Gösterilen: 1 ile 17 arası, toplam: 17 (1 Sayfa)

>Multipower Nutrition

Multipower Nutrition, 1977'de kurulmuş olup spor gıdaları geliştirme ve üretiminde 30 yılı aşkın tecrübeye sahiptir. O günden bu yana ürün portföyüNÜ sürekli geliştirip şu anda dünya çapında 36 ülkede sporculara ürün tedariği sağlar pozisyona gelmiştir.

Multipower Nutrition Geçmişi

Şirket 1977 yılında kuruldu. Başlangıçta, iki kurucudan birinin bodrum katı üretim tesisi olarak çalışmaya başlamıştır.
Başlangıçta, ürünler "Formül 90" gibi saf proteinden oluşuyordu, daha sonra mineraller ve vitaminler eklendi ve çeşitli lezzetler geliştirilmiştir.
1980'de, Almanya'nın Bleckede şehrinde bulunan gıda üretimi ve kalite kontrol tesisleri satın alındı.
Şirketin ilk "Multikraft" ve "Multaben" markaları 1984 yılında piyasaya çıktı.
1988'de "Multikraft" markası "Multipower" olarak yeniden adlandırıldı. Vücut geliştirme hareketi yanında, fitness trendi belirlendi ve Multipower, bu yeni hedef gruba hitap etmek için ürün yelpazesini genişletti.
Multipower, şimdi 36 ülkede satışla Avrupa'nın lider spor gıda üreticisidir.


Multipower Nutrition Üretim ve Kalite Standartları

Takviye edici gıdalarda, kalite güvencesinin gerekli olduğu açık ve nettir. MULTIPOWER® olarak amacımız ürünlerimizde her zaman en yüksek kaliteyi sağlamaktır. Ar-Ge departmanımız Hamburg’daki şirket merkezinde olup, üretim tesislerimiz de şirket merkezinin çok yakınında bulunmaktadır. Ürün geliştirme ve üretim arasındaki bu önemli bağlantı daha kaliteli, yüksek performanslı ürünlerin geliştirilmesi ve üretiminde büyük rol oynamaktadır.

Üretimde Yenilik: Firma kurucularımız 30 yıl önce, yenilikçi ürünler için bilgi ve teknoloji yatırımları gerekliliğini görmüşler, ürünlerimizi sürekli geliştirmek için, Almanya'daki üretim tesislerimiz çok modern ve yüksek standartlarda inşa edilmiştir.

Kalite Kontrolü: Üretimde kalite kontrolünün her kademesi önemli bir bileşendir. Farklı kimyasal ve mikro biyolojik işlemlerle çeşitli kalite kontrolleri yapılmakta, yabancı cisim tespiti ve bir standart olarak işletme Hijyeni sürekli takip edilmektedir. Kullanılan ham maddeler, üretilen mamuller ve nihai paketlemeler detaylı ve dikkatli bir şekilde incelenir.


Multipower Nutrition Ürünleri

Ürün yelpazesinde çeşitli barlar, içecekler, tozlar, jeller ve takviyeleri içermektedir. Farklı tüketicilere farklı eğitim hedefleri ile hitap eden iki ürün grubuna ayrılmıştır. "Multipower Sportsfood" serisi dayanıklılık, kas büyüklüğü ve mukavemetini artırmak, tonlama ve tanımlama ürünlerinden oluşur. "Multipower Professional", mukavemet eğitiminin ve vücut geliştirme ihtiyaçlarını karşılar.

Multipower Nutrition Ürünleri Satın Al

Multipower Nutrition ürünleri distribütör firma tarafından ithalatı yapılıp Türkiye’de bayi kanalı ile satışı yapılmaktadır. Protein34 sporcu gıdaları olarak Multipower Nutrition ana bayisi olarak satışlarımız online olarak Protein34.com sitemiz ve N11 Mağazamızdan yapmaktayız . Ayrıca Ümraniye ve Kartal’da bulunan Mağazalarımızdan da toptan ve perakende olarak satış yapmaktayız . Multipower Nutrition, ürünlerimizi satın almak için online sitelerimizi ve mağazalarımızı ziyaret ederek uygun fiyat ve bol hediye seçeneklerimizle ürünlerimizi alabilirsiniz.