Multipower Mass Gainer 5440 Gr

5,0 (0 Yorum)

Marka :
Ürün Kodu : MULT0003
Son Kullanma Tarihi: 06/2020

Multipower Mass Gainer 5440 Gr

Multipower Mass Gainer 5440 Gr, beslenme uzmanları tarafından kompleks karbonhidratlar ve proteinlerden oluşan formül ile toz formda dizayn edilmiş karbonhidrat / gainer ürünü olarak satışa sunulmaktadır.
Mass gainer’ın karbonhidrat karışımı Maltodekstrin, Waksi mısır ve Vitargo dan oluşmaktadır. Bu karışım sayesinde kullanıcılara hacimsel büyümenin yanında enerji kazanımını da destekleyen alternatif bir ürün olarak sunulmaktadır.

Multipower Mass Gainer ne işe yarar?

Multipower Mass Gainer protein kaynağı olarak whey, kazein, süt ve yumurta proteinleri içeren kompleks bir karışıma sahiptir. Kompleks protein kaynakları ile günlük protein ihtiyacınızın bir kısmını karşılamanın yanında kas onarım sürecinde de sizlere yardımcı olabilecek bir formülasyona sahiptir.
Mass Gainer, karbonhidrat ürünlerinin genelinin formülüne göre oldukça düşük yağ miktarına ve yüksek karbonhidrat oranına sahiptir. Bu özelliklerinden dolayı sporcuların Bulk dönemlerinde, aktif yaşantısında hacimsel ve yağsız büyümek isteyen tüketicilerinde hedeflerine ulaşmaları için diyetlerine rahatlıkla ilave edebileceği karbonhidrat ürünüdür.

Mass Gainer Öne Çıkan Özellikleri Nelerdir?

- %20 protein, %70 karbonhidrat, %5 yağ oranıyla ideal mass gainer içeriğine sahiptir.
- Mass Gainer servis başına yaklaşık 640 kalori içermektedir.
-Glikojen depolarına hızla dolduracak Vitargo formüllü karbonhidrat kompleksi,
-Yüksek kalitede yavaş ve hızlı salınımlı protein kompleksi ( Whey, süt, kazein ve yumurta albümini ).
-Protein sentezi için B6 vitamini içerir.

Multipower Mass Gainer Kullanımı Nasıldır?

Multipower Mass Gainer 5440 Gr amaca göre kullanım şekli değişmektedir. Hacim almak için yapılan kullanımlarda günlük 3 servis ürünü öğün sonralarına gelecek şekilde ve süt ile kullanımı tavsiye edilmektedir. Spor yapılan günlerde ise 1,5 ölçek antrenman öncesinde su ile kullanılabilmektedir.

Multipower Mass Gainer 5440 Gr Multipower Mass Gainer 5440 Gr Besin Bilgisi

Besin Bilgisi
Özellikler
Neleri İçermez
Kullanım Şekli