Multipower L Glutamine Powder 500 Gr

5,0 (0 Yorum)

Marka :
Ürün Kodu : MULT0017
Son Kullanma Tarihi: 03/2023

HEDİYE SEÇİMİ

Kredi Kartı: 449,00 TL
Havale (%5 İndirim!) 449,00 TL TL

Kalan Ürün Adedi: 8

Multipower L Glutamine Powder Aromasız 500 Gr


Multipower L Glutamine Powder Aromasız 500 Gr Almanya üretim patentine sahip ham maddelerle servisinde 5 gram glutamin içeren amino asit ürünüdür.

Glutamin amino asiti özellikle yoğun ve ağır yapılan antrenmanlar sonrasında kasların içerisinde bulunan glutamin rezervlerinin tekrardan dolmasına yardımcı olabilir.

Saf hali sayesinde hızlı bir şekilde kana karışabilen Multipower Glutamin uzun emilimi sayesinde yıpranmış kasların glutamin ihtiyacını karşılamasına destek olabilecek bir aminoasittir.

Multipower glutamine Öne Çıkanlar

 • Alman patentli üst düzey ham madde kalitesi,
 • 1 serviste 5000 mg glutamin,
 • 1 kutuda 100 servis,
 • Serbest formda amino asit,
 • Aromasız toz formda,
 • 500 Gram.

  Multipower glutamine nasıl kullanılır?

  Glutamin kullanımı genel olarak spor sonrası ve gece yatmadan önce günde 2 servis olarak tavsiye edilmektedir. Multipower glutamine yorum yapan kullanıcılar arasında vücut geliştirme sporu gibi kas gelişimi, ve dayanıklılık gerektiren antrenman yapan kullanıcılar ise günlük 2 servise ilave olarak sabah kahvaltı sonrasına da 1 servis ilave ettikleri görülmektedir.

  Multipower L Glutamine Powder 500 Gr Fİyat
  Multipower L Glutamine Powder Aromasız 500 Gr ürünümüz ile ilgilenen tüketicilerin beklentilerini maksimum seviyede karşılamak için gerekli rekabet koşullarına uygun fiyatlarımızı sitemizde bulabilirsiniz.

  Multipower L Glutamine Powder 500 Gr %100 orijinal ürün garantisini vermekteyiz. Multipower markasını ana bayi garantisi ile sizlere sunmaktayız. Bayiliğimiz ile ilgili bilgilere Multipower Türkiye sitesinden kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

  Multipower Nutrition L Glutamine Powder Aromasız 500 Gr kullananlar ve ürünü kullanmayı düşünen siz tüketicilerimizin görüş ve önerileri bizler için önemlidir. Çünkü ürünler hakkında en doğru ve gerçekçi yorumları kullananlar yapar. Satışa sunulan ürünlerimiz ile ilgili ön bilgi için yapılan yorumları inceleyerek bu tecrübeden sizlerde kolaylıkla faydalanabilirsiniz.


 • Besin Bilgisi
  Özellikler
  Neleri İçermez
  Kullanım Şekli