• Multipower L-Glutamine 500 Gr

Multipower L-Glutamine 500 Gr

  |   0 yorum   |   Yorum Yap

  • Marka:           Multipower Nutrition
  • Ürün Kodu:     MULT0017
  • Son K. Tarihi: 07-2020
  • 195,00 TL
      Havale ile: 185,00 TL   
    Fiyatlarımıza KDV dahildir.
    Ücretsiz Kargo

Mevcut Seçenekler:

Hediye 1
Hediye 2

Multipower L-Glutamine 500 Gr

Multipower L-Glutamine 500 Gr vücudun genel sağlığını, hücre, kas, bağ doku yapılanmasını desteklemek, kas yıkımını yavaşlatmak isteyen yetişkinler için dizayn edilmiş sporcu gıdası takviye ürünüdür.

Glutamin vücudumuzdaki her bir kasın ihtiyaç hissettiği hayati bir amino asittir. Hücre sağlığının ve bağ dokuların yenilenmesini sağlayan proteinlerin en önemli yapı taşıdır. Savunma sisteminin önemli oranda destekler. Vücudumuzda yeniden yapılanma süreçlerini destekler, kas yıkımını önler.

L-glutamine, kas büyümesine, performansına ve toparlanmasına katkıda bulunan bir takım avantajlara sahiptir: Bunlardan ilki, kasların parçalanmasını en aza indirgeyen ve protein metabolizmasını geliştiren L-glutamin'in kas sağlığındaki rolüdür . L-glutamine'in kas parçalanmasını önleyici anti-katabolik yeteneği, özellikle kas kitlelerini koruyarak diyet yapan ve vücut yağını kaybetmek isteyenler için faydalıdır.

İkincisi, L-glutamin, bağışıklık sağlığı için etkili bir bileşiktir. Bağışıklık sistemlerinde tercih edilen yakıt kaynağı L-glutamin ve yoğun egzersiz sırasında% 50'ye kadar düşen seviyelerde olduğu için , takviye olarak alınan Glutamıne kas performansını korumak için şarttır.

Son olarak, L-glutamin, bağırsak sağlığının korunmasında çok önemlidir. Kas kazanmak, kilo vermek veya performansı artırmak isteyen her birey için bağırsak sağlığı çok önemlidir.

Hangi Ürünlerle Birlikte Kullanıma Uygundur? 

Multipower L-Glutamine 500 Gr Kas gelişimi ve iyileşmesini desteklemek için Protein tozu ve Bcaa larla beraber kullanılabilir. Ayrıca hacimsel büyümeyi desteklemek içinde karbonhidrat ve Kreatin lerle beraber kullanılabilir.

Dikkat Edilmesi Gerekenler Nelerdir? 

Multipower L-Glutamine 500 Gr Siroz, ve karaciğere bağlı hastalıklarınız varsa glutamin kullanımı bu durumu daha kötüleştirebileceğinden bu durumlarda kullanmayınız. Hamilelik ve emzirme dönemlerinde kullanılması tavsiye edilmez. Monosodyum glutamat'a (MSG) hassasiyetiniz varsa glutamin kullanmayınız. Sporcular için formüle edilmiş gıda takviyesidir. 16 yaşından küçüklerin doktor gözetiminde kullanması tavsiye edilir. Multipower L-Glutamine 500 Gr ilaç değildir. Herhangi bir hastalığın tedavi, teşhis, ya da önlenmesi için kullanılmaz.

Multipower L-Glutamine 500 Gr Satın Al

Multipower L-Glutamine 500 Gr Multipower’ın Almanya’da bulunan tesislerinde üretilmekte olup Distribütör firma tarfından ithal edilip bayi kanalı ile satışları yapılmaktadır. Protein34 sporcu gıdaları olarak Multipower bayisi olarak satışlarımız online olarak Protein34.com sitemiz ve N11 Mağazamızdan yapmaktayız . Ayrıca Ümraniye ve Kartal’da bulunan Mağazalarımızdan da toptan ve perakende olarak satış yapmaktayız. Multipower L-Glutamine 500 Gr ve diğer Multıpower ürünlerimizi satın almak için online sitelerimizi ve mağazamızı ziyaret ederek uygun fiyat ve bol hediye seçeneklerimizle ürünlerimizi alabilirsiniz .

Kullanım Şekli / Zamanı


Spor Yapılan Günler:

Kahvaltı Öncesi: 1 Servis
Antrenman Sonrası: 1 Servis
Yatmadan Önce: 1 Servis

Spor Yapılmayan Günler:

Kahvaltı Öncesi: 1 Servis
Yatmadan Önce: 1 Servis

Servis = 1 Ölçek: 5 Gram

Not: Aromasız olduğu için meyve suyu – soda veya kullanılan diğer takviye ürünlerle beraber karıştırılıp içilebilir.

Yapılan aktivitenin seviyesine ve amaca göre servis sayıları değişim gösterebilir. Klasik kullanım haricinde bilgi almak için 02165400545 telefondan bizlere ulaşabilirsiniz.> 100% saf L-Glutamin


> Her serviste 5000 mg Glutamin içerir


> Savunma sistemini destekler


> Vejetaryenler için uygundur


> Kasları güçlendirir, yeterli amino asiti taşıyarak hacimsel gelişime yardımcı olur


> 50 Servis


> Glüten ve Aspartam içermez

Yorum Yap

Lütfen yorum yazmak için oturum açın ya da kayıt olun.

Benzer Ürünler