• Multipower Creatine Powder 500 Gr

Multipower Creatine Powder 500 Gr

  |   0 yorum   |   Yorum Yap

  • Marka:           Multipower Nutrition
  • Ürün Kodu:     MULT0018
  • Son K. Tarihi: 07-2021
  • 139,00 TL
      Havale ile: 132,00 TL   
    Fiyatlarımıza KDV dahildir.
    Ücretsiz Kargo

Mevcut Seçenekler:

Hediye 1
Hediye 2

Multipower Creatine Powder 500 Gr

Multipower Creatine Powder 500 Gr servisinde 3 gr %100 saf Creapure içeren kuvvet ve Sprint egzersizlerinde enerji artışına destek olası için toz formda formüle edilmiş sporcu gıdası takviye ürünüdür.

MULTIPOWER® Creatine % 100 saf, kolay çözünür kreatin içermektedir. Kreatin Sprint ataklar içeren sporlarla birlikte, yüzme, güreş, bisiklet ve vücut geliştirme gibi yüksek yoğunluklu egzersiz sırasında enerji artışını maksimuma çıkartarak fiziksel performansı artırmaya yardımcı olur.

Araştırmalar günde 3 g kreatinin yan etkilerden kaçınarak kullanımı, kaslardaki kreatin seviyelerinde geleneksel yükleme stratejileri kadar etkili olduğunu göstermektedir. Hücrelerde su depolama artışı sağlayarak kas hacmini, kuvvet ve güç dayanıklılık performans artışına destek olur.

Hangi Ürünlerle Birlikte Kullanıma Uygundur? 

Multipower Creatine Powder 500 Gr protein sentezi ve kas yapımı için protein tozu ve glutamin / Hacim almak için Gainer lara destek için kullanılabilir.

Dikkat Edilmesi Gerekenler Nelerdir? 

Multipower Creatine Powder 500 Gr yeterli ve dengeli bir diyetle birlikte tüketilmelidir. Tek başına bütün besin öğeleri ihtiyacını karşılamaz. 17 yaş altındaki çocukların doktor gözetiminde kullanmaları tavsiye edilir. Hamilelik ve emzirme dönemlerinde kullanılması tavsiye edilmez. Diyabet hastalarının kreatin kullanımı tavsiye edilmez. Böbreğe bağlı rahatsızlık geçiren kişilerin kullanılması tavsiye edilmez. Cyclosporine içerikli ilaçlarla birlikte kullanmayınız. Önerilen dozun üzerine çıkmayınız. Gıda takviyesidir. Herhangi bir hastalığın teşhis, önlem ya da tedavisinde kullanılmaz.

Multipower Creatine Powder 500 Gr Satın Al

Multipower Creatine Powder 500 Gr Multipower’ın Almanya’da bulunan tesislerinde üretilmekte olup Distribütör firma tarfından ithal edilip bayi kanalı ile satışları yapılmaktadır. Protein34 sporcu gıdaları olarak Olimp bayisi olarak satışlarımız online olarak Protein34.com sitemiz ve N11 Mağazamızdan yapmaktayız . Ayrıca Ümraniye-Kartal ve Acıbadem de bulunan Mağazalarımız dan da toptan ve perakende olarak satış yapmaktayız. Multipower Creatine Powder 500 Gr ve diğer Multıpower ürünlerimizi satın almak için online sitelerimizi ve mağazamızı ziyaret ederek uygun fiyat ve bol hediye seçeneklerimizle ürünlerimizi alabilirsiniz .

Kullanım Şekli / Zamanı


Spor Yapılan Günler:
Antrenmandan Önce 1 Ölçek
Antrenmandan sonra 1 Ölçek

Diğer Günler:
Gün İçerisinde: 1 Ölçek

Servis = 1 Ölçek : 3 Gram

Not: Aromasız olduğu için meyve suyu – soda veya kullanılan diğer takviye ürünlerle beraber karıştırılıp içilebilir.

Yapılan aktivitenin seviyesine ve amaca göre servis sayıları değişim gösterebilir. Klasik kullanım haricinde bilgi almak için 02165400545 telefondan bizlere ulaşabilirsiniz.> Kuvvet ve Sprint egzersizlerinde performansınızı artışına yardımcı olur


> °/o 100 saflıktadır


> Vejeteryan ve Vegan beslenme için uygundur.


> Servisinde 3 gram Creatin bulunur.


> Toz Formda ve Aromasızdır.

Yorum Yap

Lütfen yorum yazmak için oturum açın ya da kayıt olun.

Benzer Ürünler