Multipower BCAA Powder Kiraz 400 Gr

5,0 (0 Yorum)

Marka :
Ürün Kodu : MULT0001
Son Kullanma Tarihi: 11/2021

HEDİYE SEÇİMİ

Kredi Kartı: 345,00 TL
Havale (%5 İndirim!) 345,00 TL TL

Kalan Ürün Adedi: 5

Multipower Bcaa Powder 400 Gr Kiraz

Multipower Bcaa Powder 400 Gr 2:1:1 oranında lösin, valin, izolösin amino asit türlerini içeren formül ile dizayn edilmiş toz ve aromalı supplement ürünüdür.
Multipower BCAA toz formu ile hızlı bir emilime sahip olmasının avantajıyla sporcuların günlük BCAA ve amino asit ihtiyacını gidermeye yardımcı olması hedeflenerek satışa sunulmuş aminoasittir.
Multipower BCAA Powder servis başına 3 gram lösin, 1,5 gram valin ve 1,5 gram izolösin, içeriği ile toplamda 6 gram serbest formda amino asit içermektedir.

Multipower bcaa ne işe yarar?

Multipower bcaa içindekiler ve forum sitelerine yapılan yorumlar incelendiği zaman protein sentezlemesi ve kas yapımı konusunda kullanıcılara avantaj sağladığı görülmektedir. Bcaa vücut geliştirme gibi kas gelişimi isteyen ve dayanıklılık gerektiren antrenman yapan sporcuların kaslarının gelişmesi ve iyileşme sürecine olumlu katkı yaptığı bilinmektedir.

Multipower bcaa 400 gr Öne Çıkanlar

- Multipower BCAA saf ve serbest formda BCAA amino asitleri içermektedir.
- BCAA Powder 2:1:1 BCAA oranına sahiptir.
- Her serviste 6000 mg BCAA,
- Toz ve aromalı formda.
- 40 servis.

Multipower bcaa nasıl kullanılır

Multipower bcaa kullanımı konusunda oldukça geniş alternatifler mevcuttur. Ürün sadece bcaa içermesi nedeniyle spor öncesi, sonrası ve gün içi kullanılabilmektedir.
Multipower bcaa kullananlar genel olarak spor esnasında kas yıkımını engellemek ve egzersiz esnasında enerji kazanımı için antrenmandan yaklaşık 30 dakika önce, spor sonrası kas yıkımını önlemek ve toparlanma sürecini hızlandırmak için antrenman sonrası kullanmaktadırlar.

Multipower Bcaa Powder 400 Gr Kiraz Multipower Bcaa Powder 400 Gr Kiraz Besin Bilgisi
Besin Bilgisi
Özellikler
Neleri İçermez
Kullanım Şekli

Çok Satanlar