Multipower BCAA Powder Kiraz 400 Gr

5,0 (0 Yorum)

Marka :
Ürün Kodu : MULT0001
Son Kullanma Tarihi: 08/2023

HEDİYE SEÇİMİ

Kredi Kartı: 549,00 TL
Havale (%5 İndirim!) 549,00 TL TL

Kalan Ürün Adedi: 4

Multipower Bcaa Powder 400 Gr Kiraz


Multipower Bcaa Powder 400 Gr 2:1:1 oranında lösin, valin, izolösin amino asit türlerini içeren formül ile dizayn edilmiş toz ve aromalı supplement ürünüdür.

Multipower BCAA toz formu ile hızlı bir emilime sahip olmasının avantajıyla sporcuların günlük BCAA ve amino asit ihtiyacını gidermeye yardımcı olması hedeflenerek satışa sunulmuş aminoasittir.

Multipower BCAA Powder servis başına 3 gram lösin, 1,5 gram valin ve 1,5 gram izolösin, içeriği ile toplamda 6 gram serbest formda amino asit içermektedir.

Multipower bcaa 400 gr Öne Çıkanlar

 • BCAA Powder 2:1:1 BCAA oranına sahiptir,
 • Her serviste 6000 mg BCAA,
 • Toz ve aromalı formda,
 • 40 servis,
 • 400 Gram,
 • Kiraz Aromalı.

  Multipower bcaa nasıl kullanılır?

  Multipower bcaa kullanımı konusunda oldukça geniş alternatifler mevcuttur. Ürün sadece bcaa içermesi nedeniyle spor öncesi, sonrası ve gün içi kullanılabilmektedir.

  Multipower bcaa kullananlar genel olarak spor esnasında kas yıkımını engellemek ve egzersiz esnasında enerji kazanımı için antrenmandan yaklaşık 30 dakika önce, spor sonrası kas yıkımını önlemek ve toparlanma sürecini hızlandırmak için antrenman sonrası kullanmaktadırlar.

  Multipower Bcaa Powder 400 Gr Kiraz Fiyat
  Multipower Bcaa Powder 400 Gr Kiraz ürünümüz ile ilgilenen tüketicilerin beklentilerini maksimum seviyede karşılamak için gerekli rekabet koşullarına uygun fiyatlarımızı sitemizde bulabilirsiniz.

  Multipower Bcaa Powder 400 Gr Kiraz %100 orijinal ürün garantisini vermekteyiz. Multipower markasını ana bayi garantisi ile sizlere sunmaktayız. Bayiliğimiz ile ilgili bilgilere Multipower Türkiye sitesinden kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

  Multipower Nutrition Bcaa Powder 400 Gr Kiraz kullananlar ve ürünü kullanmayı düşünen siz tüketicilerimizin görüş ve önerileri bizler için önemlidir. Çünkü ürünler hakkında en doğru ve gerçekçi yorumları kullananlar yapar. Satışa sunulan ürünlerimiz ile ilgili ön bilgi için yapılan yorumları inceleyerek bu tecrübeden sizlerde kolaylıkla faydalanabilirsiniz.


 • Multipower BCAA Powder Kiraz 400 Gr Besin Bilgisi
  Multipower BCAA Powder Kiraz 400 Gr Özellikleri Nelerdir
  Multipower BCAA Powder Kiraz 400 Gr Neleri İçermez
  Multipower BCAA Powder Kiraz 400 Gr Nasıl Kullanılır