127 Ürün Mevcut

Kombinasyonlar

Kombinasyonlar

Kombinasyonlar birden fazla ürünün bir araya getirilip fiyat avantajı sağlaması ve aynı amaca yönelik çeşitli ürünlerin bir araya getirilmesi ile oluşturulan bir satış-pazarlama çeşididir.

Sporcu gıdalarında kombinasyonlar başlıca Kas yapımı, Kilo Hacim, Form ve Performans kombinasyonu olarak distribütör ve/veya üretici firmalar tarafından dönem dönem yapılmaktadır.

Kas Yapımı Kombinasyonu: Genellikle Protein tozu sabit olmak üzere yanında Bcaa – Glutamin - Amino Asit ve diger aminoların enaz bir tanesinin ilavesi ile oluşan kas yapımını destekleyen ürünlerden oluşmaktadır.

Kilo Hacim Kombinasyonu: Kilo aldırıcı karbonhidratlar sabit olmak üzere yanında özellikle Kreatin ilk tercih edilen ürün olarak diger aminoların bir araya getirilmesinden oluşmaktadır.

Form Kombinasyonu: L-Carnitin ve Cla ilk sırada olmak üzere yağ yakıcı ürünlerin bir araya getirilmesinden oluşmaktadır. Form Kombinasyonlarının vaz geçilmezi genellikle tamamlayıcı görevinden dolayı CLA olmaktadır.

Performans Kombinasyonu: Özellikle Performans ve Güç artırıcı ürünlerin bir araya getirildiği ürünlerden oluşmaktadır. Antrenman öncesi ve antrenman esnasındaki performans artışı ve Yağ yakımını desteklemek amacıyla dizayn edilmiş bir kombinasyon grubudur.

Kombinasyonların Özellikleri Nelerdir?


  • Kas Yapımını ve iyileşmeyi destekler.

  • Performans ve Güç artışına yardımcı olur.

  • Kilo ve Hacim kazanımını destekler.

  • Yağ yakımı ve formda kalmayı destekler

    Popüler Kombinasyonlar Nelerdir?

    Sporcu gıdası takviye ürünlerinde özellikle Hardline Nutrition markasının yaptığı kombinasyonlar ülkemizde oldukça fazla bilinir olma özelliğine sahiptir. Her kombinasyon grubunda en az 2-3 tane alternatif çeşitleri mevcuttur. Hardline haricinde dönemsel olarak Optimum Nutrition, Olimp, Multipower ve Mythpower da kombinasyonlu ürünlerin satışını yapmaktadır.


    Kombinasyonlar ürünlerinin özellikleri ve kullanım şekli hakkında daha detaylı bilgi almak ve sipariş vermek için 0216 540 05 45 telefondan bizlere ulaşabilirsiniz.