Hardline Kilo ve Hacim Kombinasyonu Yeni Muz

5,0 (0 Yorum)

Marka :
Ürün Kodu : HARDKBN02_d2b220
Son Kullanma Tarihi: 12/2022

Hardline Kilo ve Hacim Kombinasyonu Yeni Nedir?


Hardline Kilo ve Hacim Kombinasyonu Yeni, Hardline Progainer 5000 Gr ve Hardline Kreatin %100 Mikronize 300 Gr ürünlerinden oluşan Kilo ve Hacim kazanma dönemini desteklemek isteyen kullanıcılar için hazırlanmış, fiyat ve performans avantajı sağlayan kombinasyondur.

Hardline Kilo ve Hacim Kombinasyonu Yeni Ürünleri Nelerdir?

Hardline Progainer 5000 Gr, Hardline kalite standartlarına uygun ham maddelerle son bilimsel araştırmalar ışığında formüle edilmiş, yüksek karbonhidrat miktarı ve kompleks protein içeriği ile dizayn edilmiş kullanıcının hem karbonhidrat ihtiyacını hem de günlük Protein ihtiyacının ciddi bir miktarını karşılamasına yardımcı olan kompleks bir ürünüdür.
Progainer’da protein olarak, biyolojik değeri yüksek olan, bitkisel protein ve ultrafiltre edilmiş whey proteini kullanılmıştır. Glutamin ve Bcaa öncüleri açısından zengin olan whey proteini ve arjinin açısından zengin olan bitkisel protein içerir. Progainer'da karbonhidrat olarak Dekstroz ve Maltodekstrin kullanılmış olup, sofra şekeri ( Sakkaroz ) içermemektedir.

Hardline Kreatin %100 Mikronize 300 Gr, Hardline kalite standartlarına uygun ham maddelerle yüksek kalitede creatine ham maddesi kullanılarak formüle edilmiş bir kreatin ürünüdür Kreatin insan vücudunda böbrek ve karaciğerde, üç temel amino asitin (metionin , arjinin, glisin) doğal olarak sentezlenmesi sonucunda meydana gelen doğal bir amino asit türevidir. Kreatinin en temel görevi ani ve güç gerektiren hareketlerde kaslara enerji sağlamaya destek olmaktır.

Hardline Kombinasyon Aroma Seçimi Nasıl Yapılır?

Hardline Kilo ve Hacim Kombinasyonu Yeni oluşturan ürünlerden Hardline Progainer 5000 Gr çikolata, çilek ve Muz olmak üzere 3 aromadan oluşmaktadır.
Kombinasyon siparişi verirken aroma seçeneğini belirtmeniz gerekmektedir.

Hardline Kalite Standartları Nelerdir?

Hardline Kilo ve Hacim Kombinasyonu Yeni ithal ham maddelerle Helal Gıda sertifikasına sahip olarak GMP (Good Manufacturing Practise "İyi Üretim Uygulamaları") ve HACCP (Hazard Analysis And Critical Control Points "Tehlike Analizi Ve Kritik Kontrol Noktaları") içeren ISO 22000:2005 Gıda Güvenliği Sistemi ve Helal Gıda Kritelerine uygun olarak Hardline Nutrition’un kendi tesislerinde üretilmektedir.

Hardline Kilo ve Hacim Kombinasyonu Yeni Satın Al

Protein34'de satılan tüm Hardline ürünleri güncel üretim ve/veya ithal serisindeki ürünlerden oluşmakta ve sadece üreticiden ve/veya distribütör firmadan temin edilmektedir. Tüm ürünler saklama koşullarına uygun şekilde kendi tesislerimizde depolanmakta ve kutu güvenlik bantları kargoya verilmeden önce kontrol edilmektedir.
Satışa sunulan ürünlerimiz %100 orijinal ve üretici/distribütör firma tarafından güvence altındadır.

Hardline Kilo ve Hacim Kombinasyonu Yeni ve diğer Hardline Nutrition ürünlerinin özellikleri ve kullanım şekli hakkında daha detaylı bilgi almak ve sipariş vermek için 0216 540 05 45 nolu telefonu arayabilirsiniz.

Besin Bilgisi
Özellikler
Neleri İçermez
Kullanım Şekli