Kilo Aldırıcıların  (Weight Gainer) Görevi Nedir?

Kilo ( Weight Gainer ) lar çok az miktarda yağ içeren yüksek kalorili toz takviyeleri olup karbonhidratlar ve proteinlerde yüksektir. Çoğu protein takviyesinin aksine, Gainer’lar optimal kas büyümesi için üç makro besin grubunun bir kombinasyonunu içerir. Proteinler, kas yapımında ve iyileşmede yardımcı olurlar, karbonhidratlar ağır egzersiz için gereken enerjiyi sağlarlar ve yağlar vücut yağına katkıda bulunmadan gerekli miktarda yağ asidi sağlar.
Devamını oku...
Kilo ( Weight Gainer )ların / Sağlık Faydaları Nelerdir ?
Bu tozlar tarafından sağlanan yüksek miktarda kalori, egzersizleriniz için bir yakıt olarak işlev görür. Genellikle protein bileşeni peynir altı suyu veya kazein proteini, karbonhidratlar bir şekerdir ve çoklu doymamış yağlar, esansiyel yağ asitleri sağlamak için mevcuttur. Kilo alıcısı, yağsız kas oluşturmak ve kilo almak için kalori alımını artırmanın kolay bir yoludur. Proteinlerin, karbonhidratların, yağların, vitaminlerin ve minerallerin dengeli bir karışımıyla bu takviyeler, size sadece kilo vermekle kalmaz, ayrıca yeterli egzersizle yağsız kas kütlesi elde etmenize de yardımcı olur. Yüksek miktarda sağlıklı kalorinin, yağ eklemeden kilo almak isteyen herkes için olması şarttır. Kilo alıcısı bize bu kalorileri dengeli bir şekilde sağlar. Bu kalori, spor salonunda sıkı çalışmak ve güçlü kas kitlesi kazanmak için gereklidir. Yağ alımını tamamen kesmek, kaslarınızı pompalamaya yardımcı olmaz. Yağlar her zaman gerekli ancak orta miktarlarda. Kilo aldırıcı ürünler, vücudunuzun gerekli miktarda yağ ihtiyacını karşılayan özel formüle edilmiş diyet yağlarıyla donatılmıştır. Bu, ağırlık kazançından ekstra kaloriler tüketmesine rağmen zayıf tutar. Bu yağlar dengeli bir miktarda gerekli yağ asitlerini sağlar ve sizi tombul gösterebilirler.

Birçok kilo alıcısı kreatin ilavesi ile tamamlanır. Birçok vücut geliştiricisi, bu proteinin faydalarını elde etmek için bu proteini ayrı olarak satın alır. Bununla birlikte, kreatin vücuda yüksek miktarda enerji sağladığı gibi kasların güçlenmesine katkıda bulunur ve kas yapım çabalarınızı artırabilir, zayıf kas oluşumuna yardımcı olur. Kreatin aşırı karbonhidratların bulunduğu ortamlarda iyi çalıştığı için, kreatin içeren kilo alıcısı, kreatinin faydalarını sunmak için mükemmel bir şekilde çalışır.

Karbonhidratlar (Gainer) ın bir başka artı noktası, L-glutamin içerdikleridir. Bu amino asit, kas kurtarma üzerindeki etkisi ile iyi bilinir. Kurtarma sürecini hızlandırır ve zarar gören kas dokularının hızlı ve etkili bir şekilde iyileşmesine yardımcı olur. Buna ek olarak, L-glutamin bağışıklık gücünü artırır ve vücudu çeşitli zararlı enfeksiyonlardan korur. L-glutamin, kasların parçalanmasını önlemeye yardımcı olur ve kas protein sentezini arttırır; bu da kasların hasar, yorgunluk ve ağrıdan hızlı bir şekilde iyileşmesine yardımcı olur. Hepsi bir arada bu amino asit egzersiz performansınızı arttırır ve istediğiniz kas yapı hedeflerine ulaşmanıza yardımcı olur.

Bazı insanlar Weight Gainer ın sizi şişmanlaştıran ve dolgun görünen takviyeleri olduğunu düşünüyor ve bu yüzden bu takviyeleri çekiyorlar. Gerçek şu ki, kilo almaları tek başına vücuda yağ ekleyemez. Dengeli bir öğünle birlikte tüketildiğinde, Karbonhidratlar (Gainer) lar kas kütlesine katkıda bulunurlar ve yüksek miktarda enerji tedarik etmektedirler. Günlük diyet programınıza Karbonhidratlar (Gainer) eklemek istersen, yiyeceklerden tükettiğin kaloriyi yakmak için düzgün bir şekilde çalışmalısın.


Kilo ( Weight Gainer ) ların Olası Yan Etkileri Nelerdir ?
Kilo ( Weight Gainer ) Kilo aldırıcı ürünleri dengeli bir beslenmeye ve sağlıklı bir yaşam tarzına alternatif olarak kullanılmamalıdır. Bu madde kan şekeri değerlerini değiştirebileceğinden şeker hastaları düzenli olarak kan şeker seviyelerini kontrol ettirmelidirler. Doktorunuza danışmanız önerilir. Böbrek probleminiz varsa, protein tamamlayıcılarının alımında daha fazla dikkatli olmanız gerekir. Doktorunuza danışmanız önerilir.

Kilo ( Weight Gainer ) Satın Al
Multipower, Optimum Nutrition, Olimp, Hardline, Bsn, Grenade, Muscletech, BigJoy, Unıversal, Ultımate, MythPower, Fa Nutrition, Everlast vb. markalarının bayisi sıfatıyla Protein34 sporcu gıdaları olarak satışlarımız online olarak Protein34.com sitemiz ve N11 Mağazamızdan yapmaktayız . Ayrıca Ümraniye de bulunan Mağazamızdan da toptan ve perakende olarak satış yapmaktayız. Tüm markalardaki Weight Gainer ürünlerimizi satın almak için online sitelerimizi ve mağazamızı ziyaret ederek uygun fiyat ve bol hediye seçeneklerimizle temin edebilirsiniz.
1