İzole Protein Tozu


SiS Advanced Isolate Protein 1000 Gr Çikolata
Muscletech Iso Zero %100 Whey Protein Isolate 1816 Gr
Everlast Nutrition ISO 90 1816 Gr
Gösterilen: 1 ile 8 arası, toplam: 8 (1 Sayfa)

İzole Protein Tozu Nedir?

İzole Protein Tozu ,Peynir suyu izolatı, aynı zamanda peyniraltı suyu proteini izolatı olarak bilinir, peynir üretim prosesinin doğal yan ürünüdür. Etlerden şekerlere ve belirli içecek türlerine kadar uzanan çeşitli ürünlerin yapımında kullanılabilen kuru, toz halindeki bir maddedir. Eşsiz sağlık yararları nedeniyle, peynir altı suyu izolatı da bir sağlık takviyesi olarak yaygın olarak kullanılmaktadır.

Peyniraltı suyu izolatı üretim süreci boyunca, bu toz en eksiksiz proteinden en saf formlardan birini sunar . Genellikle konsantre peyniraltı suyu proteini gibi peynir suyunun diğer formlarına göre daha yüksek bir konsantrasyona sahiptir. Ayrıca, üretim prosesi fazla yağ ve laktozu Protein Tozundan ayrılır.Piyasadaki bazı peynir altı suyu izolatı çeşitleri de kolesterol içermez ve karbonsuzdur.

Peynir altı suyu izolatının aynı zamanda amino asitler, lösin ve sistein bakımından zengin olan eksiksiz bir protein şekli olduğunu öğrendikten sonra , düzenli olarak peynir altı suyu izole si içmenin ne gibi bir sonuç alacağınızı sorabilirsiniz. Avantajlar çeşitlidir ve kas büyümesinin teşviki, vücut yağının kaybı, vücudun bağışıklık fonksiyonuna katkıda bulunur, kadınlarda meme kanseri riskinde azalma, kan glikoz düzeylerinin kontrolünde iyileşme ve korunma içerir. Yaşlı yetişkinlerde kas ve kemik kaybını önlemek için kullanılır. Peyniraltı suyunun sağladığı faydaların bir gözden geçirmesi ile, bu maddenin egzersiz programlarını geliştirmek için bir sağlık takviyesi olarak kullanmanın sağladığı genel sağlık ve esenlik için de ideal olduğunu görebilirsiniz.

İzole Protein Tozu Kullanımı Nasıldır?

İzole Protein çabucak sindirildiğinden, peyniraltı suyunun proteinini tek başına almak istediğiniz tek zaman, mukavemet egzersizine dayalı egzersiz yaptıktan sonra 30 ila 60 dakika içinde. Başka zamanlarda, diğer gıdalarla yiyerek, proteinin sindirimini yavaşlatmak istersiniz. Örneğin, kahvaltıda ekstra protein istiyorsanız, ancak yumurta istemiyorsanız, peynir altı suyu protein tozu çeşitli yassı tariflerde yulaflara ekleyebilirsiniz. Öte yandan, iş yerinde hızlı bir atıştırma arıyorsanız, proteinin sindirimini yavaşlatmak için bazı fıstık ya da balık yağı ile sallayabilirsiniz. Yağın birleşimi proteinin sindirimini yavaşlatarak insülin seviyelerinin seviyesini korumasına yardımcı olurken, vücudunuzun dolduğunu söyleyen bir hormon olan CCK'yi uyarır.

Dikkat Edilmesi Gerekenler!

İzole Protein Tozu Hassas kişilerde ilk kullanıma bağlı olarak mide bulantısı ve diare görülebilir. Bu durum 1 haftadan fazla devam ederse kullanmayı bırakınız. Tek başına tüm besin ihtiyacını karşılamaz. Dengeli ve çeşit içeren beslenme alışkanlığına alternatif değildir. Hamilelik ve emzirme dönemlerinde kullanılması tavsiye edilmez. 16 yaşından küçük çocuklar sadece doktor tavsiyesi üzerine kullanmalıdır.

İzole Protein Tozu Satın Al

Multipower, Optimum Nutrition, Olimp, Hardline, Bsn, Grenade, Muscletech, BigJoy, Unıversal, Ultımate, MythPower, Fa Nutrition, Everlast vb. markalarının bayisi sıfatıyla Protein34 sporcu gıdaları olarak satışlarımız online olarak Protein34.com sitemiz ve N11 Mağazamızdan yapmaktayız . AyrıcaKartal ve Ümraniye de bulunan Mağazalarımızdan da toptan ve perakende olarak satış yapmaktayız. Tüm markalardaki Whey Protein Tozu ürünlerimizi satın almak için online sitelerimizi ve mağazamızı ziyaret ederek uygun fiyat ve bol hediye seçeneklerimizle temin edebilirsiniz. --.