• Hardline ZMA 180 Kapsül

Hardline ZMA 180 Kapsül

  |   0 yorum   |   Yorum Yap

  • Marka:           Hardline Nutrition
  • Ürün Kodu:     HARD0039
  • Son K. Tarihi: 10-2021
  • 69,00 TL
      Havale ile: 65,00 TL   
    Fiyatlarımıza KDV dahildir.
    Ücretsiz Kargo

Mevcut Seçenekler:

Hediye 1

Hardline ZMA 180 Kapsül

Hardline ZMA 180 Kapsül vücutta büyüme hormonunu destekleyen anabolik etkili, Çinko ve Magnezyum minerallerinden dizayn edilmiş sporcu gıdası takviye ürünüdür. Özellikle ağırlık sporu yapanlar tarafından tercih edilen yüksek performansa sahip gıda takviyesidir

ZMA, biyolojik olarak mevcut olan çinko ve magnezyum formlarını içeren benzersiz bir anabolik formüldür. Vitamin B-6 emilimini ve kullanımını daha da geliştirir. ZMA, serbest testosteron, toplam testosteron ve insülin benzeri büyüme faktörü (GF-1) düzeylerini arttırdığı klinik olarak kanıtlanmış, güçlü ve% 100 doğal bir takviyedir. Sporcuların eğitiminde kas gücünü artırır. Çinko, magnezyum ve vitamin B-6'nın sinerjik bileşimi, egzersiz sonrası kas kuvveti, dayanıklılık, şifa ve iyileşmeyi artırmak üzere tasarlanmıştır.

Hangi Ürünlerle Birlikte Kullanıma Uygundur? 

Hardline ZMA 180 Kapsül kullanım ve etki olarak kas yapımı ve büyüme için protein tozları-amino asitler ve karbonhidratlarla / Antrenman öncesi enerji için Beta Alanin-Creatin ve Bcaalarla beraber kullanılabilir.

Dikkat Edilmesi Gerekenler Nelerdir? 

Hardline ZMA 180 Kapsül 16 yaşından küçük çocukların doktor kontrolünde kullanması tavsiye edilmektedir. Hamilelik ve emzirme dönemlerinde kullanılması tavsiye edilmez. Aşırı dozda çinko veya magnezyum ishale, mide bulantısına ve kramplara neden olabilir. Uzun bir süre yüksek dozlarda alındığında, çinko vücudun bağışıklığını ve HDL düzeyini veya "iyi" kolestrolü düşürebilir. Çinko ve magnezyum vücudunuzun antibiyotik gibi bazı reçeteli ilaçları emmesini güçleştirebilir. Ve B6 ham madesi bazı ilaçların yan etkilerini artırabilir. Önerilen dozajın üzerine çıkmayınız. Hardline ZMA 180 kapsül besin takviyesidir; herhangi bir hastalığın teşhis, tedavi veya önlenmesi için uygun değildir

Hardline ZMA 180 Kapsül Satın Al

Hardline ZMA 180 Kapsül Kavi Gıda tarafından ithal hammaddelerle kendi tesislerinde üretilmekte olup bayi kanalı ile satışları yapılmaktadır. Protein34 sporcu gıdaları olarak Kavi Gıda’nın bayisi olarak satışlarımız online olarak Protein34.com sitemiz ve N11 Mağazamızdan yapmaktayız . Ayrıca Kartal ve Ümraniye de bulunan Mağazalarımızdan da toptan ve perakende olarak satış yapmaktayız. Hardline ZMA 180 Kapsül ve diğer Hardline Nutrition ürünlerimizi satın almak için online sitelerimizi ve mağazamızı ziyaret ederek uygun fiyat ve bol hediye seçeneklerimizle ürünlerimizi alabilirsiniz .

Kullanım Şekli / Zamanı


Klasik kullanım Şekli

Yatmadan önce 1 Servis


Servis : 3 Kapsül


Yapılan aktivitenin seviyesine ve amaca göre servis sayıları değişim gösterebilir. Klasik kullanım haricinde bilgi almak için 02165400545 telefondan bizlere ulaşabilirsiniz.


> Büyüme hormonuna destek olur


> Kas dokusuna yeterli amino asitin taşınmasına yardımcı olur


> Uyku düzenlemesine yardımcı olur


> Bağışıklık sistemini destekler


> Kas kütlesi artışına yardımcı olur

Yorum Yap

Lütfen yorum yazmak için oturum açın ya da kayıt olun.

Benzer Ürünler