Hardline ZMA 180 Kapsül (HLZMA180)

5,00
Fiyat : ₺69,00(KDV Dahil)
{{ 'UrunDetay_ToplamStokAdedi' | translate }} : 36
{{'UrunDetay_TahminiTeslimSuresi' | translate}} : {{UrunDetayModel.product.tahminiTeslimSuresi}} {{'Global_Gun' | translate}}

  • Son Kullanım Tarihi

    10.2021

  • Havale %5 İndirim

    65,55 TL

ADET

Artır Azalt
Tavsiye Et

Hardline ZMA 180 Kapsül

Hardline ZMA 180 Kapsül vücutta büyüme hormonunu destekleyen anabolik etkili, Çinko ve Magnezyum minerallerinden dizayn edilmiş sporcu gıdası takviye ürünüdür. Özellikle ağırlık sporu yapanlar tarafından tercih edilen yüksek performansa sahip gıda takviyesidir

ZMA, biyolojik olarak mevcut olan çinko ve magnezyum formlarını içeren benzersiz bir anabolik formüldür. Vitamin B-6 emilimini ve kullanımını daha da geliştirir. ZMA, serbest testosteron, toplam testosteron ve insülin benzeri büyüme faktörü (GF-1) düzeylerini arttırdığı klinik olarak kanıtlanmış, güçlü ve% 100 doğal bir takviyedir. Sporcuların eğitiminde kas gücünü artırır. Çinko, magnezyum ve vitamin B-6'nın sinerjik bileşimi, egzersiz sonrası kas kuvveti, dayanıklılık, şifa ve iyileşmeyi artırmak üzere tasarlanmıştır.

Hangi Ürünlerle Birlikte Kullanıma Uygundur? 

Hardline ZMA 180 Kapsül kullanım ve etki olarak kas yapımı ve büyüme için protein tozları-amino asitler ve karbonhidratlarla / Antrenman öncesi enerji için Beta Alanin-Creatin ve Bcaalarla beraber kullanılabilir.

Dikkat Edilmesi Gerekenler Nelerdir? 

Hardline ZMA 180 Kapsül 16 yaşından küçük çocukların doktor kontrolünde kullanması tavsiye edilmektedir. Hamilelik ve emzirme dönemlerinde kullanılması tavsiye edilmez. Aşırı dozda çinko veya magnezyum ishale, mide bulantısına ve kramplara neden olabilir. Uzun bir süre yüksek dozlarda alındığında, çinko vücudun bağışıklığını ve HDL düzeyini veya "iyi" kolestrolü düşürebilir. Çinko ve magnezyum vücudunuzun antibiyotik gibi bazı reçeteli ilaçları emmesini güçleştirebilir. Ve B6 ham madesi bazı ilaçların yan etkilerini artırabilir. Önerilen dozajın üzerine çıkmayınız. Hardline ZMA 180 kapsül besin takviyesidir; herhangi bir hastalığın teşhis, tedavi veya önlenmesi için uygun değildir

Hardline ZMA 180 Kapsül Satın Al

Hardline ZMA 180 Kapsül Kavi Gıda tarafından ithal hammaddelerle kendi tesislerinde üretilmekte olup bayi kanalı ile satışları yapılmaktadır. Protein34 sporcu gıdaları olarak Kavi Gıda’nın bayisi olarak satışlarımız online olarak Protein34.com sitemiz ve N11 Mağazamızdan yapmaktayız . Ayrıca Kartal ve Ümraniye de bulunan Mağazalarımızdan da toptan ve perakende olarak satış yapmaktayız. Hardline ZMA 180 Kapsül ve diğer Hardline Nutrition ürünlerimizi satın almak için online sitelerimizi ve mağazamızı ziyaret ederek uygun fiyat ve bol hediye seçeneklerimizle ürünlerimizi alabilirsiniz .
Kullanım Şekli / Zamanı
Yatmadan önce 1 Servis


Servis : 3 Kapsül


Yapılan aktivitenin seviyesine ve amaca göre servis sayıları değişim gösterebilir. Klasik kullanım haricinde bilgi almak için 02165400545 telefondan bizlere ulaşabilirsiniz.
Neden "Hardline ZMA 180 Kapsül"?
> Büyüme hormonuna destek olur

> Kas dokusuna yeterli amino asitin taşınmasına yardımcı olur

> Uyku düzenlemesine yardımcı olur

> Bağışıklık sistemini destekler

> Kas kütlesi artışına yardımcı olur


MYTHPOWER L-CARNITINE 3000 SHOT
MythPower Termojenik
L-Carnitine 3000 Mg 20 Ampul servis başına 3000 mg karnitin, 1000 Mg Taurin , 127 Mg Kafein , 90 mg yeşil çay ekstraktı ve B1-3-5-6 Vitaminleri içeren sporcu gıdası takviye ürünüdür. MythPower L-Carnitine 3000 Mg sıvı formda olup termojenik etkili diyet döneminde kullanılan kilo verme ve enerji kayağı olarak formüle edilmiş bir supplementtir.
CELLUCOR C4
Cellucor C4 60 Servis gelişmiş enerji, dayanıklılık, odaklanma ve pamp etkisi sağlamak için için dizayn edilmiş kreatin ile geliştirilmiş sporcu gıdası takviye ürünüdür. C4, 2011'de piyasaya sürüldüğü sırada dünya çapında duyulan bir pre workout olarak sektöre giriş yapmıştır. Dördüncü Nesil C4, bir sonraki yenilik ve arınma seviyesidir. Formülü artık daha güçlü ve daha uzun süre dayanan geliştirilmiş enerji ile daha rahat ve güçlü antrenman yapmanıza destek olur. C4 formülü, enerji, pomp ve performansın geliştirilmesine yardımcı olan bileşenler içerir.
MYTHPOWER CLA 1250
MythPower CLA 1250 Mg 99 Softgels Omega 6 Yağ asidi grubundan olup vücut tarafından üretilmeyen diyet dönemlerinde kullanılan sporcu gıdası takviye ürünüdür. CLA et ve süt ürünlerinde bulunur, ancak en yüksek konsantrasyonu kırmızı ettir. CLA, birçok yağdan daha düşük erime noktasına sahiptir, bu da vücudunuzun enerji için CLA yı kullandığının açıklamasıdır. CLA, Birleşik Devletler Süt Meclisi Konseyi tarafından yapılan bir sunumu takiben, Gıda ve İlaç İdaresi tarafından güvenli bir madde olarak kabul edilmiştir. CLA'nın yağsız vücut kitlesini geliştirdiği, yağ kitlesini düşürdüğü ve hatta kanserle mücadeleye yardımcı olduğu yapılan araştırmalarda belirtilmiştir. .
SİTEDEKİ BİLGİLER HAKKINDA:
Web Sitesinde yer alan bilgiler sadece bilgilendirme amacıyla sağlanmıştır ve doktorunuz veya diğer sağlık uzmanlarının verdiği tavsiyelerin yerini alması anlamına gelmez. Bir sağlık sorununun teşhis veya tedavisinde web sitesi üzerinde veya web sitesi üzerinden mevcut olan bilgileri (bunlarla sınırlı olmamak üzere, Protein34 tarafından çalıştırılan veya sağlık hizmetinde çalışan beslenme uzmanları tarafından web sitesinde sağlanabilecek bilgiler) kullanmamalısınız veya hastalığa yakalanma veya herhangi bir ilacı reçete etme gibi. Diyet takviyeleri ile ilgili bilgi ve ifadeler, Gıda ve İlaç İdaresi tarafından değerlendirilmemiştir ve herhangi bir hastalığın teşhis, tedavi veya önlenmesi amaçlanmamıştır. Kullanmadan önce tüm ürün paketlerini dikkatlice okumanız gerekir.