• Hardline Whey Zone 2300 Gr

Hardline Whey Zone 2300 Gr

  |   0 yorum   |   Yorum Yap

  • Marka:           Hardline Nutrition
  • Ürün Kodu:     HARD0038
  • Son K. Tarihi: 09-2020
  • 219,00 TL
      Havale ile: 208,00 TL   
    Fiyatlarımıza KDV dahildir.
    Ücretsiz Kargo

Mevcut Seçenekler:

Hediye 1
Hediye 2

Hardline Whey Zone 2300 Gr Sarı Meyve Aromalı

Hardline Whey Zone 2300 Gr whey protein karışımı, karbonhidrat, Kreatin, Glutamin, Taurin, vitaminler ve minerallerden formüle edilmiş sporcu gıdası takviye ürünüdür. Whey Zone içeriğinde konsantre whey proteini, izole whey proteini ve peptit formda olan hidrolize whey proteini ile protein ihtiyacını karşılamaya ve kasların gelişmesine yardımcı olur. Ayrıca yüksek miktardaki yüksek kompleks karbonhidrat sayesindede boşalan glikojen depolarının yenilenmesine destek olur.

Whey Zone serbest formda amino asit çeşitleri olarak Kreatin içeriği ile antrenman öncesi enerji seviyelerinizin artmasına, antrenman sonunda ise protein sentezinin destekleyerek yenilenme ve yağsız kas kütlesi gelişimine, Taurin ile enerji sevilerinizin artmasına ve anabolik değeri son derece yüksek ve yenilenme için son derece önemli olan Glutamin ile de karışımını tamamlayarak hacimsel ve kas olarak büyümenize destek olabilir bir formdadır.

Whey Zone sadece bir protein tozu protein değil aynı zamanda son derece zengin ve kaliteli bir içeriği ile glikojen depolarının dolması, güç ve kuvvet artışı, protein sentezi, daha iyi bir yenilenme ve nitrojen dengesini sağlamak için destek olabilecek bir gıda takviyesidir.

Hangi Ürünlerle Birlikte Kullanıma Uygundur? 

Hardline Whey Zone 2300 Gr Protein sentezi ve kas gelişimi için Bcaa ve Glutamin Hacim ve Kilo için Gainer larla beraber kombine edilerek kullanılabilir.

Dikkat Edilmesi Gerekenler Nelerdir? 

Hardline Whey Zone 2300 Gr yeterli ve dengeli bir diyetle birlikte tüketilmelidir. Tek başına bütün besin öğeleri ihtiyacını karşılamaz. 16 yaş altındaki çocukların, hamile ve emzirme dönemlerindeki kadınların, sadece hekim veya diyetisyen gözetiminde kullanması tavsiye edilir. Laktoza karşı hassasiyeti olan sporcularda ishal, kusma ve mide krampları görülebilir. Bu durumlarda kullanımı bırakınız. Siroz ve böbrek ile ilgili hastalık geçmişi yada riski olan kişilerin kullanımı tavsiye edilmez. Kullanım talimatına uyumalıdır. Nemsiz ve serin ortamda muhafaza edilmelidir. Hardline Whey Zone gıda takviyesidir herhangi bir hastalığın teşhis, tedavi veya önlenmesi için uygun değildir.

Hardline Whey Zone 2300 Gr Satın Al

Hardline Whey Zone 2300 Gr Kavi Gıda tarafından ithal ham maddelerle kendi tesislerinde üretilmekte olup bayi kanalı ile satışları yapılmaktadır. Protein34 sporcu gıdaları olarak Kavi Gıda’nın bayisi olarak satışlarımız online olarak Protein34.com sitemiz ve N11 mağazalarımızdan da yapmaktayız. Ayrıca Kartal ve Ümraniye'de bulunan Mağazalarımızdan da toptan ve perakende olarak satış yapmaktayız. Hardline Whey Zone 2300 Gr ve diğer Hardline Nutrition ürünlerimizi satın almak için online sitelerimizi ve mağazamızı ziyaret ederek uygun fiyat ve bol hediye seçeneklerimizle ürünlerimizi alabilirsiniz.

Kullanım Şekli / ZamanıÖnerilen Kullanım Şekli:


Antrenmandan 30 Dakika Önce: 1,5 Ölçek
Antrenmandan Sonra: 1,5 Ölçek

Servis : 1,5 Ölçek 40 GramYapılan aktivitenin seviyesine ve amaca göre servis sayıları değişim gösterebilir. Klasik kullanım haricinde bilgi almak için 02165400545 telefondan bizlere ulaşabilirsiniz.


> İzole Whey proteini, Hidrolize Whey proteini, Konsantre.


> Whey proteini.


> Kompleks karbonhidrat.


> Kreatin Monohidrat (2500mg).


> Glutamin (2500mg ).


> Taurin (1000mg).


> Patentli Bipro protein hammaddesi kullanılmıştır.


> B1, B2, B3, B6 ve B12 vitaminleri.

Yorum Yap

Lütfen yorum yazmak için oturum açın ya da kayıt olun.

Benzer Ürünler