Hardline Whey Zone 2300 Gr (Sarı Meyve) (HLWZN2300SM)

5,00
Fiyat : ₺209,00(KDV Dahil)
{{ 'UrunDetay_ToplamStokAdedi' | translate }} : 120
{{'UrunDetay_TahminiTeslimSuresi' | translate}} : {{UrunDetayModel.product.tahminiTeslimSuresi}} {{'Global_Gun' | translate}}

  • Son Kullanım Tarihi

    09.2020

  • Havale %5 İndirim

    198,55 TL

ADET

Artır Azalt
Tavsiye Et

Hardline Whey Zone 2300 Gr

Hardline Whey Zone 2300 Gr whey protein karışımı, karbonhidrat, Kreatin, Glutamin, Taurin, vitaminler ve minerallerden formüle edilmiş sporcu gıdası takviye ürünüdür. Whey Zone içeriğinde konsantre whey proteini, izole whey proteini ve peptit formda olan hidrolize whey proteini ile protein ihtiyacını karşılamaya ve kasların gelişmesine yardımcı olur. Ayrıca yüksek miktardaki yüksek kompleks karbonhidrat sayesindede boşalan glikojen depolarının yenilenmesine destek olur.

Whey Zone serbest formda amino asit çeşitleri olarak Kreatin içeriği ile antrenman öncesi enerji seviyelerinizin artmasına, antrenman sonunda ise protein sentezinin destekleyerek yenilenme ve yağsız kas kütlesi gelişimine, Taurin ile enerji sevilerinizin artmasına ve anabolik değeri son derece yüksek ve yenilenme için son derece önemli olan Glutamin ile de karışımını tamamlayarak hacimsel ve kas olarak büyümenize destek olabilir bir formdadır.

Whey Zone sadece bir protein tozu protein değil aynı zamanda son derece zengin ve kaliteli bir içeriği ile glikojen depolarının dolması, güç ve kuvvet artışı, protein sentezi, daha iyi bir yenilenme ve nitrojen dengesini sağlamak için destek olabilecek bir gıda takviyesidir.

Hangi Ürünlerle Birlikte Kullanıma Uygundur? 

Hardline Whey Zone 2300 Gr Protein sentezi ve kas gelişimi için Bcaa ve Glutamin Hacim ve Kilo için Gainer larla beraber kombine edilerek kullanılabilir.

Dikkat Edilmesi Gerekenler Nelerdir? 

Hardline Whey Zone 2300 Gr yeterli ve dengeli bir diyetle birlikte tüketilmelidir. Tek başına bütün besin öğeleri ihtiyacını karşılamaz. 16 yaş altındaki çocukların, hamile ve emzirme dönemlerindeki kadınların, sadece hekim veya diyetisyen gözetiminde kullanması tavsiye edilir. Laktoza karşı hassasiyeti olan sporcularda ishal, kusma ve mide krampları görülebilir. Bu durumlarda kullanımı bırakınız. Siroz ve böbrek ile ilgili hastalık geçmişi yada riski olan kişilerin kullanımı tavsiye edilmez. Kullanım talimatına uyumalıdır. Nemsiz ve serin ortamda muhafaza edilmelidir. Hardline Whey Zone gıda takviyesidir herhangi bir hastalığın teşhis, tedavi veya önlenmesi için uygun değildir.

Hardline Whey Zone 2300 Gr Satın Al

Hardline Whey Zone 2300 Gr Kavi Gıda tarafından ithal ham maddelerle kendi tesislerinde üretilmekte olup bayi kanalı ile satışları yapılmaktadır. Protein34 sporcu gıdaları olarak Kavi Gıda’nın bayisi olarak satışlarımız online olarak Protein34.com sitemiz ve N11 mağazalarımızdan da yapmaktayız. Ayrıca Kartal ve Ümraniye'de bulunan Mağazalarımızdan da toptan ve perakende olarak satış yapmaktayız. Hardline Whey Zone 2300 Gr ve diğer Hardline Nutrition ürünlerimizi satın almak için online sitelerimizi ve mağazamızı ziyaret ederek uygun fiyat ve bol hediye seçeneklerimizle ürünlerimizi alabilirsiniz.
Kullanım Şekli / Zamanı


Önerilen Kullanım Şekli
:

Antrenmandan 30 Dakika Önce: 1,5 Ölçek
Antrenmandan Sonra: 1,5 Ölçek

Servis : 1,5 Ölçek 40 GramYapılan aktivitenin seviyesine ve amaca göre servis sayıları değişim gösterebilir. Klasik kullanım haricinde bilgi almak için 02165400545 telefondan bizlere ulaşabilirsiniz.

Neden "Hardline Whey Zone"?
> İzole Whey proteini, Hidrolize Whey proteini, Konsantre.

> Whey proteini.

> Kompleks karbonhidrat.

> Kreatin Monohidrat (2500mg).

> Glutamin (2500mg ).

> Taurin (1000mg).

> Patentli Bipro protein hammaddesi kullanılmıştır.

> B1, B2, B3, B6 ve B12 vitaminleri.


MYTHPOWER L-CARNITINE 3000 SHOT
MythPower Termojenik
L-Carnitine 3000 Mg 20 Ampul servis başına 3000 mg karnitin, 1000 Mg Taurin , 127 Mg Kafein , 90 mg yeşil çay ekstraktı ve B1-3-5-6 Vitaminleri içeren sporcu gıdası takviye ürünüdür. MythPower L-Carnitine 3000 Mg sıvı formda olup termojenik etkili diyet döneminde kullanılan kilo verme ve enerji kayağı olarak formüle edilmiş bir supplementtir.
CELLUCOR C4
Cellucor C4 60 Servis gelişmiş enerji, dayanıklılık, odaklanma ve pamp etkisi sağlamak için için dizayn edilmiş kreatin ile geliştirilmiş sporcu gıdası takviye ürünüdür. C4, 2011'de piyasaya sürüldüğü sırada dünya çapında duyulan bir pre workout olarak sektöre giriş yapmıştır. Dördüncü Nesil C4, bir sonraki yenilik ve arınma seviyesidir. Formülü artık daha güçlü ve daha uzun süre dayanan geliştirilmiş enerji ile daha rahat ve güçlü antrenman yapmanıza destek olur. C4 formülü, enerji, pomp ve performansın geliştirilmesine yardımcı olan bileşenler içerir.
MYTHPOWER CLA 1250
MythPower CLA 1250 Mg 99 Softgels Omega 6 Yağ asidi grubundan olup vücut tarafından üretilmeyen diyet dönemlerinde kullanılan sporcu gıdası takviye ürünüdür. CLA et ve süt ürünlerinde bulunur, ancak en yüksek konsantrasyonu kırmızı ettir. CLA, birçok yağdan daha düşük erime noktasına sahiptir, bu da vücudunuzun enerji için CLA yı kullandığının açıklamasıdır. CLA, Birleşik Devletler Süt Meclisi Konseyi tarafından yapılan bir sunumu takiben, Gıda ve İlaç İdaresi tarafından güvenli bir madde olarak kabul edilmiştir. CLA'nın yağsız vücut kitlesini geliştirdiği, yağ kitlesini düşürdüğü ve hatta kanserle mücadeleye yardımcı olduğu yapılan araştırmalarda belirtilmiştir.
SİTEDEKİ BİLGİLER HAKKINDA:
Web Sitesinde yer alan bilgiler sadece bilgilendirme amacıyla sağlanmıştır ve doktorunuz veya diğer sağlık uzmanlarının verdiği tavsiyelerin yerini alması anlamına gelmez. Bir sağlık sorununun teşhis veya tedavisinde web sitesi üzerinde veya web sitesi üzerinden mevcut olan bilgileri (bunlarla sınırlı olmamak üzere, Protein34 tarafından çalıştırılan veya sağlık hizmetinde çalışan beslenme uzmanları tarafından web sitesinde sağlanabilecek bilgiler) kullanmamalısınız veya hastalığa yakalanma veya herhangi bir ilacı reçete etme gibi. Diyet takviyeleri ile ilgili bilgi ve ifadeler, Gıda ve İlaç İdaresi tarafından değerlendirilmemiştir ve herhangi bir hastalığın teşhis, tedavi veya önlenmesi amaçlanmamıştır. Kullanmadan önce tüm ürün paketlerini dikkatlice okumanız gerekir.
{{ 'UrunDetay_Etiketler' | translate }}
Hardline Whey Zone 2300 Gr, Whey Zone 2300 Gr, protein tozu, whey protein,