Hardline Whey 3 Matrix 2300 Gr Sahlep

5,0 (0 Yorum)

Marka :
Ürün Kodu : HARDWHY
Son Kullanma Tarihi: 11/2023

HEDİYE SEÇİMİ

Kredi Kartı: 579,00 TL
Havale (%5 İndirim!) 579,00 TL TL

Kalan Ürün Adedi: 10

Hardline Whey 3 Matrix Sahlep 2300 Gr

Hardline Whey 3 Matrix Hidrolize, İzole ve Konsantre olmak üzere 3 farklı Whey Proteine ilave olarak B6 vitamini ve 2 gr Creatine Monohydrate içermektedir.
Hardline Whey 3Matrix son dönemin en başarılı Whey protein ürünlerinden birisi olarak üretilmektedir. 3Matrix adını içeriğinde bulunan 3 farkli Whey proteininden almaktadır. Izole, hidrolize ve konsantre Whey proteini içeren 3Matrix Kreatin içeriği sayesinde antrenman öncesi ve sonrası kullanımına uygun bir ürün olarak formüle edilmiştir.
3Matrix içeriğinde bulunana Hidrolize ve İzole Whey protein ile hızlı emilime sahip olmasından dolayı diğer protein türlerine göre kasların protein ihtiyacını normalden daha hızlı bir şekilde karşılamaya yardımcı olabilir.
Hardline Whey 3Matrix'in yenilenen formülü B6 vitamini ile desteklenmiştir. B6 vitamini normal protein ve glikojen metabolizmasına katkıda bulunabilir.

Hardline Whey 3 Matrix Ne İşe Yarar?

Hardline Whey 3 Matrix protein tozu kas gelişimi ile ilgili antrenman yapan vücut geliştirme sporcuları için vaz geçilmez bir supplement olarak ön plana çıkmaktadır. Ayrıca kasları yoran sporlarla ilgilenenler içinde spor sonrası hasara uğramış kasların toparlanmasına yardımcı olacaktır.
Spor yapmayan fakat gün içi yeterli miktarda protein alamayan tüketiciler içinde eksik kalan protein ihtiyacını tamamlamaları noktasında faydalı olabilecek bir gıda takviyesi olarak bilinmektedir.

Hardline Whey 3 Matrix Kilo Aldırır mı?

Hardline Whey Protein Tozu kullanımı sonucu alınan kalori yakılmadığı zaman nispeten de olsa kilo aldırabilir. Ayrıca günlük kullanım dozajı da kilo alımı ile ilgili olmaktadır. Fakat düzenli olarak spor yapan ve ürünü doğru dozajda kullananlar kilo değil kas alımı yapmış olurlar.

Hardline Whey 3Matrix Öne Çıkanlar

- Hidrolize, İzole ve Konsantre Whey proteinleri kompleksi.
- 5370 mg BCAA içeriği.
- 3500 mg Glutamin ve Glutamin öncüleri.
- 3430 mg Saf formda Kreatin Monohidrat.
- Hızlı emilebilen formüle sahiptir.
- Aspartam tatlandırıcısı içermez.
- 76 Servis.

Hardline Whey Kullananlar

Hardline Whey 3 Matrix Kullanımı genel olarak günlük eksik kalan protein ihtiyacını tamamlamak isteyen kişiler tarafından tüketilmektedir.
Ayrıca sağlık için veya kas yapımı için spor yapan kişiler tarafından da eksilen protein kaynaklarını yerine koymak için kullanılmaktadır. Profesyonel olarak vücut geliştirme gibi kas gelişimi hedefi ile antrenman yapan sporcular ise kasların hacmini büyütme ve spor sonrası kasların toparlanması amacı ile de tüketilmektedir.

Hardline Whey 3 Matrix Kullanım Şekli

Hardline whey 3 matrix 2300 gr yorum ve forumlar incelendiği zaman genel olarak kullanımla ilgili hardline whey 3 matrix kaç ölçek sorusu kullanıcılar tarafından gelmektedir. Hardline whey 3matrix 2300 gr ve diğer boylardaki ürünlerin içerisinden 100 CC lik ölçekler çıkmaktadır. Siz 75 CC ye kadar doldurup ürünü kullandığınız zaman 30 gr protein servisine ulaşmış olursunuz.
1 porsiyon ürünü, bir bardak (150 ml) su veya az yağlı süt ile karıştırılarak antrenmandan yarım saat önce ve hemen sonra olmak üzere, günde 1-2 porsiyon tüketebilirsiniz.
Bu klasik kullanım şekli olarak tavsiye edilmekte olup amca, beslenmeye ve yapılan spora göre kullanım zamanları ve dozajları değişiklik gösterebilir. Kullanım şekli ve ürünün özellikleri ile ilgili her türlü sorularınızı iletişim numaralarını kullanarak sorabilir ve yetkili arkadaşlardan bilgi alabilirsiniz.

Hardline Whey 3 Matrix 2300 Gr SahlepHardline Whey 3 Matrix 2300 Gr Sahlep Besin Bilgisi
Besin Bilgisi
Özellikler
Neleri İçermez
Kullanım Şekli