Hardline Whey 3Matrix 30 Gr 15 Saşe Çilek

5,0 (0 Yorum)

Marka :
Ürün Kodu : HARD0069
Son Kullanma Tarihi: 06/2024

HEDİYE SEÇİMİ

Kredi Kartı: 449,00 TL
Havale (%5 İndirim!) 449,00 TL TL

Kalan Ürün Adedi: 17

Hardline Whey 3 Matrix 30 Gr x 15 Adet (450 Gr) Çilek


HHardline Whey 3Matrix 30 Gr 15 Saşe Tek kullanımlık paketler halinde Hidrolize, İzole ve Konsantre Whey Proteinlerinden üretilmiş protein tozu ürünüdür.

Hardline Whey 3Matrix 30 Gr 15 Saşe klasik 3 Matrix protein tozunun içeriğini değiştirmeden kullanım kolaylığı ve daha Hijyenik paketleme sistemi ile tek kullanımlık paketler halinde sizlerin beğenisine sunulmaktadır.

Hardline Whey 3 Matrix protein tozu kas gelişimi ile ilgili antrenman yapan vücut geliştirme sporcuları için vaz geçilmez bir supplement olarak ön plana çıkmaktadır. Ayrıca kasları yoran sporlarla ilgilenenler içinde spor sonrası hasara uğramış kasların toparlanmasına yardımcı olacaktır.

Spor yapmayan fakat gün içi yeterli miktarda protein alamayan tüketiciler içinde eksik kalan protein ihtiyacını tamamlamaları noktasında faydalı olabilecek bir gıda takviyesi olarak bilinmektedir.

Hardline Whey 3 Matrix Öne Çıkanlar

 • Hidrolize, İzole ve Konsantre Whey proteinleri kompleksi,
 • 25,6 gr Protein,
 • 5,7 gr BCAA içeriği,
 • 3,7 gr Glutamin ve Glutamin öncüleri,
 • 2000 mg Saf formda Kreatin Monohidrat,
 • Hızlı emilebilen formüle sahiptir,
 • Aspartam tatlandırıcısı içermez,
 • 15 Paket,
 • Çilek Aromalı.


  Hardline Whey 3 Matrix Kullanım Şekli

  Hardline Nutrition whey 3 matrix 15 Saşe supplementler arasında kullanımı en çok değişkenlik gösteren ürünlerden bir tanesidir. Whey 3matrix 30 Gr*15 Saşe forum ve yorumlarda çok değişik kullanım şekli paylaşılmasına rağmen en etkili kullanım şekli olarak kahvaltı sonrası ve spor sonrası olduğu en çok tavsiye edilen kullanım tavsiyesi olarak dikkat çekmektedir.

  Kullanım amacınıza göre kullanacağınız sıvıyı ilk önce karıştırıcıya koyup daha sonra ürünü koyup shake ederseniz daha iyi bir karışım sağlamış olursunuz.

  Whey 3 Matrix 30 Gr x 15 Adet Çilek Fiyat

  Hardline Whey 3 Matrix 30 Gr x 15 Adet (450 Gr) Çilek Aromalı ürünümüze %100 orijinal ürün garantisini vermekteyiz. Hardline Nutrition markasını ana bayi garantisi ile sizlere sunmaktayız. Bayiliğimiz ile ilgili bilgilere Hardline sitesinden kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

  Hardline Nutrition Whey 3 Matrix 30 Gr x 15 Adet Çilek kullananlar ve ürünü kullanmayı düşünen siz tüketicilerimizin görüş ve önerileri bizler için önemlidir. Çünkü ürünler hakkında en doğru ve gerçekçi yorumları kullananlar yapar. Satışa sunulan ürünlerimiz ile ilgili ön bilgi için yapılan yorumları inceleyerek bu tecrübeden sizlerde faydalanabilirsiniz.


 • Hardline Whey 3Matrix 30 Gr 15 Saşe Çilek Besin Bilgisi
  Hardline Whey 3Matrix 30 Gr 15 Saşe Çilek Özellikleri Nelerdir
  Hardline Whey 3Matrix 30 Gr 15 Saşe Çilek Neleri İçermez
  Hardline Whey 3Matrix 30 Gr 15 Saşe Çilek Nasıl Kullanılır