• Hardline Whey 3Matrix 30 Gr 78 Paket Mix

Hardline Whey 3Matrix 30 Gr 78 Paket Mix

  |   0 yorum   |   Yorum Yap

  • Marka:           Hardline Nutrition
  • Ürün Kodu:     HARD0058
  • Son K. Tarihi: 05-2020
  • 289,00 TL
      Havale ile: 274,00 TL   
    Fiyatlarımıza KDV dahildir.
    Ücretsiz Kargo

Mevcut Seçenekler:

Hediye 1
Hediye 2

Hardline Whey 3Matrix 30 Gr*78 Şase Mix Aromalı

Hardline Whey 3Matrix 30 Gr Tek Kullanımlık 78 Adet Şase servisinde 24,7 gr konsantre, izole ve hidrolize whey karışımına ilave, 2 gr kreatin monohidrat içeren ve kaliteli protein kaynakları kullanılarak şase şeklinde formüle edilmiş sporcu gıdası takviye ürünüdür.

Hardline markasının kullandığı proteinler ABD ve Dünyanın en büyük protein tozu üreticilerinden biri olan Davisco firmasından ithal edilip kendi tesislerinde amblajlanıp satışa sunulmaktadır.

Hardline Whey 3 Matrix, amino asit profili içerisinde 5,4 gr BCAA içerir bunu yanında izole ve hidrolize whey protein karışımında oluşur ve servis başına 2 gr kreatin içerir. Kreatin yapılan antrenman öncesi güç artışına yardımcı olmasının yanında antrenman sonrasında da protein sentezine destek olduğu yapılan araştırmalarda kanıtlanmıştır. Whey 3 Matrix Creatine takviyesi ile diğer whey protein tozlarına göre içerik olarak bir adım daha öne çıkmaktadır. 3 Matrix zengin içeriği sayesinde protein eksikliğinizin karşılanmasınada yardımcı olmak içinde kullanıma uygun olabilir şekilde hazırlanmıştır.

Hangi Ürünlerle Birlikte Kullanıma Uygundur? 

Hardline Whey 3Matrix 30 Gr*78 Şase (Çikolata) Protein sentezi ve kas gelişimi için Bcaa ve Glutamin Hacim ve Kilo için Gainerlarla beraber kombine edilerek kullanılabilir.

Dikkat Edilmesi Gerekenler Nelerdir? 

Hardline Whey 3Matrix 30 Gr*78 Şase (Çikolata) yeterli ve dengeli bir diyetle birlikte tüketilmelidir. Tek başına bütün besin öğeleri ihtiyacını karşılamaz. 15 yaş altındaki çocukların, hamile ve emzirme dönemlerindeki kadınların, sadece hekim veya diyetisyen gözetiminde kullanması tavsiye edilir. Laktoza karşı hassasiyeti olan sporcuların kullanması tavsiye edilmez. Bu ürün tek serviste 3 g kreatin içermektedir. Siroz ve böbrek problemi olan kişilerin kullanımı tavsiye edilmez. Kullanım talimatına uyumalıdır. Nemsiz ve serin ortamda muhafaza edilmelidir. Hardline 3 Matrix besin takviyesidir; herhangi bir hastalığın teşhis, tedavi veya önlenmesi için uygun değildir.

Hardline Whey 3Matrix 30 Gr*78 Şase (Çikolata) Satın Al

Hardline Whey 3Matrix 30 Gr Tek Kullanımlık 26 Adet Şase Kavi Gıda tarafından ithal ham maddelerle kendi tesislerinde üretilmekte olup bayi kanalı ile satışları yapılmaktadır. Protein34 sporcu gıdaları Kavi Gıda'nın bayisi olarak satışlarımızı online olarak Protein34.com sitemiz ve N11 Mağazamızdan yapmaktayız. Ayrıca Kartal ve Ümraniye de bulunan Mağazalarımızdan da toptan ve perakende olarak satış yapmaktayız. Hardline Whey 3Matrix 30 Gr Tek Kullanımlık 26 Adet Şase ve diğer Hardline Nutrition ürünlerimizi satın almak için online sitelerimizi ve mağazamızı ziyaret ederek uygun fiyat ve bol hediye seçeneklerimizle ürünlerimizi alabilirsiniz.

Kullanım Şekli / Zamanı


Spor Yapılan Günler:

Kahvaltı Öncesi 1 Şase ( Tercihen su ile )
Antrenmandan Sonra 1 Şase ( Tercihen su ile )Diğer Günler:

Kahvaltı Öncesi 1 Şase ( Tercihen su ile )
Yatmadan 1 saat önce 1 Şase ( Tercihen süt ile )

Servis : 1 Şase

Yapılan aktivitenin seviyesine ve amaca göre servis sayıları değişim gösterebilir. Klasik kullanım haricinde bilgi almak için 02165400545 telefondan bizlere ulaşabilirsiniz.> Hidrolize, İzole ve Konsantre Whey proteinleri kompleksi.


> 5400mg BCAA içeriği.


> 3400mg Glutamin ve Glutamin öncüleri .


> 2000mg Saf formda Kreatin Monohidrat içeriği ile hacim kazanımına destek olur.


> Hızlı emilebilen formüle sahiptir.


> Aspartam tatlandırıcısı içermez.


> Şase Olması nedeniyle kolay taşıma ve Hijyen.

Yorum Yap

Lütfen yorum yazmak için oturum açın ya da kayıt olun.

Benzer Ürünler