Hardline Whey 3Matrix 2300 Gr (Çikolata) (HLW3M2301)

4,50
Fiyat : ₺239,00(KDV Dahil)
{{ 'UrunDetay_ToplamStokAdedi' | translate }} : 118
{{'UrunDetay_TahminiTeslimSuresi' | translate}} : {{UrunDetayModel.product.tahminiTeslimSuresi}} {{'Global_Gun' | translate}}

  • Son Kullanım Tarihi

    10.2020

  • Havale %5 İndirim

    227,05 TL

ADET

Artır Azalt
Tavsiye Et

Hardline Whey 3Matrix 2300 Gr

Hardline Whey 3Matrix 2300 Gr 44 Gramlık servisinde 35,3 gr konsantre, izole ve hidrolize whey karışımına ilave, 3 gr kreatin monohidrat içeren ve kaliteli protein kaynakları kullanılarak formüle edilmiş sporcu gıdası takviye ürünüdür.

Hardline markasının kullandığı proteinler ABD ve Dünyanın en büyük protein tozu üreticilerinden biri olan Davisco firmasından ithal edilip kendi tesislerinde ambalajlanıp satışa sunulmaktadır.

HardlineWhey 3 Matrix, amino asit profili içerisinde 8 gr BCAA içerir bunu yanında izole ve hidrolize whey protein karışımında oluşur ve servis başına 3 gr kreatin içerir. Kreatin yapılan antrenman öncesi güç artışına yardımcı olmasının yanında antrenman sonrası da protein sentezine destek olduğu yapılan araştırmalarda kanıtlanmıştır. Whey 3 Matrix Creatine takviyesi ile diğer whey protein tozlarına göre içerik olarak bir adım daha öne çıkmaktadır. 3 Matrix zengin içeriği sayesinde protein eksikliğinizin karşılanmasına da yardımcı olmak içinde kullanıma uygun olabilir şekilde hazırlanmıştır.

Hangi Ürünlerle Birlikte Kullanıma Uygundur? 

Hardline Whey 3Matrix 2300 Gr Protein sentezi ve kas gelişimi için Bcaa ve Glutamin Hacim ve Kilo için Gainerlarla beraber kombine edilerek kullanılabilir.

Dikkat Edilmesi Gerekenler Nelerdir? 

Hardline Whey 3Matrix 2300 Gr yeterli ve dengeli bir diyetle birlikte tüketilmelidir. Tek başına bütün besin öğeleri ihtiyacını karşılamaz. 15 yaş altındaki çocukların, hamile ve emzirme dönemlerindeki kadınların, sadece hekim veya diyetisyen gözetiminde kullanması tavsiye edilir. Laktoza karşı hassasiyeti olan sporcuların kullanması tavsiye edilmez. Bu ürün tek serviste 3 g kreatin içermektedir. Siroz ve böbrek problemi olan kişilerin kullanımı tavsiye edilmez. Kullanım talimatına uyumalıdır. Nemsiz ve serin ortamda muhafaza edilmelidir. Hardline 3 Matrix besin takviyesidir; herhangi bir hastalığın teşhis, tedavi veya önlenmesi için uygun değildir.

Hardline Whey 3Matrix 2300 Gr Satın Al

Hardline Whey 3Matrix 2300 Gr Kavi Gıda tarafından ithal ham maddelerle kendi tesislerinde üretilmekte olup bayi kanalı ile satışları yapılmaktadır. Protein34 sporcu gıdaları Kavi Gıda'nın bayisi olarak satışlarımızı online olarak Protein34.com sitemiz ve N11 Mağazamızdan yapmaktayız. Ayrıca Kartal ve Ümraniye de bulunan Mağazalarımızdan da toptan ve perakende olarak satış yapmaktayız. Hardline Whey 3Matrix 2300 Gr ve diğer Hardline Nutrition ürünlerimizi satın almak için online sitelerimizi ve mağazamızı ziyaret ederek uygun fiyat ve bol hediye seçeneklerimizle ürünlerimizi alabilirsiniz.
Kullanım Şekli / Zamanı
Spor Yapılan Günler:
Kahvaltı Öncesi 1,5 Ölçek ( Tercihen su ile )
Antrenmandan Sonra 1,5 Ölçek ( Tercihen su ile )

Diğer Günler:
Kahvaltı Öncesi 1,5 Ölçek ( Tercihen su ile )
Yatmadan 1 saat önce 1,5 Ölçek ( Tercihen süt ile )

Servis : 2 Ölçek 44 Gram / 1 Ölçek 22 Gram

Yapılan aktivitenin seviyesine ve amaca göre servis sayıları değişim gösterebilir. Klasik kullanım haricinde bilgi almak için 02165400545 telefondan bizlere ulaşabilirsiniz.
Neden "Hardline Whey 3Matrix"?

> Hidrolize, İzole ve Konsantre Whey proteinleri kompleksi.

> 7900mg BCAA içeriği.

> 5000mg Glutamin ve Glutamin öncüleri .

> 3000mg Saf formda Kreatin Monohidrat içeriği ile hacim kazanımına destek olur.

> Hızlı emilebilen formüle sahiptir.

> Aspartam tatlandırıcısı içermez.


MYTHPOWER L-CARNITINE 3000 SHOT
MythPower Termojenik
L-Carnitine 3000 Mg 20 Ampul servis başına 3000 mg karnitin, 1000 Mg Taurin , 127 Mg Kafein , 90 mg yeşil çay ekstraktı ve B1-3-5-6 Vitaminleri içeren sporcu gıdası takviye ürünüdür. MythPower L-Carnitine 3000 Mg sıvı formda olup termojenik etkili diyet döneminde kullanılan kilo verme ve enerji kayağı olarak formüle edilmiş bir supplementtir.
CELLUCOR C4
Cellucor C4 60 Servis gelişmiş enerji, dayanıklılık, odaklanma ve pamp etkisi sağlamak için için dizayn edilmiş kreatin ile geliştirilmiş sporcu gıdası takviye ürünüdür. C4, 2011'de piyasaya sürüldüğü sırada dünya çapında duyulan bir pre workout olarak sektöre giriş yapmıştır. Dördüncü Nesil C4, bir sonraki yenilik ve arınma seviyesidir. Formülü artık daha güçlü ve daha uzun süre dayanan geliştirilmiş enerji ile daha rahat ve güçlü antrenman yapmanıza destek olur. C4 formülü, enerji, pomp ve performansın geliştirilmesine yardımcı olan bileşenler içerir.
MYTHPOWER CLA 1250
MythPower CLA 1250 Mg 99 Softgels Omega 6 Yağ asidi grubundan olup vücut tarafından üretilmeyen diyet dönemlerinde kullanılan sporcu gıdası takviye ürünüdür. CLA et ve süt ürünlerinde bulunur, ancak en yüksek konsantrasyonu kırmızı ettir. CLA, birçok yağdan daha düşük erime noktasına sahiptir, bu da vücudunuzun enerji için CLA yı kullandığının açıklamasıdır. CLA, Birleşik Devletler Süt Meclisi Konseyi tarafından yapılan bir sunumu takiben, Gıda ve İlaç İdaresi tarafından güvenli bir madde olarak kabul edilmiştir. CLA'nın yağsız vücut kitlesini geliştirdiği, yağ kitlesini düşürdüğü ve hatta kanserle mücadeleye yardımcı olduğu yapılan araştırmalarda belirtilmiştir. .
SİTEDEKİ BİLGİLER HAKKINDA:
Web Sitesinde yer alan bilgiler sadece bilgilendirme amacıyla sağlanmıştır ve doktorunuz veya diğer sağlık uzmanlarının verdiği tavsiyelerin yerini alması anlamına gelmez. Bir sağlık sorununun teşhis veya tedavisinde web sitesi üzerinde veya web sitesi üzerinden mevcut olan bilgileri (bunlarla sınırlı olmamak üzere, Protein34 tarafından çalıştırılan veya sağlık hizmetinde çalışan beslenme uzmanları tarafından web sitesinde sağlanabilecek bilgiler) kullanmamalısınız veya hastalığa yakalanma veya herhangi bir ilacı reçete etme gibi. Diyet takviyeleri ile ilgili bilgi ve ifadeler, Gıda ve İlaç İdaresi tarafından değerlendirilmemiştir ve herhangi bir hastalığın teşhis, tedavi veya önlenmesi amaçlanmamıştır. Kullanmadan önce tüm ürün paketlerini dikkatlice okumanız gerekir.