Hardline Whey 3 Matrix 908 Gr Çilek

5,0 (1 Yorum)

Marka :
Ürün Kodu : HARD0065
Son Kullanma Tarihi: 05/2025

HEDİYE SEÇİMİ

Kredi Kartı: 609,00 TL
Havale (%5 İndirim!) 609,00 TL TL

Kalan Ürün Adedi: 13

Hardline Whey 3 Matrix Çilek 908 Gr


Hardline Whey 3 Matrix Hidrolize, İzole ve Konsantre olmak üzere 3 farklı Whey Proteine ilave olarak B6 vitamini ve 2 gr Creatine Monohydrate içermektedir.

Hardline Whey 3Matrix son dönemin en başarılı Whey protein ürünlerinden birisi olarak üretilmektedir. 3Matrix adını içeriğinde bulunan 3 farkli Whey proteininden almaktadır. Izole, hidrolize ve konsantre Whey proteini içeren 3Matrix Kreatin içeriği sayesinde antrenman öncesi ve sonrası kullanımına uygun bir ürün olarak formüle edilmiştir.

3Matrix içeriğinde bulunana Hidrolize ve İzole Whey protein ile hızlı emilime sahip olmasından dolayı diğer protein türlerine göre kasların protein ihtiyacını normalden daha hızlı bir şekilde karşılamaya yardımcı olabilir.

Hardline Whey 3Matrix'in yenilenen formülü B6 vitamini ile desteklenmiştir. B6 vitamini normal protein ve glikojen metabolizmasına katkıda bulunabilir.

Hardline Whey 3Matrix Öne Çıkanlar

 • Hidrolize, İzole ve Konsantre Whey proteinleri kompleksi,
 • 24,600 mg Protein,
 • 5480 mg BCAA içeriği,
 • 3500 mg Glutamin ve Glutamin öncüleri,
 • 2000 mg Saf formda Kreatin Monohidrat,
 • Hızlı emilebilen formüle sahiptir,
 • Aspartam tatlandırıcısı içermez,
 • 30 Servis,
 • 908 Gr,
 • Çilek Aromalı.


  Hardline Whey 3 Matrix Kullanım Şekli

  Hardline Nutrition whey 3 matrix kullanıcı yorumları incelendiği zaman genel olarak kullanımla ilgili hardline whey 3matrix kaç ölçek sorusu kullanıcılar tarafından gelmektedir. Hardline whey 3matrix protein 908 gr Çilek ve diğer boylardaki ürünlerin içerisinden 100 CC lik ölçekler çıkmaktadır. Siz 75 CC ye kadar doldurup ürünü kullandığınız zaman 30 gr protein servisine ulaşmış olursunuz.

  Kullanım amacınıza göre kullanacağınız sıvıyı ilk önce karıştırıcıya koyup daha sonra ürünü koyup shake ederseniz daha iyi bir karışım sağlamış olursunuz.

  Hardline Nutrition Whey 3matrix Çilek kullanımı ile ilgili whey3 matrix forum ve yorumlardan elde edilen bilgilere göre kullanım şekli kullanıcının amacı, beslenmesi ve yaptığı spora göre değişim göstermektedir.

  Hardline whey 3matrix Çilek içeriği ve yorumlar dikkate alındığı zaman en uygun kullanım şeklinin spor sonrası ve kahvaltı öncesi olarak ön plana çıkmaktadır.

  Kullanım amacına bağlı olarak spor yapılan veya yapılmayan günler kullanımı diye bir ayrım yoktur.

  Hardline Whey 3 Matrix Çilek 908 Gr Fiyat
  Hardline Whey 3 Matrix Çilek 908 Gr ürünümüz ile ilgilenen tüketicilerin beklentilerini maksimum seviyede karşılamak için gerekli rekabet koşullarına uygun fiyatlarımızı sitemizde bulabilirsiniz.

  Hardline Whey 3 Matrix Çilek 908 Gr Protein Tozu ürünümüze %100 orijinal ürün garantisini vermekteyiz. Hardline Nutrition markasını ana bayi garantisi ile sizlere sunmaktayız. Bayiliğimiz ile ilgili Bilgilere Hardline sitesinden kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

  Hardline Nutrition Whey 3 Matrix Çilek 908 Gr kullananlar ve ürünü kullanmayı düşünen siz tüketicilerimizin görüş ve önerileri bizler için önemlidir. Çünkü ürünler hakkında en doğru ve gerçekçi yorumları kullananlar yapar. Satışa sunulan ürünlerimiz ile ilgili ön bilgi için yapılan yorumları inceleyerek bu tecrübeden sizlerde faydalanabilirsiniz.


 • Hardline Whey 3 Matrix 908 Gr Çilek Besin Bilgisi
  Hardline Whey 3 Matrix 908 Gr Çilek Özellikleri Nelerdir
  Hardline Whey 3 Matrix 908 Gr Çilek Neleri İçermez
  Hardline Whey 3 Matrix 908 Gr Çilek Nasıl Kullanılır