Hardline Whey 3 Matrix 454 Gr Çikolata

5,0 (0 Yorum)

Marka :
Ürün Kodu : HARD0090
Son Kullanma Tarihi: 07/2024

HEDİYE SEÇİMİ

Kredi Kartı: 389,00 TL
Havale (%5 İndirim!) 389,00 TL TL

Kalan Ürün Adedi: 17

Hardline Whey 3 Matrix 454 Gr Çikolata


Hardline Whey 3 Matrix 454 Gr Çikolata aromalı olarak whey izolatı, whey hidrolizatı, ve whey protein konsantresi ile formüle edilmiş kompleks protein tozu ürünüdür.

Hardline whey 3matrix 454 gr yorum sitelerinden ve tüketicilerden alınan verilere göre kas kütlesi noktasında sizlere yardımcı olacaktır. Protein tozu genel olarak günlük protein ihtiyacını karşılamaya yardımcı olur.

Ayrıca Vücut Geliştirme ve diğer spor dallarında aktif olarak egzersiz yapanlar içinde kas gelişimi ve spor sonrası iyileşme döneminde destek olması için kullanılmaktadır.

Whey 3 matrix 454 gr Önzellikleri

 • Hidrolize, İzole ve Konsantre Whey proteinleri kompleksi,
 • 5370 mg BCAA içeriği,
 • 3430 mg Glutamin ve Glutamin öncüleri,
 • 2000 mg Saf formda Kreatin Monohidrat,
 • Hızlı emilebilen formüle sahiptir,
 • Aspartam tatlandırıcısı içermez,
 • 15 Servis,
 • Çikolata Aromalı.


  Whey 3matrix 454 gr Nasıl Kullanılır?

  Hardline Nutrition whey 3 matrix kullanıcı yorumları incelendiği zaman genel olarak kullanımla ilgili hardline whey 3matrix kaç ölçek sorusu kullanıcılar tarafından gelmektedir. Hardline whey 3matrix protein 454 gr Çikolata ve diğer boylardaki ürünlerin içerisinden 100 CC lik ölçekler çıkmaktadır. Siz 75 CC ye kadar doldurup ürünü kullandığınız zaman 30 gr protein servisine ulaşmış olursunuz.

  Kullanım amacınıza göre kullanacağınız sıvıyı ilk önce karıştırıcıya koyup daha sonra ürünü koyup shake ederseniz daha iyi bir karışım sağlamış olursunuz.

  Hardline Nutrition Whey 3matrix Çikolata kullanımı ile ilgili whey3 matrix forum ve yorumlardan elde edilen bilgilere göre kullanım şekli kullanıcının amacı, beslenmesi ve yaptığı spora göre değişim göstermektedir.

  Hardline whey 3matrix Çikolata içeriği ve yorumlar dikkate alındığı zaman en uygun kullanım şeklinin spor sonrası ve kahvaltı öncesi olarak ön plana çıkmaktadır.

  Hardline Whey 3 Matrix 454 Gr Çikolata Fiyat
  Hardline Whey 3 Matrix 454 Gr Çikolata ürünümüz ile ilgilenen tüketicilerin beklentilerini maksimum seviyede karşılamak için gerekli rekabet koşullarına uygun fiyatlarımızı sitemizde bulabilirsiniz.

  Hardline Whey 3Matrix 454 Gr ürünümüze %100 orijinal ürün garantisini vermekteyiz. Hardline Nutrition markasını ana bayi garantisi ile sizlere sunmaktayız. Bayiliğimiz ile ilgili Bilgilere Hardline sitesinden kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

  Hardline Nutrition Whey 3Matrix 454 Gr Çikolata kullananlar ve ürünü kullanmayı düşünen siz tüketicilerimizin görüş ve önerileri bizler için önemlidir. Çünkü ürünler hakkında en doğru ve gerçekçi yorumları kullananlar yapar. Satışa sunulan ürünlerimiz ile ilgili ön bilgi için yapılan yorumları inceleyerek bu tecrübeden sizlerde faydalanabilirsiniz.


 • Hardline Whey 3 Matrix 454 Gr Çikolata Besin Bilgisi
  Hardline Whey 3 Matrix 454 Gr Çikolata Özellikleri Nelerdir
  Hardline Whey 3 Matrix 454 Gr Çikolata Neleri İçermez
  Hardline Whey 3 Matrix 454 Gr Çikolata Nasıl Kullanılır