Hardline Whey 3 Matrix 2300 Gr Limonlu Kek

5,0 (0 Yorum)

Marka :
Ürün Kodu : HARD0098
Son Kullanma Tarihi: 03/2024

HEDİYE SEÇİMİ

Kredi Kartı: 1.279,00 TL
Havale (%5 İndirim!) 1.279,00 TL TL

Kalan Ürün Adedi: 18

Hardline Whey 3 Matrix Limonlu Kek 2300 Gr


Hardline Whey 3 Matrix 2300 Gr Limonlu Kek aroması ile yeni bir tat olarak satışa sunulan Kreatin ve B6 Vitamini takviye edilmiş 30 servislik protein tozudur.

Hardline Whey 3 Matrix son dönemin en başarılı Whey protein ürünlerinden birisi olarak üretilmektedir. 3Matrix adını içeriğinde bulunan 3 farkli Whey proteininden almaktadır. Izole, hidrolize ve konsantre Whey proteini içeren 3 Matrix Kreatin içeriği sayesinde antrenman öncesi ve sonrası kullanımına uygun bir ürün olarak formüle edilmiştir.

3 Matrix içeriğinde bulunana Hidrolize ve İzole Whey protein ile hızlı emilime sahip olmasından dolayı diğer protein türlerine göre kasların protein ihtiyacını normalden daha hızlı bir şekilde karşılamaya yardımcı olabilir.

Hardline Whey 3 Matrix'in yenilenen formülü B6 vitamini ile desteklenmiştir. B6 vitamini normal protein ve glikojen metabolizmasına katkıda bulunabilir.

Whey 3 matrix Lemon Cheesecake özellikleri

 • Hidrolize, İzole ve Konsantre Whey proteinleri kompleksi,
 • 24,600 mg Protein,
 • 5480 mg BCAA içeriği,
 • 3500 mg Glutamin ve Glutamin öncüleri,
 • 2000 mg Saf formda Kreatin Monohidrat,
 • Hızlı emilebilen formüle sahiptir,
 • Aspartam tatlandırıcısı içermez,
 • 76 Servis,
 • 2300 Gr,
 • Limonlu Kek Aromalı.


  Whey 3 matrix Ne Zaman Kullanılır?

  Hardline Nutrition whey 3matrix kullanıcı yorumları incelendiği zaman genel olarak kullanımla ilgili hardline whey 3matrix kaç ölçek sorusu kullanıcılar tarafından gelmektedir. Hardline whey 3matrix protein 2300 gr Limonlu Kek ve diğer boylardaki ürünlerin içerisinden 100 CC lik ölçekler çıkmaktadır. Siz 75 CC ye kadar doldurup ürünü kullandığınız zaman 30 gr protein servisine ulaşmış olursunuz.

  Kullanım amacınıza göre kullanacağınız sıvıyı ilk önce karıştırıcıya koyup daha sonra ürünü koyup shake ederseniz daha iyi bir karışım sağlamış olursunuz.

  Hardline Nutrition Whey 3 matrix Limonlu Kek kullanımı ile ilgili whey3 matrix forum ve yorumlardan elde edilen bilgilere göre kullanım şekli kullanıcının amacı, beslenmesi ve yaptığı spora göre değişim göstermektedir.

  Hardline whey 3 matrix Limonlu Kek içeriği ve yorumlar dikkate alındığı zaman en uygun kullanım şeklinin spor sonrası ve kahvaltı öncesi olarak ön plana çıkmaktadır.

  Kullanım amacına bağlı olarak spor yapılan veya yapılmayan günler kullanımı diye bir ayrım yoktur.

  Hardline Whey 3Matrix Limonlu Kek 2300 Gr Fiyat
  Hardline Whey 3Matrix Limonlu Kek 2300 Gr ürünümüz ile ilgilenen tüketicilerin beklentilerini maksimum seviyede karşılamak için gerekli rekabet koşullarına uygun fiyatlarımızı sitemizde bulabilirsiniz.

  Hardline Whey 3Matrix Limonlu Kek 2300 Gr Protein Tozu ürünümüze %100 orijinal ürün garantisini vermekteyiz. Hardline Nutrition markasını ana bayi garantisi ile sizlere sunmaktayız. Bayiliğimiz ile ilgili Bilgilere Hardline sitesinden kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

  Hardline Nutrition Whey 3 Matrix Limonlu Kek 2300 Gr kullananlar ve ürünü kullanmayı düşünen siz tüketicilerimizin görüş ve önerileri bizler için önemlidir. Çünkü ürünler hakkında en doğru ve gerçekçi yorumları kullananlar yapar. Satışa sunulan ürünlerimiz ile ilgili ön bilgi için yapılan yorumları inceleyerek bu tecrübeden sizlerde faydalanabilirsiniz.


 • Hardline Whey 3 Matrix 2300 Gr Limonlu Kek Besin Bilgisi
  Hardline Whey 3 Matrix 2300 Gr Limonlu Kek Özellikleri Nelerdir
  Hardline Whey 3 Matrix 2300 Gr Limonlu Kek Neleri İçermez
  Hardline Whey 3 Matrix 2300 Gr Limonlu Kek Nasıl Kullanılır