Hardline Whey 3 Matrix 2300 Gr Çikolata

4,0 (2 Yorum)

Marka :
Ürün Kodu : HARD0053
Son Kullanma Tarihi: 06/2025

HEDİYE SEÇİMİ

Kredi Kartı: 1.279,00 TL
Havale (%5 İndirim!) 1.279,00 TL TL

Kalan Ürün Adedi: 7

Hardline Whey 3 Matrix Çikolata 2300 Gr


Hardline Whey 3 Matrix 2300 Gr Çikolata aromalı, B6 vitamini ve ilave olarak Kreatin ile güçlendirilmiş kompleks whey protein tozu ürünüdür.

Hardline Whey 3Matrix son dönemin en başarılı Whey protein ürünlerinden birisi olarak üretilmektedir. 3Matrix adını içeriğinde bulunan 3 farkli Whey proteininden almaktadır. Izole, hidrolize ve konsantre Whey proteini içeren 3Matrix Kreatin içeriği sayesinde antrenman öncesi ve sonrası kullanımına uygun bir ürün olarak formüle edilmiştir.

Hardline whey 3matrix 2300 gr yorum sitelerinden ve tüketicilerden alınan verilere göre kas gelişimi noktasında sizlere yardımcı olacaktır. Protein tozu genel olarak günlük protein ihtiyacını karşılamaya yardımcı olur. Ayrıca Vücut Geliştirme ve diğer spor dallarında aktif olarak egzersiz yapanlar içinde kas kütlesi gelişimi ve spor sonrası iyileşme döneminde destek olması için kullanılmaktadır.

Whey 3 matrix Çikolata özellikleri

 • Hidrolize, İzole ve Konsantre Whey proteinleri kompleksi,
 • 24,100 mg Protein,
 • 5370 mg BCAA içeriği,
 • 3430 mg Glutamin ve Glutamin öncüleri,
 • 2000 mg Saf formda Kreatin Monohidrat,
 • Hızlı emilebilen formüle sahiptir,
 • Aspartam tatlandırıcısı içermez,
 • 30 Servis,
 • 2300 Gr,
 • Çikolata Aromalı.


  Hardline whey 3 matrix protein 2300 gr nasıl kullanılır?

  Hardline Nutrition whey 3 matrix kullanıcı yorumları incelendiği zaman genel olarak kullanımla ilgili hardline whey 3matrix kaç ölçek sorusu kullanıcılar tarafından gelmektedir. Hardline whey 3matrix protein 2300 gr Çikolata ve diğer boylardaki ürünlerin içerisinden 100 CC lik ölçekler çıkmaktadır. Siz 75 CC ye kadar doldurup ürünü kullandığınız zaman 30 gr protein servisine ulaşmış olursunuz.

  Kullanım amacınıza göre kullanacağınız sıvıyı ilk önce karıştırıcıya koyup daha sonra ürünü koyup shake ederseniz daha iyi bir karışım sağlamış olursunuz.

  Hardline Nutrition Whey 3matrix Çikolata kullanımı ile ilgili whey3 matrix forum ve yorumlardan elde edilen bilgilere göre kullanım şekli kullanıcının amacı, beslenmesi ve yaptığı spora göre değişim göstermektedir.

  Hardline whey 3matrix Çikolata içeriği ve yorumlar dikkate alındığı zaman en uygun kullanım şeklinin spor sonrası ve kahvaltı öncesi olarak ön plana çıkmaktadır.

  Kullanım amacına bağlı olarak spor yapılan veya yapılmayan günler kullanımı diye bir ayrım yoktur.

  Hardline Whey 3 Matrix Çikolata 2300 Gr Fiyat
  Hardline Whey 3 Matrix Çikolata 2300 Gr ürünümüz ile ilgilenen tüketicilerin beklentilerini maksimum seviyede karşılamak için gerekli rekabet koşullarına uygun fiyatlarımızı sitemizde bulabilirsiniz.

  Hardline Whey 3 Matrix Çikolata 2300 Gr Protein Tozu ürünümüze %100 orijinal ürün garantisini vermekteyiz. Hardline Nutrition markasını ana bayi garantisi ile sizlere sunmaktayız. Bayiliğimiz ile ilgili Bilgilere Hardline sitesinden kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

  Hardline Nutrition Whey 3 Matrix Çikolata 2300 Gr kullananlar ve ürünü kullanmayı düşünen siz tüketicilerimizin görüş ve önerileri bizler için önemlidir. Çünkü ürünler hakkında en doğru ve gerçekçi yorumları kullananlar yapar. Satışa sunulan ürünlerimiz ile ilgili ön bilgi için yapılan yorumları inceleyerek bu tecrübeden sizlerde faydalanabilirsiniz.


 • Hardline Whey 3 Matrix 2300 Gr Çikolata Besin Bilgisi
  Hardline Whey 3 Matrix 2300 Gr Çikolata Özellikleri Nelerdir
  Hardline Whey 3 Matrix 2300 Gr Çikolata Neleri İçermez
  Hardline Whey 3 Matrix 2300 Gr Çikolata Nasıl Kullanılır