Hardline Whey 3 Matrix Base 2300 Gr Çikolata

5,0 (0 Yorum)

Marka :
Ürün Kodu : HARD0087
Son Kullanma Tarihi: 03/2024

Hardline Whey 3 Matrix Base Sütlü Çikolata 2300 Gr


Hardline Whey 3 Matrix Base 2300 Gr Çikolata aromalı ve yeni kreatin içermeyen bir formül ile üretilip satışa sunulan kompleks protein tozu ürünüdür.

Hardline Whey 3Matrix Base son dönemin en başarılı Whey protein ürünlerinden birisi olarak üretilmektedir. 3Matrix Base adını içeriğinde bulunan 3 farklı Whey proteininden almaktadır. Izole, hidrolize ve konsantre Whey proteini içeren 3Matrix Base diyetinde kreatin almak istemeyenlere veya kreatini farklı kaynaklardan almak isteyenlere özel üretilmiş alternetif bir protein tozudur.

Whey 3 Matrix Base Öne Çıkanlar

 • Hidrolize, İzole ve Konsantre Whey proteinleri kompleksi,
 • 24,300 mg Protein,
 • 5400 mg BCAA içeriği,
 • 3460 mg Glutamine Precursor,
 • Hızlı emilebilen formüle sahiptir,
 • Aspartam tatlandırıcısı içermez,
 • 30 Servis,
 • 2300 Gr,
 • Sütlü Çikolata.


  Whey 3Matrix Base Nasıl Kullanılır?

  Hardline Nutrition whey 3 matrix kullanıcı yorumları incelendiği zaman genel olarak kullanımla ilgili hardline whey 3matrix kaç ölçek sorusu kullanıcılar tarafından gelmektedir. Hardline whey 3matrix protein 2300 gr Sütlü Çikolata ve diğer boylardaki ürünlerin içerisinden 100 CC lik ölçekler çıkmaktadır. Siz 75 CC ye kadar doldurup ürünü kullandığınız zaman 30 gr protein servisine ulaşmış olursunuz.

  Kullanım amacınıza göre kullanacağınız sıvıyı ilk önce karıştırıcıya koyup daha sonra ürünü koyup shake ederseniz daha iyi bir karışım sağlamış olursunuz.

  Hardline Nutrition Whey 3matrix Sütlü Çikolata kullanımı ile ilgili whey3 matrix forum ve yorumlardan elde edilen bilgilere göre kullanım şekli kullanıcının amacı, beslenmesi ve yaptığı spora göre değişim göstermektedir.

  Hardline whey 3matrix Sütlü Çikolata içeriği ve yorumlar dikkate alındığı zaman en uygun kullanım şeklinin spor sonrası ve kahvaltı öncesi olarak ön plana çıkmaktadır.

  Kullanım amacına bağlı olarak spor yapılan veya yapılmayan günler kullanımı diye bir ayrım yoktur.

  Whey 3 Matrix Base Sütlü Çikolata 2300 Gr Fiyat
  Hardline Whey 3 Matrix Base Sütlü Çikolata 2300 Gr ürünümüz ile ilgilenen tüketicilerin beklentilerini maksimum seviyede karşılamak için gerekli rekabet koşullarına uygun fiyatlarımızı sitemizde bulabilirsiniz.

  Hardline Whey 3 Matrix Base Sütlü Çikolata 2300 Gr Protein Tozu ürünümüze %100 orijinal ürün garantisini vermekteyiz. Hardline Nutrition markasını ana bayi garantisi ile sizlere sunmaktayız. Bayiliğimiz ile ilgili Bilgilere Hardline sitesinden kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

  Hardline Nutrition Whey 3 Matrix Base Sütlü Çikolata 2300 Gr Protein Tozu kullananlar ve ürünü kullanmayı düşünen siz tüketicilerimizin görüş ve önerileri bizler için önemlidir. Çünkü ürünler hakkında en doğru ve gerçekçi yorumları kullananlar yapar. Satışa sunulan ürünlerimiz ile ilgili ön bilgi için yapılan yorumları inceleyerek bu tecrübeden sizlerde faydalanabilirsiniz.


 • Hardline Whey 3 Matrix Base 2300 Gr Çikolata Besin Bilgisi
  Hardline Whey 3 Matrix Base 2300 Gr Çikolata Özellikleri Nelerdir
  Hardline Whey 3 Matrix Base 2300 Gr Çikolata Neleri İçermez
  Hardline Whey 3 Matrix Base 2300 Gr Çikolata Nasıl Kullanılır