Hardline Whey 3Matrix 30 Gr 1 Paket Çikolata

5,0 (0 Yorum)

Marka :
Ürün Kodu : HARD0078OMN
Son Kullanma Tarihi: 09/2024

HEDİYE SEÇİMİ

Kredi Kartı: 36,00 TL
Havale (%5 İndirim!) 36,00 TL TL

Kalan Ürün Adedi: 997

Hardline Whey 3Matrix 30 Gr 1 Saşe Çikolata Aromalı


Hardline Whey 3Matrix 30 Gr 1 Saşe, Hardline kalite standartlarına uygun ithal ham maddelerle düşük ısıda mikro filtre edilmiş, yüksek standartlı whey protein konsantresi, peptid formdaki whey protein hidrolizatı ve whey protein izolatı ile dizayn edilmiş özel bir üründür.

Hardline Whey 3Matrix Öne Çıkanlar

 • 3 farkı Whey protein çeşidi: Hidrolize, İzole ve Konsantre Whey proteinleri.
 • Hızlı emilebilen formüle sahiptir.
 • Kreatin içeriği bulundurur.
 • Aspartam tatlandırıcısı bulundurmuyor.
 • Saf formda 2000 mg Kreatin Monohidrat (Creapure)
 • 1 saşede 24,7 gram Whey içerikli protein,
 • 5.400 mg BCAA amino asitleri,
 • 3.400 mg Glutamin öncüsü,
 • Çikolata Aromalı.


  Hardline Whey 3 Matrix Kullanımı Nasıldır?

  Hardline Whey 3 Matrix protein tozu öncelikli kullanım zamanı spor sonrası ve su ile karıştırılıp kullanmaktır. 3Matrix içeriğinde bulunan Kreatin amino asitinin avantajından faydalanmak isteyenler ise antrenmandan yaklaşım yarım saat öncede kullanabilir.

  Whey 3Matrix protein tozu spor sonrası kullanımlarda serbest formdaki amino asitlerle karıştırılması bu amino asitlerin emilimini geciktireceğinden dolayı tavsiye edilmemektedir.

  Spor olmayan günlerde ihtiyaca ve beslenme düzeninize göre değişmek üzere sabah uyanır uyanmaz ve öğün aralarında kullanılabilir.

  Hardline Whey 3Matrix 30 Gr Fiyat
  Hardline Whey 3Matrix 30 Gr 1 Saşe Çikolata Aromalı ürünümüz ile ilgilenen tüketicilerin beklentilerini maksimum seviyede karşılamak için gerekli rekabet koşullarına uygun fiyatlarımızı sitemizde bulabilirsiniz.

  Hardline Whey 3Matrix 30 Gr 1 Saşe Çikolata Aromalı ve sitemizde satışa sunulan tüm ürünlerimize %100 orijinal ürün garantisini vermekteyiz. Hardline Nutrition markasını ana bayi garantisi ile sizlere sunmaktayız. Bayiliğimiz ile ilgili Bilgilere Hardline sitesinden ulaşabilirsiniz.

  Hardline Whey 3Matrix 30 Gr 1 Saşe Çikolata Aromalı kullananlar ve ürünü kullanmayı düşünen siz tüketicilerimizin görüş ve önerileri bizler için önemlidir. Çünkü ürünler hakkında en doğru ve gerçekçi yorumları kullananlar yapar. Satışa sunulan ürünlerimiz ile ilgili ön bilgi için yapılan yorumları inceleyerek bu tecrübeden sizlerde kolaylıkla faydalanabilirsiniz.


 • Hardline Whey 3Matrix 30 Gr 1 Paket Çikolata Besin Bilgisi
  Hardline Whey 3Matrix 30 Gr 1 Paket Çikolata Özellikleri Nelerdir
  Hardline Whey 3Matrix 30 Gr 1 Paket Çikolata Neleri İçermez
  Hardline Whey 3Matrix 30 Gr 1 Paket Çikolata Nasıl Kullanılır