Hardline Vitamin Mineral 120 Tablet

5,0 (0 Yorum)

Marka :
Ürün Kodu : HARD0035
Son Kullanma Tarihi: 09/2024

HEDİYE SEÇİMİ

Kredi Kartı: 159,00 TL
Havale (%5 İndirim!) 159,00 TL TL

Kalan Ürün Adedi: 490

Hardline Vitamin Mineral 120 Tablet Multivitamin

Hardline Vitamin Mineral 120 Tablet içeriğinde 12 çeşit Mineral, 9 çeşit Vitamin bulunan günlük hayatımızda bizlere destek olabilecek bir supplement ürünüdür.
Hardline vitamin mineral günlük yoğun yaşam temposu sonucu yeteri kadar beslenemediğimiz ve gün geçtikçe düşen besin kalitesi yüzünden yeteri kadar alamadığımız günlük vitamin ve mineral ihtiyacımızı karşılamaya yardımcı olabilir.

Hardline Vitamin Mineral Ne İşe Yarar?

Vitaminler ve mineraller bağışıklık sistemini güçlendirir, normal büyüme ve gelişmeyi destekler ve hücreler ile organların işlerini yapmalarına yardımcı olur.
Günlük hayatta yoğun bir iş temposu ile çalışanlar ve özellikle vücut geliştirme gibi dayanıklılık antrenmanı yapan sporcuların günlük almaları gereken vitamin mineral miktarı daha yüksektir. Bu şekilde vitamin mineral ihtiyacı duyan kişiler Hardline Nutrition Vitamin Mineral ürününü tercih edebilirler.

Hardline Vitamin Mineral Öne Çıkanlar

- Günlük vitamin ihtiyacının giderilmesine destek olur.
- Kemik ve kıkırdak dokunun güçlenmesine destek olur.
- Vücut fonksiyonlarının düzenlenmesinde yardımcı olur.
- İçerdiği folik asit kan hücrelerinin oluşumunda faydalıdır.
- Bağışıklık sistemini destekler.
- Zindelik verir.

Hardline Vitamin Mineral Kilo Aldırır mı?

Kilo aldıran vitaminler mutlaka vardır. Fakat Hardline Vitamin Mineral tek başına kilo aldırmaz. Kilo alımı için Karbonhidrat tozu kullanan tüketiciler Hardline Vitamin veya başka kompleks bir vitamin mineral kullanırlarsa daha hızlı enzim ve sindirimden dolayı kilo alımı konusunda destek olabilir.
Hardline Vitamin Mineral Nasıl Kullanılır?
Hardline Vitamin Mineral 120 Tablet, bir servisi 2 tablettir. Bir servis ürünü sabah kahvaltısı ile beraber alabilirsiniz. Bu klasik bir kullanım şekli olmakla beraber kişinin ihtiyacına veya doktor tavsiyesine göre günlük kullanım zamanı ve dozajı ayarlanabilir.

Hardline Vitamin Mineral 120 Tablet Hardline Vitamin Mineral 120 Tablet Besin Bilgisi
Besin Bilgisi
Özellikler
Neleri İçermez
Kullanım Şekli