Hardline Tribulus Terrestris 100 Kapsül

5,0 (0 Yorum)

Marka :
Ürün Kodu : HARD0034
Son Kullanma Tarihi: 09/2024

HEDİYE SEÇİMİ

Kredi Kartı: 153,45 TL %7 165,00 TL
Havale (%5 İndirim!) 153,45 TL TL

Kalan Ürün Adedi: 990

Hardline Tribulus Terrestris 100 Kapsül

Hardline Tribulus Terrestris performans artışına, kaslarda güç, kuvvet artışına destekleyici olarak bitkisel kaynaklardan üretilmiş gıda takviyesidir.
Hardline Tribulus Terrestris kapsül formda min.%40 Steroidal Saponinler ve min.%10 Protodioskinler (hormonlar üzerinde en etkin madde) içeren standardize edilmiş 625 mg Tribulus Terrestris ekstraktı içeren formül ile dizayn edilmiş Tribulus ürünüdür.
Hardline Tribulus 100 Kapsül dünyanın birçok yerinde yetişen Tribulus Terrestris çiçekli bitkisinin ekstresinden elde edilen bir üründür. Tribulus Terrestris ekstraktesi, steroidal saponinleri, alkaloidleri, nitratları ve resinleri içerir.

Hardline Tribulus Ne İşe Yarar?

Eski medeniyetlerin kardiyovasküler ve üro-genital sağlığı iyileştirmek için bu otları kullandıklarını ve göz problemleri, yüksek tansiyon ve zayıf iştah için bir tedavi yöntemi olduğunu göstermektedir.
90'lı yılların ortalarında, Doğu Avrupa Olimpiyat sporcuları, Tribulus terrestris'in performanslarında onlara yardımcı olduğunu iddia etti. O zamandan beri, bu bitki pek çok erkek sağlığı takviyesinde bir libido arttırıcı ve testosteron güçlendirici olarak favori ürünler arasında yer almaktadır.

Hardline Tribulus Terrestris Öne Çıkanlar

- Kas gelişimini ve büyümeyi destekler.
- Güç artışına yardımcı olur.
- %40 Steroidal Saponinler ve en az %10 Protodioskinler içeren 625 mg Tribulus Terrestris özü içerir.
- Doğal yollardan testosteron salgılanmasını destekler.
- Libidoyu arttırır.

Hardline Tribulus Kullananlar

Hardline Nutrition Tribulus Terrestris 100 Kapsül vücut geliştirme sporu gibi kas gelişimi ve kas hacmini büyütmek ve yapılan spor esnasında kendini daha güçlü hissetmek isteyen sporcular tarafından daha çok tercih edilmektedir.
Vücut Geliştirme sporu gibi ağır ve dayanıklılık gerektiren sporlarla ilgilenen sporcular içinde iyi bir alternatif olarak değerlendirilmektedir.
Spor harici günlük hayatta da ihtiyaç duyulduğu dönemler olmakta ve doktor tavsiyesi ile de kullanımı gerçekleştirilmektedir.
Hardline Tribulus Nasıl Kullanılır?
Hardline Tribulus bir servisi 1 kapsüldür. 1 servis ürünü sabah kahvaltısı ile beraber günde 1 kapsül olarak alabilirsiniz. Buna ilave olarak ihtiyaç duymanız halinde akşam yemeği ile beraber 1 kapsül daha alıp günde 2 porsiyon kullanabilirsiniz.

Hardline Tribulus Terrestris 100 Kapsül Hardline Tribulus Terrestris 100 Kapsül Besin Bilgisi
Besin Bilgisi
Özellikler
Neleri İçermez
Kullanım Şekli

Çok Satanlar