Hardline Tribulus Terrestris 100 Kapsül (HLTRB1250)

5,00
Fiyat : ₺89,00(KDV Dahil)
{{ 'UrunDetay_ToplamStokAdedi' | translate }} : 80
{{'UrunDetay_TahminiTeslimSuresi' | translate}} : {{UrunDetayModel.product.tahminiTeslimSuresi}} {{'Global_Gun' | translate}}

  • Son Kullanım Tarihi

    05.2020

  • Havale %5 İndirim

    84,55 TL

ADET

Artır Azalt
Tavsiye Et

Hardline Tribulus Terrestris 100 Kapsül

Hardline Tribulus Terrestris 100 Kapsül performans arttııcı, büyüme hormonu destekleyici ve bitkisel kaynaklı olarak formüle edilmiş gıda takviyesi ürünüdür. Pencere asması olarak da bilinen Tribulusterrestris, eski bir Çin ve Hintliler tarafından geleneksel bir ilaç olarak kullanılan bir bitki türüdür. Dikenli örtülü bu çiçekli bitki Güney Asya, Afrika, Akdeniz, Avustralya ve sıcak iklimli diğer bölgelerde bulunur.

Eski medeniyetlerin kardiyovasküler ve üro-genital sağlığı iyileştirmek için bu otları kullandıklarını ve göz problemleri, yüksek tansiyon ve zayıf iştah için bir tedavi yöntemi olduğunu göstermektedir. 90'lı yılların ortalarında, Doğu Avrupa Olimpiyat sporcuları, Tribulus terrestris'in performanslarında onlara yardımcı olduğunu iddia etti. O zamandan beri, bu bitki pek çok erkek sağlığı takviyesinde bir libido arttırıcı ve testosteron güçlendirici olarak favori oldu.

Steroidal saponinler, bitkinin yaprağında bulunan aktif bileşiklerdir. Her ikisi de Tribulusterrestril'in etkilerine karışan iki tip steroidalsaponin - furostanol ve spirostane vardır.

Hangi Ürünlerle Birlikte Kullanıma Uygundur? 

Hardline Tribulus Terrestris 100 Kapsül özellikle ZMA ile beraber kullanımda daha iyi sonuç almanıza destek olur.

Dikkat Edilmesi Gerekenler Nelerdir? 

Hardline Tribulus Terrestris 100 Kapsül 18 yaşından küçüklerin kullanması tavsiye edilmez. Hamilelik ve emzirme dönemlerinde kullanılması tavsiye edilmez. Tribulus kullanımı kan şekerini düşürebileceğinden diabet hastalarının doktor gözetiminde kullanması tavsiye edilmektedir. Ameliyat olmadan en az 2 hafta önce ürün kullanımı bırakılmalıdır. Hardline Tribulus Terrestris gıda takviyesidir. Bu ürün herhangi bir hastalığın teşhis, tedavi veya önlenmesi için kullanılmaz.

Hardline Tribulus Terrestris 100 Kapsül Satın Al

Hardline Tribulus Terrestris 100 Kapsül Kavi Gıda tarafından ithal ham maddelerle kendi tesislerinde üretilmekte olup bayi kanalı ile satışları yapılmaktadır. Protein34 sporcu gıdaları olarak Kavi Gıda’nın bayisi olarak satışlarımız online olarak Protein34.com sitemiz ve N11 Mağazamızdan yapmaktayız. Ayrıca Ümraniye de bulunan Mağazamızdanda toptan ve perakende olarak satış yapmaktayız. Hardline Tribulus Terrestris 100 Kapsül ve diğer Hardline Nutritio nürünlerimizi satın almak için online sitelerimizi ve mağazamızı ziyaret ederek uygun fiyat ve bol hediye seçeneklerimizle ürünlerimizi alabilirsiniz.
Kullanım Şekli / Zamanı
Klasik Kullanım Şekli:
Kahvaltı Öncesi: 1 Servis
Kahvaltı Sonrası: 1 Servis

Servis = 1 Kapsül


Yapılan aktivitenin seviyesine ve amaca göre servis sayıları değişim gösterebilir. Klasik kullanım haricinde bilgi almak için 02165400545 telefondan bizlere ulaşabilirsiniz.
Neden "Tribulus Terrestris"?
> Kas gelişimini ve büyümeyi destekler.

> Güç artışına yardımcı olur.

> %40 SteroidalSaponinler ve en az %10 Protodioskinler içeren 625 mg Tribulus Terrestris özü içerir.

> Doğal yollardan testosteron salgılanmasını destekler.

> Libidoyu arttırır.


MYTHPOWER L-CARNITINE 3000 SHOT
MythPower Termojenik
L-Carnitine 3000 Mg 20 Ampul servis başına 3000 mg karnitin, 1000 Mg Taurin , 127 Mg Kafein , 90 mg yeşil çay ekstraktı ve B1-3-5-6 Vitaminleri içeren sporcu gıdası takviye ürünüdür. MythPower L-Carnitine 3000 Mg sıvı formda olup termojenik etkili diyet döneminde kullanılan kilo verme ve enerji kayağı olarak formüle edilmiş bir supplementtir.
CELLUCOR C4
Cellucor C4 60 Servis gelişmiş enerji, dayanıklılık, odaklanma ve pamp etkisi sağlamak için için dizayn edilmiş kreatin ile geliştirilmiş sporcu gıdası takviye ürünüdür. C4, 2011'de piyasaya sürüldüğü sırada dünya çapında duyulan bir pre workout olarak sektöre giriş yapmıştır. Dördüncü Nesil C4, bir sonraki yenilik ve arınma seviyesidir. Formülü artık daha güçlü ve daha uzun süre dayanan geliştirilmiş enerji ile daha rahat ve güçlü antrenman yapmanıza destek olur. C4 formülü, enerji, pomp ve performansın geliştirilmesine yardımcı olan bileşenler içerir.
MYTHPOWER CLA 1250
MythPower CLA 1250 Mg 99 Softgels Omega 6 Yağ asidi grubundan olup vücut tarafından üretilmeyen diyet dönemlerinde kullanılan sporcu gıdası takviye ürünüdür. CLA et ve süt ürünlerinde bulunur, ancak en yüksek konsantrasyonu kırmızı ettir. CLA, birçok yağdan daha düşük erime noktasına sahiptir, bu da vücudunuzun enerji için CLA yı kullandığının açıklamasıdır. CLA, Birleşik Devletler Süt Meclisi Konseyi tarafından yapılan bir sunumu takiben, Gıda ve İlaç İdaresi tarafından güvenli bir madde olarak kabul edilmiştir. CLA'nın yağsız vücut kitlesini geliştirdiği, yağ kitlesini düşürdüğü ve hatta kanserle mücadeleye yardımcı olduğu yapılan araştırmalarda belirtilmiştir.
SİTEDEKİ BİLGİLER HAKKINDA:
Web Sitesinde yer alan bilgiler sadece bilgilendirme amacıyla sağlanmıştır ve doktorunuz veya diğer sağlık uzmanlarının verdiği tavsiyelerin yerini alması anlamına gelmez. Bir sağlık sorununun teşhis veya tedavisinde web sitesi üzerinde veya web sitesi üzerinden mevcut olan bilgileri (bunlarla sınırlı olmamak üzere, Protein34 tarafından çalıştırılan veya sağlık hizmetinde çalışan beslenme uzmanları tarafından web sitesinde sağlanabilecek bilgiler) kullanmamalısınız veya hastalığa yakalanma veya herhangi bir ilacı reçete etme gibi. Diyet takviyeleri ile ilgili bilgi ve ifadeler, Gıda ve İlaç İdaresi tarafından değerlendirilmemiştir ve herhangi bir hastalığın teşhis, tedavi veya önlenmesi amaçlanmamıştır. Kullanmadan önce tüm ürün paketlerini dikkatlice okumanız gerekir.