Hardline Thermo L-Karnitin Sıvı 1000 ml 2000 Mg Şeftali Aromalı (HRDTHRŞFT)

5,00
Fiyat : ₺99,00(KDV Dahil)
{{ 'UrunDetay_ToplamStokAdedi' | translate }} : 50
{{'UrunDetay_TahminiTeslimSuresi' | translate}} : {{UrunDetayModel.product.tahminiTeslimSuresi}} {{'Global_Gun' | translate}}

  • Son Kullanım Tarihi

    07.2020

  • Havale %5 İndirim

    94,05 TL

ADET

Artır Azalt
Tavsiye Et

Hardline Thermo L-Karnitin Sıvı 1000 ml 2000 Mg Şeftali Aromalı

Hardline Thermo L-Karnitin Sıvı 1000 ML Servisinde 2000mg Karnitin ile 100mg kafein içeren Thermojenik yağ yakıcı olarak formüle edilmiş sporcu gıdası takviye ürünüdür. Hardline Thermo da kullanılan L-Carnitine, karnitin'in biyoaktif formudur.

Karnitin bir amino asittir ve genellikle karaciğerinizde ve böbreklerinizdeki lisin ve metionin amino asitlerinden yeterince sentez yaparsınız. Günlük gereksinimleriniz için yeterince sentezlediğiniz için, karnitin esas amino olarak sınıflandırılmaz. Carnitine, et ve süt de dahil olmak üzere tüm komple protein kaynaklarında bulunur. Carnitine, vücudunuzdaki çeşitli hücresel yapılardaki enerji için yağların taşınmasını ve parçalanmasını düzenlemede gereklidir.

L-karnitin, doğal olarak oluşan bir amino asit türevi olup, çoğunlukla bir kilo kaybı takviyesi olarak alınır. Yağ asitlerini hücrelerin mitokondrilerine naklederek enerji üretiminde hayati bir rol oynar. Mitokondri, hücrelerinizdeki motorlar gibi davranır ve bu yağları kullanışlı bir enerji oluşturmak için yakar. Vücudunuz aslında lizin ve metionin amino asitlerinden L-karnitin üretebilir. Vücudunuzu yeterli miktarda L-karnitin üretmesi için ayrıca bol miktarda C vitamini gerekir.Hardline Thermo da bulunan Kafein thermojenik etki yaparak vücut ısısını yükseltmeye destek olarak L-Karnitinle beraber antrenman esnasında yağ yakmanıza destek olur.

Hangi Ürünlerle Birlikte Kullanıma Uygundur? 

Hardline Thermo L-Karnitin Sıvı 1000 ml 2000 Mg Yağ yakımını hızlandırmak ve desteklemek için CLA ile beraber kullanılabilir.

Dikkat Edilmesi Gerekenler Nelerdir? 

Hardline Thermo L-Karnitin Sıvı 1000 ml 2000 Mg 16 yaşından küçüklerin kullanması tavsiye edilmez. Hamilelik ve emzirme dönemlerindeki kullanımı ile yeterli çalışma bulunmamaktadır. Bu dönemlerde kullanımı tavsiye edilmez. L-karnitin kullanımının daha önceden siroz geçirmiş kişilerde sirozun tekrarlamasına sebep olduğu düşünülmektedir. Siroz hastalığı geçiren kişilerin bu takviyeyi kullanması tavsiye edilmez. Hassas kişilerde ilk kullanımlarda ishal durumu görülebilir. Yağ yakmayı tetikleyici gıda takviyesidir. Herhangi bir hastalığın teşhis, tedavi veya önlenmesi için değildir. Çocukların ulaşamayacağı nemsiz ortamda saklanmalıdı.

Hardline Thermo L-Karnitin Sıvı 1000 ml 2000 Mg Satın Al

Hardline Thermo L-Karnitin Sıvı 1000 ml 2000 Mg Kavi Gıda tarafından ithal ham maddelerle kendi tesislerinde üretilmekte olup bayi kanalı ile satışları yapılmaktadır. Protein34 sporcu gıdaları olarak Kavi Gıda’nın bayisi olarak satışlarımız online olarak Protein34.com sitemiz ve N11 Mağazamızdan yapmaktayız. Ayrıca Ümraniye de bulunan Mağazamızdanda toptan ve perakende olarak satış yapmaktayız. Hardline Thermo L-Karnitin Sıvı 1000 ml 2000 Mg ve diğer Hardline Nutrition ürünlerimizi satın almak için online sitelerimizi ve mağazamızı ziyaret ederek uygun fiyat ve bol hediye seçeneklerimizle ürünlerimizi alabilirsiniz.
Kullanım Şekli / Zamanı
Spor Yapılan Günler:
Antrenmandan 30 Dakika Önce: 2 Ölçek

Spor Yapılmayan Günler:
Sabah Kahvaltı Öncesi : 2 Ölçek

Servis : 1 Ölçek 30ml ( Şişenin üstünde bulunan kapakta ölçek mevcuttur )

Yapılan aktivitenin seviyesine ve amaca göre servis sayıları değişim gösterebilir. Klasik kullanım haricinde bilgi almak için 02165400545 telefondan bizlere ulaşabilirsiniz.
Neden "Hardline Thermo L-Karnitin "?
> Yağ yakımını tetikleyerek kilo vermenizi destekler.

> Yüksek saflıkta l-carnitine içerir.


> 2000 Mg l-carnitine içerir.> 100 Mg Kafein içerir.

> Taurin ile spor esnasında performas artışına destek olur.


MYTHPOWER L-CARNITINE 3000 SHOT
MythPower Termojenik
L-Carnitine 3000 Mg 20 Ampul servis başına 3000 mg karnitin, 1000 Mg Taurin , 127 Mg Kafein , 90 mg yeşil çay ekstraktı ve B1-3-5-6 Vitaminleri içeren sporcu gıdası takviye ürünüdür. MythPower L-Carnitine 3000 Mg sıvı formda olup termojenik etkili diyet döneminde kullanılan kilo verme ve enerji kayağı olarak formüle edilmiş bir supplementtir.
CELLUCOR C4
Cellucor C4 60 Servis gelişmiş enerji, dayanıklılık, odaklanma ve pamp etkisi sağlamak için için dizayn edilmiş kreatin ile geliştirilmiş sporcu gıdası takviye ürünüdür. C4, 2011'de piyasaya sürüldüğü sırada dünya çapında duyulan bir pre workout olarak sektöre giriş yapmıştır. Dördüncü Nesil C4, bir sonraki yenilik ve arınma seviyesidir. Formülü artık daha güçlü ve daha uzun süre dayanan geliştirilmiş enerji ile daha rahat ve güçlü antrenman yapmanıza destek olur. C4 formülü, enerji, pomp ve performansın geliştirilmesine yardımcı olan bileşenler içerir.
MYTHPOWER CLA 1250
MythPower CLA 1250 Mg 99 Softgels Omega 6 Yağ asidi grubundan olup vücut tarafından üretilmeyen diyet dönemlerinde kullanılan sporcu gıdası takviye ürünüdür. CLA et ve süt ürünlerinde bulunur, ancak en yüksek konsantrasyonu kırmızı ettir. CLA, birçok yağdan daha düşük erime noktasına sahiptir, bu da vücudunuzun enerji için CLA yı kullandığının açıklamasıdır. CLA, Birleşik Devletler Süt Meclisi Konseyi tarafından yapılan bir sunumu takiben, Gıda ve İlaç İdaresi tarafından güvenli bir madde olarak kabul edilmiştir. CLA'nın yağsız vücut kitlesini geliştirdiği, yağ kitlesini düşürdüğü ve hatta kanserle mücadeleye yardımcı olduğu yapılan araştırmalarda belirtilmiştir.
SİTEDEKİ BİLGİLER HAKKINDA:
Web Sitesinde yer alan bilgiler sadece bilgilendirme amacıyla sağlanmıştır ve doktorunuz veya diğer sağlık uzmanlarının verdiği tavsiyelerin yerini alması anlamına gelmez. Bir sağlık sorununun teşhis veya tedavisinde web sitesi üzerinde veya web sitesi üzerinden mevcut olan bilgileri (bunlarla sınırlı olmamak üzere, Protein34 tarafından çalıştırılan veya sağlık hizmetinde çalışan beslenme uzmanları tarafından web sitesinde sağlanabilecek bilgiler) kullanmamalısınız veya hastalığa yakalanma veya herhangi bir ilacı reçete etme gibi. Diyet takviyeleri ile ilgili bilgi ve ifadeler, Gıda ve İlaç İdaresi tarafından değerlendirilmemiştir ve herhangi bir hastalığın teşhis, tedavi veya önlenmesi amaçlanmamıştır. Kullanmadan önce tüm ürün paketlerini dikkatlice okumanız gerekir.