Hardline Thermo L-Karnitin Sıvı 500 Ml Karpuz

5,0 (0 Yorum)

Marka :
Ürün Kodu : HARD0109
Son Kullanma Tarihi: 03/2024

HEDİYE SEÇİMİ

Kredi Kartı: 239,00 TL
Havale (%5 İndirim!) 239,00 TL TL

Kalan Ürün Adedi: 20

Hardline Thermo L-Karnitin Sıvı Karpuz 500 Ml


Hardline Thermo L-Karnitin Sıvı 500 Ml Karpuz aromalı olarak 2000 mg L Karnitin ve 100 mg Kafein içeren formül ile sıvı formda üretilmiştir.

Hardline L Karnitin Thermo likit formda ve 16 servis içeren ekonomik ambalajlı bir supplement ürünüdür.

Hardline Thermo L-Karnitin Öne Çıkanlar

 • Yüksek saflıkta l-Karnitine içerir,
 • Her servis 2000 mg L-Karnitine,
 • 100 mg Kafein içerir,
 • Hızlı emilim,
 • Hızlı etki,
 • Karpuz Aromalı,
 • 16 Servis.


  Hardline Thermo L-Karnitin Nasıl Kullanılır?

  Hardline thermo l-karnitin sıvı 500 Ml kullanımı genel ve klasik olarak yapılacak antrenmandan yaklaşık 20 dakika önce ürünün üzerinde bulunan kapakla içilmektedir. Kapak yaklaşık 30 ml gelmekte ve 2000 mg L Karnitin içermektedir.

  Hardline thermo l-karnitin yorumlar incelendiği zaman genel olarak formda ve fit bir vücuda sahip olmak isteyenler tarafından tüketilmektedir. Kullanıcılar amacına göre hardline thermo l-karnitin + burner kombinasyonu veya hardline thermo l-karnitin sıvı 500 Ml + cla one kombinasyonu ile daha etkin sonuçlar aldıkları gözlemlenmiştir.

  Hardline Thermo L-Karnitin Sıvı Karpuz 500 Ml Fiyat
  Hardline Thermo L-Karnitin Sıvı Karpuz 500 Ml ürünümüz ile ilgilenen tüketicilerin beklentilerini maksimum seviyede karşılamak için gerekli rekabet koşullarına uygun fiyatlarımızı sitemizde bulabilirsiniz.

  Hardline Thermo L-Karnitin Sıvı Karpuz Aromalı 500 Ml ürünümüze %100 orijinal ürün garantisini vermekteyiz. Hardline Nutrition markasını ana bayi garantisi ile sizlere sunmaktayız. Bayiliğimiz ile ilgili Bilgilere Hardline sitesinden kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

  Hardline Nutrition Thermo L-Karnitin Sıvı Karpuz Aromalı 500 Ml kullananlar ve ürünü kullanmayı düşünen siz tüketicilerimizin görüş ve önerileri bizler için önemlidir. Çünkü ürünler hakkında en doğru ve gerçekçi yorumları kullananlar yapar. Satışa sunulan ürünlerimiz ile ilgili ön bilgi için yapılan yorumları inceleyerek bu tecrübeden sizlerde faydalanabilirsiniz.


 • Hardline Thermo L-Karnitin Sıvı 500 Ml Karpuz Besin Bilgisi
  Hardline Thermo L-Karnitin Sıvı 500 Ml Karpuz Özellikleri Nelerdir
  Hardline Thermo L-Karnitin Sıvı 500 Ml Karpuz Neleri İçermez
  Hardline Thermo L-Karnitin Sıvı 500 Ml Karpuz Nasıl Kullanılır