Hardline Thermo L-Karnitin Sıvı 1000 Ml Yeşil Elma

5,0 (0 Yorum)

Marka :
Ürün Kodu : HARD0052
Son Kullanma Tarihi: 09/2024

HEDİYE SEÇİMİ

Kredi Kartı: 278,07 TL %7 299,00 TL
Havale (%5 İndirim!) 278,07 TL TL

Kalan Ürün Adedi: 5

Hardline Thermo L-Karnitin Sıvı Yeşil Elma 1000 Ml

Hardline Thermo L-Karnitin Sıvı 1000 ML servisinde 2000 Mg Karnitin ve 100 Mg Kafein içeren formda bir vücuda sahip olmaya yardımcı bir supplement ürünüdür.
Hardline Thermo L-Karnitin 33 servis olması ile fiyat-performans avantajı sağlamaktadır. Thermo Karnitin içeriğinde bulunan Kafein sayesinde termojenik etki oluşturarak yapılan spor esnasında sizlere enerji ve güç vermenin yanında vücudunuzun ısı seviyesini yükselterek terlemenize yardımcı olur.

Hardline Thermo L-Karnitin Sıvı Ne İşe Yarar?

L-karnitin doğal olarak oluşan bir amino asit türevi olup, çoğunlukla bir kilo kaybı takviyesi olarak alınır. Yağ asitlerini hücrelerin mitokondrilerine naklederek enerji üretiminde hayati bir rol oynar. Mitokondri, hücrelerinizdeki motorlar gibi davranır ve bu yağları kullanışlı bir enerji oluşturmak için yakar.
L-Karnitin kullanımı tüketiciye enerji vermesinin yanında vücudumuzda bulunan yağları da enerji kaynağı olarak kullanmamıza yardımcı olur. Bu sayede Yağlar hem enerji kaynağı olur hem de spor sayesinde fazla yağlardan kurtulmanıza yardımcı olur.
Hardline thermo l-karnitin sıvı 1000 ml + cla one kombinasyonu yapıldığı zaman ise Cla sayesinde boşa çıkan yağlar L-Karnitin ve sporla yakılmış olacağı için özellikle diyet dönemindeki tüketiciler için oldukça iyi bir seçim olacaktır.

Hardline Thermo L-Karnitin Sıvı Öne Çıkanlar

- Yüksek saflıkta l-Karnitine içerir.
- Her servis 2000 mg L-Karnitine,
- 100 mg Kafein içerir,
- Hızlı emilim,
- Hızlı etki.
- Yeşil Elma Aromalı.

Hardline Thermo L-Karnitin Sıvı 1000 Ml Kullananlar

Hardline Thermo L-Karnitin Sıvı formda bir vücuda sahip olmak için spor yapanlar tarafından tercih edilmektedir. Ayrıca Vücut Geliştirme sporu yapanlar ve Definasyona ihtiyacı olan kişiler tarafından da kullanılmaktadır.
Spor seansı esnasında yordun düşen ve kendine yeni bir enerji kaynağı arayan sporcularda Hardline Thermo L-Karnitin ürününü kullanmaktadırlar. Thermo L-Karnitin İçeriğinde Kafein bulunduğu için kullanımı özel bir üründür.
Hardline Thermo L-Karnitin Sıvı 1000 Ml Nasıl Kullanılır?
Spor Günleri aktiviteye başlamadan yarım saat önce 1 porsiyon (30 ml, 1 ölçek) olmak üzere günde 1 defa alınabilir.
Spor yapılmayan günler ise sabah kahvaltıdan 2 saat sonra 1 porsiyon (30 ml, 1 ölçek) olmak üzere günde 1 defa alınabilir.

Hardline Thermo L-Karnitin Sıvı 1000 Ml Yeşil Elma Hardline Thermo L-Karnitin Sıvı 1000 Ml Yeşil Elma Besin Bilgisi
Besin Bilgisi
Özellikler
Neleri İçermez
Kullanım Şekli

Çok Satanlar