Hardline Taurine Powder 300 Gr Aromasiz

5,0 (0 Yorum)

Marka :
Ürün Kodu : HARD0033
Son Kullanma Tarihi: 06/2024

HEDİYE SEÇİMİ

Kredi Kartı: 147,87 TL %7 159,00 TL
Havale (%5 İndirim!) 147,87 TL TL

Kalan Ürün Adedi: 997

Hardline Taurine Powder 300 Gr

Hardline Taurine Powder 300 Gr fiziksel performansı artırmak, kas yorgunluğunu azaltmak ve kas hacmini geliştirmek için üretilmiş gıda takviyesidir.
Hardline Taurin tatlandırıcı veya katkı maddesi içermeyen, %100 taurin amino asidi içeren bir ürün olarak ithal ham maddeler kullanılarak Hardline Nutrition tarafından kendi tesislerinde paketlenip satışa sunulmaktadır.
Taurine doğal olarak et, süt ve deniz ürünleri de dahil olmak üzere çeşitli gıda kaynaklarında bulunur. Vücudumuz tarafından üretilen ve gıdalardan alınan Taurine miktarı yapılan spor ve amaca göre yeterli olmadığı durumlarda Hardline Nutrition Taurine Powder 300 Gr sizlere yardımcı olabilecek bir formda üretilerek sizlerin beğenisine sunulmaktadır.

Hardline Taurine Ne İşe Yarar?

Taurin, fiziksel performansı artırmak için kullanılan Pre Workout ürünler olarak bilinen egzersiz öncesi formüller içeriğine dahil edilmekte ve tek başına da tüketilmektedir.
Taurine kas yorgunluğunu azaltmaya yardımcı olması ve bir hücre hacmi oluşturarak kasların daha fazla su tutmasına ve dolayısıyla da kuvvet ve kas kazançlarını arttırmaya yardımcı olduğu bilinmektedir.
Hardline Taurine güç, kuvvet ve dayanıklılık gerektiren sporlarla ilgilenenler için oldukça faydalı bir amino asit olarak tanımlanabilir. Bu nedenle de özellikle antrenman öncesi kullanılan kompleks ürünlerin ve L Karnitin içeren ürünlerin formülünde kendine yer bulmaktadır.
Taurine genel özelliklerinden dolayı kullanıcılara güç, kuvvet, enerji kazanımı ve hacimsel olarak büyüme noktasında faydalı olan bir supplement olarak satışa sunulmaktadır.

Hardline Taurine Öne Çıkanlar

- Taurine Powder toz formda ve Aromasızdır.
- %100 Saf Taurine Powder içerir.
- Kas dayanıklılığını destekler.
- Pre Workout ürün olarak da görev yapar.
- Performans artışına destek sağlar.

Hardline Taurine Kullananlar

Hardline Taurine özellikle yoğun antrenman yapan Vücut Geliştirme, boks, futbol, basketbol, Crossfit gibi sporları yapanlar için güç ve enerji kaynağı olarak tercih edilmektedir. Taurine ihtiyaca göre kilo kaybı için diyet yapan sporcular içinde tercih edilebilir bir gıda takviyesidir.
Hardline Taurine Nasıl Kullanılır?
Hardline Taurine Powder kullanımı öncelikli olarak spor öncesi ve spor sonrası 1 servis olarak tavsiye edebiliriz. Spor öncesi kullanımları 20-30 dakika önce olabilir.
Antrenman yapılmayan günlerde kullanım gerekiyorsa sabah veya öğün arası olarak 1 servis tüketilebilir. Taurine kullanım sırasında Protein tozu ve kilo aldırıcı ürünlerle karıştırılarak kullanılması tavsiye edilmemektedir.
Yapılan aktivitenin seviyesine ve amaca göre servis sayıları değişim gösterebilir. Klasik kullanım haricinde bilgi almak için irtibat numaralarımızdan bizlere ulaşabilirsiniz.

Hardline Taurine Powder 300 Gr Hardline Taurine Powder 300 Gr Besin Bilgisi
Besin Bilgisi
Özellikler
Neleri İçermez
Kullanım Şekli

Çok Satanlar