Hardline Taurine 100% Powder 300 Gr (Hrdltaurin)

5,00
Fiyat : ₺59,00(KDV Dahil)
{{ 'UrunDetay_ToplamStokAdedi' | translate }} : 40
{{'UrunDetay_TahminiTeslimSuresi' | translate}} : {{UrunDetayModel.product.tahminiTeslimSuresi}} {{'Global_Gun' | translate}}

  • Son Kullanım Tarihi

    09.2020

  • Havale %5 İndirim

    56,05 TL

ADET

Artır Azalt
Tavsiye Et

Hardline Taurine 100% Powder 300 Gr

Hardline Taurine 100% Powder 300 Gr Enerji seviyesini yükseltmek, kas gücünü artırmak ve odaklanmayı artırmak için formüle edilmiş sporcu gıda takviye ürünüdür.

Taurin , esansiyel olmayan bir amino asittir ve iskelet kası da dahil olmak üzere vücudun birçok yerinde yüksek konsantrasyonda bulunur. Doğal olarak et, süt ve deniz ürünleri de dahil olmak üzere çeşitli gıda kaynaklarında bulunur. Sıklıkla enerji ve egzersiz öncesi formülasyonlarda kullanılır. Taurin, diğer amino asitler gibi Sistein amino asidinden türemiştir, ancak genellikle amino asitlerden bir karboksil grubuna sahip değildir.

Taurinin algılanan faydaları fizyolojik iyileştirmelerle, özellikle kardiyovasküler fonksiyon, kas etkinliği ve bilişsel uyarıyla bağlantılıdır. Kalbin kaslarının Taurin mevcudiyetinde güçlendiğine ve iskelet kasının, baskı altındaki kapasitenin geliştirilmesine, egzersize daha duyarlı olduğuna inanılmaktadır. Ayrıca, Taurine'in beyine giden yollara açılmasına yardımcı olabilir ve odaklanma - uyanıklığı artırmak isteyen insanlara yönelik popüler bir gıda takviyesidir.

Hangi Ürünlerle Birlikte Kullanıma Uygundur? 

Hardline Taurine 100% Powder 300 Gr kullanım ve etki olarak kas yapımı ve büyüme için protein tozları-amino asitler ve karbonhidratlar la/ Antrenman öncesi enerji için Beta Alanin - Creatin ve Bcaa larla beraber kullanılabilir.

Dikkat Edilmesi Gerekenler Nelerdir? 

Hardline Taurine 100% Powder 300 Gr Hamilelik ve emzirme dönemlerinde kullanımı tavsiye edilmez. 16 yaşından küçüklerin sadece doktor tavsiyesi üzerine kullanması gerekir. Gıda takviyesidir. Herhangi bir hastalığın; teşhis, tedavi ya da önlenmesinde kullanılmaz.

Hardline Taurine 100% Powder 300 Gr Satın Al

Hardline Taurine 100% Powder 300 Gr Kavi Gıda tarafından ithal hammaddelerle kendi tesislerinde üretilmekte olup bayi kanalı ile satışları yapılmaktadır. Protein34 sporcu gıdaları olarak Kavi Gıda’nın bayisi olarak satışlarımız online olarak Protein34.com sitemiz ve N11 Mağazamızdan yapmaktayız . Ayrıca Ümraniye de bulunan Mağazamızdan da toptan ve perakende olarak satış yapmaktayız. Hardline Taurine 100% Powder 300 Gr ve diğer Hardline Nutrition ürünlerimizi satın almak için online sitelerimizi ve mağazamızı ziyaret ederek uygun fiyat ve bol hediye seçeneklerimizle ürünlerimizi alabilirsiniz.
Kullanım Şekli / Zamanı
Spor Yapılan Günler:
Antrenmandan Önce 1 ÖlçekServis = 1 Ölçek : 3 Gram


Not: Aromasız olduğu için meyve suyu – soda veya kullanılan diğer takviye ürünlerle beraber karıştırılıp içilebilir.


Yapılan aktivitenin seviyesine ve amaca göre servis sayıları değişim gösterebilir. Klasik kullanım haricinde bilgi almak için 02165400545 telefondan bizlere ulaşabilirsiniz.
Neden "Hardline Taurine Powder"?

> Taurine Powder toz formda ve Aromasız dır.


> % 100 Saf Taurine Powder içerir.


> Kas dayanıklılığını destekler


> Pre Workout ürün olarak da görev yapar.


> Performans artışı sağlar.

MYTHPOWER L-CARNITINE 3000 SHOT
MythPower Termojenik
L-Carnitine 3000 Mg 20 Ampul servis başına 3000 mg karnitin, 1000 Mg Taurin , 127 Mg Kafein , 90 mg yeşil çay ekstraktı ve B1-3-5-6 Vitaminleri içeren sporcu gıdası takviye ürünüdür. MythPower L-Carnitine 3000 Mg sıvı formda olup termojenik etkili diyet döneminde kullanılan kilo verme ve enerji kayağı olarak formüle edilmiş bir supplementtir.
CELLUCOR C4
Cellucor C4 60 Servis gelişmiş enerji, dayanıklılık, odaklanma ve pamp etkisi sağlamak için için dizayn edilmiş kreatin ile geliştirilmiş sporcu gıdası takviye ürünüdür. C4, 2011'de piyasaya sürüldüğü sırada dünya çapında duyulan bir pre workout olarak sektöre giriş yapmıştır. Dördüncü Nesil C4, bir sonraki yenilik ve arınma seviyesidir. Formülü artık daha güçlü ve daha uzun süre dayanan geliştirilmiş enerji ile daha rahat ve güçlü antrenman yapmanıza destek olur. C4 formülü, enerji, pomp ve performansın geliştirilmesine yardımcı olan bileşenler içerir.
MYTHPOWER CLA 1250
MythPower CLA 1250 Mg 99 Softgels Omega 6 Yağ asidi grubundan olup vücut tarafından üretilmeyen diyet dönemlerinde kullanılan sporcu gıdası takviye ürünüdür. CLA et ve süt ürünlerinde bulunur, ancak en yüksek konsantrasyonu kırmızı ettir. CLA, birçok yağdan daha düşük erime noktasına sahiptir, bu da vücudunuzun enerji için CLA yı kullandığının açıklamasıdır. CLA, Birleşik Devletler Süt Meclisi Konseyi tarafından yapılan bir sunumu takiben, Gıda ve İlaç İdaresi tarafından güvenli bir madde olarak kabul edilmiştir. CLA'nın yağsız vücut kitlesini geliştirdiği, yağ kitlesini düşürdüğü ve hatta kanserle mücadeleye yardımcı olduğu yapılan araştırmalarda belirtilmiştir. .
SİTEDEKİ BİLGİLER HAKKINDA:
Web Sitesinde yer alan bilgiler sadece bilgilendirme amacıyla sağlanmıştır ve doktorunuz veya diğer sağlık uzmanlarının verdiği tavsiyelerin yerini alması anlamına gelmez. Bir sağlık sorununun teşhis veya tedavisinde web sitesi üzerinde veya web sitesi üzerinden mevcut olan bilgileri (bunlarla sınırlı olmamak üzere, Protein34 tarafından çalıştırılan veya sağlık hizmetinde çalışan beslenme uzmanları tarafından web sitesinde sağlanabilecek bilgiler) kullanmamalısınız veya hastalığa yakalanma veya herhangi bir ilacı reçete etme gibi. Diyet takviyeleri ile ilgili bilgi ve ifadeler, Gıda ve İlaç İdaresi tarafından değerlendirilmemiştir ve herhangi bir hastalığın teşhis, tedavi veya önlenmesi amaçlanmamıştır. Kullanmadan önce tüm ürün paketlerini dikkatlice okumanız gerekir.