• Hardline Taurine Powder 300 Gr

Hardline Taurine Powder 300 Gr

  |   0 yorum   |   Yorum Yap

  • Marka:           Hardline Nutrition
  • Ürün Kodu:     HARD0033
  • Son K. Tarihi: 09-2020
  • 59,00 TL
      Havale ile: 56,00 TL   
    Fiyatlarımıza KDV dahildir.
    Ücretsiz Kargo

Mevcut Seçenekler:

Hediye 1

Hardline Taurine 100% Powder 300 Gr

Hardline Taurine 100% Powder 300 Gr Enerji seviyesini yükseltmek, kas gücünü artırmak ve odaklanmayı artırmak için formüle edilmiş sporcu gıda takviye ürünüdür.

Taurin , esansiyel olmayan bir amino asittir ve iskelet kası da dahil olmak üzere vücudun birçok yerinde yüksek konsantrasyonda bulunur. Doğal olarak et, süt ve deniz ürünleri de dahil olmak üzere çeşitli gıda kaynaklarında bulunur. Sıklıkla enerji ve egzersiz öncesi formülasyonlarda kullanılır. Taurin, diğer amino asitler gibi Sistein amino asidinden türemiştir, ancak genellikle amino asitlerden bir karboksil grubuna sahip değildir.

Taurinin algılanan faydaları fizyolojik iyileştirmelerle, özellikle kardiyovasküler fonksiyon, kas etkinliği ve bilişsel uyarıyla bağlantılıdır. Kalbin kaslarının Taurin mevcudiyetinde güçlendiğine ve iskelet kasının, baskı altındaki kapasitenin geliştirilmesine, egzersize daha duyarlı olduğuna inanılmaktadır. Ayrıca, Taurine'in beyine giden yollara açılmasına yardımcı olabilir ve odaklanma - uyanıklığı artırmak isteyen insanlara yönelik popüler bir gıda takviyesidir.

Hangi Ürünlerle Birlikte Kullanıma Uygundur? 

Hardline Taurine 100% Powder 300 Gr kullanım ve etki olarak kas yapımı ve büyüme için protein tozları-amino asitler ve karbonhidratlar la/ Antrenman öncesi enerji için Beta Alanin - Creatin ve Bcaa larla beraber kullanılabilir.

Dikkat Edilmesi Gerekenler Nelerdir? 

Hardline Taurine 100% Powder 300 Gr Hamilelik ve emzirme dönemlerinde kullanımı tavsiye edilmez. 16 yaşından küçüklerin sadece doktor tavsiyesi üzerine kullanması gerekir. Gıda takviyesidir. Herhangi bir hastalığın; teşhis, tedavi ya da önlenmesinde kullanılmaz.

Hardline Taurine 100% Powder 300 Gr Satın Al

Hardline Taurine 100% Powder 300 Gr Kavi Gıda tarafından ithal hammaddelerle kendi tesislerinde üretilmekte olup bayi kanalı ile satışları yapılmaktadır. Protein34 sporcu gıdaları olarak Kavi Gıda’nın bayisi olarak satışlarımız online olarak Protein34.com sitemiz ve N11 Mağazamızdan yapmaktayız . Ayrıca Ümraniye de bulunan Mağazamızdan da toptan ve perakende olarak satış yapmaktayız. Hardline Taurine 100% Powder 300 Gr ve diğer Hardline Nutrition ürünlerimizi satın almak için online sitelerimizi ve mağazamızı ziyaret ederek uygun fiyat ve bol hediye seçeneklerimizle ürünlerimizi alabilirsiniz.

Kullanım Şekli / Zamanı


Spor Yapılan Günler:

Antrenmandan Önce 1 ÖlçekServis = 1 Ölçek : 3 Gram


Not: Aromasız olduğu için meyve suyu – soda veya kullanılan diğer takviye ürünlerle beraber karıştırılıp içilebilir.


Yapılan aktivitenin seviyesine ve amaca göre servis sayıları değişim gösterebilir. Klasik kullanım haricinde bilgi almak için 02165400545 telefondan bizlere ulaşabilirsiniz.> Taurine Powder toz formda ve Aromasız dır.


> % 100 Saf Taurine Powder içerir.


> Kas dayanıklılığını destekler


> Pre Workout ürün olarak da görev yapar.


> Performans artışı sağlar.

Yorum Yap

Lütfen yorum yazmak için oturum açın ya da kayıt olun.

Benzer Ürünler