Hardline ProGainer 1406 Gr Muz

5,0 (0 Yorum)

Marka :
Ürün Kodu : HARD0042
Son Kullanma Tarihi: 12/2021

HEDİYE SEÇİMİ

Kredi Kartı: 159,00 TL
Havale (%5 İndirim!) 159,00 TL TL

Kalan Ürün Adedi: 222

Hardline Progainer Karbonhidrat Tozu Muz 1406 Gr

Hardline Progainer 1406 Gr kompleks protein içeriği ve yüksek karbonhidrat miktarı sayesinde son dönemlerin en çok satan Karbonhidrat/Gainer ürünüdür.
Pro gainer nedir? Sorusunu biraz açmak gerekirse ilk önce Pro Gainer Protein Tozu değil Karbonhidrat tozu ve protein tozundan hazırlanmış kompleks bir hacim ürünüdür. Pro Gainer Karbonhidrat oranı oldukça yüksek olmasının yanında ihtiyacınızın bir kısmını karşılayacak Protein ve amino asit çeşitlerini de formülünde bulundurmaktadır.
Progainer formülünde bulunan karbonhidrat kaynağı olarak Dekstroz ve Maltodekstrin kullanılmıştır. Enerji kaynağı olarak formülüne Kreatin, L-Glutamin ve Taurin amino asitleri ilave edilmiştir. Hacim alımı için en önemli gereksinimlerden birisi olan vitaminler ise progainer içeriğine özel olarak konulmuştur. Bu vitaminleri C vitamini, B vitaminleri, Folik asit, Çinko ve Kalsiyum olarak sıralayabiliriz.

Hardline Progainer 1406 Gr Ne İşe Yarar?

Pro Gainer Hardline hızlı bir metabolizmaya sahip, düzgün bir şekilde beslenen kişilerin kilo ve hacim almasına yardımcı olabilir. Ayrıca spor ile beraber kullanıldığı zaman ve özellikle bulk dönemi için hacim kazanmanıza da destek olabilir.
Progainer içeriğinde bulunan karbonhidrat, protein ve asit profili sayesinde antrenman öncesi enerji seviyelerinin yükselmesine, antrenman sonrasında ise yenilenme ve kas gelişimine destek olabilir.
Pro Gainer bir başka anlatımla fiziksel aktivite öncesi karbonhidrat depolarını artırmaya ve fiziksel aktivite sonrası toparlanmayı hızlandırmaya yardımcı olabilecek alternatif bir üründür.

Hardline Progainer 1406 Gr Öne Çıkanlar

1 Servis 200 gr üründe
- 37.8 g protein.
- 7009 mg Glutamin öncüsü.
- 6960 mg BCAA.
- 2500 mg Kreatin monohidrat.
- 1000 mg Taurin içerir.
- 7 Servis.

Hardline Progainer 1406 Gr Kullananlar

Pro Gainer Kullananlar genellikle kilo ve hacim artışı isteyen her kes tarafından kullanılmaktadır. Progainer özellikle kas gelişimi ve hacimsel olarak büyümeyi hedefleyen Vücut Geliştirme sporu yapanlar tarafından BULK dönemi diye adlandırılan büyüme dönemlerinde tercih edilmektedir.
Hardline Progainer 1406 Gr formülünde bulunan karışımların özellikleri sayesinde spor esnasında arı enerji ve güç desteği isteyen sporcular tarafından da kullanılmaktadır. Progainer kullanımı sonrasında yapılan antrenmanlar da güç ve enerji üst düzeyde sağlandığı için süre uzamakta ve hedeflere ulaşmakta aynı oranda kısalmakta olduğu için tüketiciler tarafından tercih sebebi olmaktadır.
Hardline ProGainer 1406 Gr Nasıl Kullanılır?
Progainer Hardline kullanımı hedeflere göre değişiklik göstermektedir. Kullanıcı sadece sporda enerji kazanımı istiyorsa spor öncesi ve spor sonrası kullanabilir. Fakat kilo alımı için yapılan kullanımlar ise tamamen farklı olup beslenme günlük alınan kalori miktarı ve yapılan sporun ağırlığına göre değişim göstermektedir.
Kullanım şekli ile ilgili amaca ve hedeflere uygun kullanım şekilleri ile ilgili spor hocanızdan, diyetisyeninizden ve isterseniz sitemizde bulunan irtibat numaralarımızı arayarak daha geniş bilgi sahibi olabilirsiniz.

Hardline Progainer Muz 1406 Gr Hardline Progainer Muz 1406 Gr Besin Bilgisi
Besin Bilgisi
Özellikler
Neleri İçermez
Kullanım Şekli