Hardline Progainer 1406 Gr (Çikolata) (ProGainer1406-Çik)

4,00
Fiyat : ₺89,00(KDV Dahil)
{{ 'UrunDetay_ToplamStokAdedi' | translate }} : 120
{{'UrunDetay_TahminiTeslimSuresi' | translate}} : {{UrunDetayModel.product.tahminiTeslimSuresi}} {{'Global_Gun' | translate}}

  • Son Kullanım Tarihi

    08.2020

  • Havale %5 İndirim

    84,55 TL

ADET

Artır Azalt
Tavsiye Et

Hardline Progainer 1406 Gr

Hardline Progainer 1406 Gram Karbonhidrat ve protein ağırlıklı bcaa, glutamin öncüsü, kreatin ve taurin ile desteklenmiş yüksek performanslı kilo aldırıcı sporcu gıdası takviye ürünüdür. Hardline Progainer, 1 servisinde ( 200 Gr ) 37,8 gram protein kompleksi, 155 gram karbonhidrat ve 787 kalori içeren bir mass gainer ürünüdür. İçerdiği yüksek kalori miktarı ile günlük ihtiyacınızın bir kısmını karşılamanıza destekçi olabilir. Progainer fiziksel antrenman öncesi karbonhidrat depolarını artırmaya ve antrenman sonrasında da yenilenmeyi hızlandırmaya yardımcı olur.

Hardline Progainer ürününün formülasyonun da protein kaynağı olarak, biyolojik değeri yüksek olan, ultra filtre edilmiş whey protein ve bitkisel protein kullanılmıştır. BCAA ve glutamin öncüleri açısından zengin olan whey proteini; arjinin açısından zengin olan bitkisel protein içerikleri bulunur. Ayrıca enerji kaynağı olarak formülüne Kreatin, L-Glutamin ve Taurinamino asit türevleri de ilave edilmiştir. Bu amino asit profili sayesinde antrenman öncesi enerji seviyelerinin yükselmesine, antrenman sonrasında ise yenilenme ve kas gelişimine destek olabilir.

Hardline Progainer formülü, B vitaminleri, C vitamini, Folik asit, Kalsiyum ve Çinko ile vitamin ve mineral ilaveleri ile zengin içerikli bir Mass Gainer ürünü olarak satışa sunulmuştur. Progainer kilo ve hacim kazanmak için gerekli bütün bileşenleri içermesi nedeni ile özellikle bulk döneminde hacimsel büyümek isteyen sporcuların ilk tercihleri arasında yer almaktadır.

Hangi Ürünlerle Birlikte Kullanıma Uygundur? 

Hardline Progainer 5000 Gr Hacimsel büyüme ve kilo alımı için Balık Yağı ve Kreatin'le beraber kullanılırsa amaca ulaşmaya destek olur. Ayrıca Whey protein ve Bcaa'larla beraberde kombin edilerek kullanıma uygundur.

Dikkat Edilmesi Gerekenler Nelerdir? 

Hardline Progainer 1406 Gr yeterli ve dengeli bir diyetle birlikte tüketilmelidir. Tek başına bütün besin öğeleri ihtiyacını karşılamaz. 16 yaş altındaki çocukların, hamile ve emzirme dönemlerindeki kadınların kullanması tavsiye edilmez. Laktoza karşı hassasiyeti olan sporcuların kullanması tavsiye edilmez. Siroz ve böbrek problemi olan kişilerin kullanımı tavsiye edilmez. Kullanım talimatına uyumalıdır. Nemsiz ve serin ortamda muhafaza edilmelidir. Hardline Progainer gıda takviyesidir. Herhangi bir hastalığın teşhis, tedavi veya önlenmesi için uygun değildir.

Hardline Progainer 1406 Gr Satın Al

Hardline Progainer 1406 Gr Kavi Gıda tarafından ithal hammaddelerle kendi tesislerinde üretilmekte olup bayi kanalı ile satışları yapılmaktadır. Protein34 sporcu gıdaları olarak Kavi Gıda'nın bayisi olarak satışlarımız online olarak Protein34.com sitemiz ve N11 Mağazamızdan yapmaktayız. Ayrıca Kartal ve Ümraniye de bulunan Mağazalarımızdanda toptan ve perakende olarak satış yapmaktayız. Hardline Progainer 1406 Gr ve diğer Hardline Nutrition ürünlerimizi satın almak için online sitelerimizi ve mağazamızı ziyaret ederek uygun fiyat ve bol hediye seçeneklerimizle ürünlerimizi alabilirsiniz.
Kullanım Şekli / Zamanı
Spor Yapılan Günler:
Kahvaltıdan sonra 3 Ölçek
Spordan önce 3 Ölçek
Yatmadan Önce 3 Ölçek

Diğer Günler:
Kahvaltıdan sonra 3 Ölçek
Öğlen Yemek Sonrası 3 Ölçek
Yatmadan Önce 3 Ölçek

1 Servis = 5 Ölçek 200 Gram – 1 Ölçek 40 Gram
Yapılan aktivitenin seviyesine ve amaca göre servis sayıları değişim gösterebilir. Klasik kullanım haricinde bilgi almak için 02165400545 telefondan bizlere ulaşabilirsiniz.
Neden "Hardline Progainer 1400 Gr"?
> Yüksek kalitede hammadde kullanılmıştır.

> Yüksek amino asit formülü ile kas kazanımını destekler.


> Vitamin ve mineral destekler.


> 6960 Mg Bcaa.


> 2500 Mg Kreatin Monohidraty

> Kilo ve Hacim almak için formüle edilmiş bir Mass Gainer.


MYTHPOWER L-CARNITINE 3000 SHOT
MythPower Termojenik
L-Carnitine 3000 Mg 20 Ampul servis başına 3000 mg karnitin, 1000 Mg Taurin , 127 Mg Kafein , 90 mg yeşil çay ekstraktı ve B1-3-5-6 Vitaminleri içeren sporcu gıdası takviye ürünüdür. MythPower L-Carnitine 3000 Mg sıvı formda olup termojenik etkili diyet döneminde kullanılan kilo verme ve enerji kayağı olarak formüle edilmiş bir supplementtir.
CELLUCOR C4
Cellucor C4 60 Servis gelişmiş enerji, dayanıklılık, odaklanma ve pamp etkisi sağlamak için için dizayn edilmiş kreatin ile geliştirilmiş sporcu gıdası takviye ürünüdür. C4, 2011'de piyasaya sürüldüğü sırada dünya çapında duyulan bir pre workout olarak sektöre giriş yapmıştır. Dördüncü Nesil C4, bir sonraki yenilik ve arınma seviyesidir. Formülü artık daha güçlü ve daha uzun süre dayanan geliştirilmiş enerji ile daha rahat ve güçlü antrenman yapmanıza destek olur. C4 formülü, enerji, pomp ve performansın geliştirilmesine yardımcı olan bileşenler içerir.
MYTHPOWER CLA 1250
MythPower CLA 1250 Mg 99 Softgels Omega 6 Yağ asidi grubundan olup vücut tarafından üretilmeyen diyet dönemlerinde kullanılan sporcu gıdası takviye ürünüdür. CLA et ve süt ürünlerinde bulunur, ancak en yüksek konsantrasyonu kırmızı ettir. CLA, birçok yağdan daha düşük erime noktasına sahiptir, bu da vücudunuzun enerji için CLA yı kullandığının açıklamasıdır. CLA, Birleşik Devletler Süt Meclisi Konseyi tarafından yapılan bir sunumu takiben, Gıda ve İlaç İdaresi tarafından güvenli bir madde olarak kabul edilmiştir. CLA'nın yağsız vücut kitlesini geliştirdiği, yağ kitlesini düşürdüğü ve hatta kanserle mücadeleye yardımcı olduğu yapılan araştırmalarda belirtilmiştir.
SİTEDEKİ BİLGİLER HAKKINDA:
Web Sitesinde yer alan bilgiler sadece bilgilendirme amacıyla sağlanmıştır ve doktorunuz veya diğer sağlık uzmanlarının verdiği tavsiyelerin yerini alması anlamına gelmez. Bir sağlık sorununun teşhis veya tedavisinde web sitesi üzerinde veya web sitesi üzerinden mevcut olan bilgileri (bunlarla sınırlı olmamak üzere, Protein34 tarafından çalıştırılan veya sağlık hizmetinde çalışan beslenme uzmanları tarafından web sitesinde sağlanabilecek bilgiler) kullanmamalısınız veya hastalığa yakalanma veya herhangi bir ilacı reçete etme gibi. Diyet takviyeleri ile ilgili bilgi ve ifadeler, Gıda ve İlaç İdaresi tarafından değerlendirilmemiştir ve herhangi bir hastalığın teşhis, tedavi veya önlenmesi amaçlanmamıştır. Kullanmadan önce tüm ürün paketlerini dikkatlice okumanız gerekir.
{{ 'UrunDetay_Etiketler' | translate }}
Hardline Progainer 1406 Gr, Progainer 1406 Gr,