Hardline Pilates Kombinasyonu

5,0 (0 Yorum)

Marka :
Ürün Kodu : HARDFRMKBS010
Son Kullanma Tarihi: 12/2024

HEDİYE SEÇİMİ

Kredi Kartı: 369,00 TL
Havale (%5 İndirim!) 369,00 TL TL

Kalan Ürün Adedi: 100

Hardline Pilates Kombinasyonu Nedir?


Hardline Pilates Kombinasyonu, Hardline Burner 120 Tablet, Hardline CLA One 1000 Mg 100 Jel Kapsül ve Hardline Glucosamine Msm 120 Tablet ürünlerinden oluşan form ve diyet dönemlerini desteklemek isteyen kullanıcılar için hazırlanmış, fiyat ve performans avantajı sağlayan kombinasyondur.

Hardline Pilates Kombinasyonu Ürünleri Nelerdir?

Hardline Burner 120 Tablet,Hardline kalite standartlarına uygun ithal ham maddelerle guarana, yeşil çay ve garsinya kamboçya bitkisel kaynaklı karşımına ilave, karnitin, taurin ve krom pikolinat içeriklerinden formüle edilip satışa sunulmuş üründür.
Hardline Burner’ın servisi 500mg Garsinya Kamboçya, 400mg Guarana, 280mg Yeşil Çay özleri ile 100mg Taurin, 20mg L-Karnitin, 2mg B6 Vitamini ve 150mcg Krom Pikolinat içeren bitki özleri ile vitamin ve minerallerden oluşmaktadır.

Hardline CLA One 1000 Mg 100 Jel Kapsül, Hardline kalite standartlarına uygun ham maddelerle Aspir bitkisinden elde edilen ve her bir kapsülde 1000 mg aspir yağı içeren formül ile dizayn edilip satışa sunulmaktadır.
Cla One kapsülünde 1000 mg aspir yağında 800 mg CLA (Konjuge Linoleik Asit) bulunmaktadır. CLA (Konjuge Linoleik asit) aspir bitkisinden elde edilen linoleik asitin konjuge izomeridir.

Hardline Glucosamine Msm 120 Tablet, Hardline kalite standartlarına uygun ham maddelerle glukozamin ve msm içeren bir eklem ürünüdür.
Glukozamin, vücutta glukoz ve bir aminden üretilen amino şekerdir. Kıkırdak dokusunun önemli bir yapısıdır. Glukozamin vücudun kıkırdak dokusunda bulunan kıkırdak dokusunda yer alan temel moleküllerdir.

Hardline Kalite Standartları Nelerdir?

Hardline Pilates Kombinasyonu ithal ham maddelerle Helal Gıda sertifikasına sahip olarak GMP (Good Manufacturing Practise "İyi Üretim Uygulamaları") ve HACCP (Hazard Analysis And Critical Control Points "Tehlike Analizi Ve Kritik Kontrol Noktaları") içeren ISO 22000:2005 Gıda Güvenliği Sistemi ve Helal Gıda Kritelerine uygun olarak Hardline Nutrition’un kendi tesislerinde üretilmektedir.

Hardline Pilates Kombinasyonu Satın Al

Protein34'de satılan tüm Hardline ürünleri güncel üretim ve/veya ithal serisindeki ürünlerden oluşmakta ve sadece üreticiden ve/veya distribütör firmadan temin edilmektedir. Tüm ürünler saklama koşullarına uygun şekilde kendi tesislerimizde depolanmakta ve kutu güvenlik bantları kargoya verilmeden önce kontrol edilmektedir.
Satışa sunulan ürünlerimiz %100 orijinal ve üretici/distribütör firma tarafından güvence altındadır.

Hardline Pilates Kombinasyonu ve diğer Hardline Nutrition ürünlerinin özellikleri ve kullanım şekli hakkında daha detaylı bilgi almak ve sipariş vermek için 0216 540 05 45 nolu telefonu arayabilirsiniz.

Besin Bilgisi
Özellikler
Neleri İçermez
Kullanım Şekli