• Hardline Orta Seviye Performans 1 Kombinasyonu

Hardline Orta Seviye Performans 1 Kombinasyonu

  |   0 yorum   |   Yorum Yap

  • 297 259,00 TL
  •   Havale ile: 246,00 TL   
    Ücretsiz Kargo
    Fiyatlarımıza KDV dahildir.

Mevcut Seçenekler:

Thermo Aroma

Hardline Orta Seviye Performans 1 Kombinasyonu

Hardline Orta Seviye Performans 1 Kombinasyonu Hardline Nox 2 1090 Gr ve Hardline Thermo L-Karnitin Sıvı 1000 ML den oluşan Performans ve Güç artışını desteklemek isteyen kullanıcılar için kombin edilmiş sporcu gıdası takviye ürünleridir.

Hardline Nox 2 1090 Gr
karbonhidrat çeşitleri ve amino asitlerle formüle edilmiş, antrenman öncesi ve sonrası kullanım için geliştirilmiş enerji seviyesini üst düzeyde tutmak için üretilmiş ve satışa sunulmuş sporcu gıdası takviye ürünüdür. NOX 2 antrenman öncesinde enerji seviylerinizi üst seviyeye çıkarıp, antrenman esnasında enerji depolarının dolu kalmasını sağlayıp, antrenman sonrasında ise kasların yenilenmesine yardımcı olabilecek bir gıda takviyesidir.

Hardline Thermo L-Karnitin Sıvı 1000 ML Servisinde 2000mg Karnitin ile 100mg kafein içeren Thermojenik yağ yakıcı olarak formüle edilmiş sporcu gıdası takviye ürünüdür. Hardline Thermo da kullanılan L-Carnitine, karnitin'in biyoaktif formudur. Karnitin bir amino asittir ve genellikle karaciğerinizde ve böbreklerinizdeki lisin ve metionin amino asitlerinden yeterince sentez yaparsınız. Günlük gereksinimleriniz için yeterince sentezlediğiniz için, karnitin esas amino olarak sınıflandırılmaz. Carnitine, et ve süt de dahil olmak üzere tüm komple protein kaynaklarında bulunur. Carnitine, vücudunuzdaki çeşitli hücresel yapılardaki enerji için yağların taşınmasını ve parçalanmasını düzenlemede gereklidir.

Hangi Ürünlerle beraber kullanıma uygundur ?

Hardline Orta Seviye Performans 1 Kombinasyonu Kas yapımı desteklemek için Bcaa ve Glutaminlerle beraber kullanılabilir. 

Hardline Orta Seviye Performans 1 Kombinasyonu

Hardline Orta Seviye Performans 1 Kombinasyonu Kavi Gıda tarafından ithal hammaddelerle kendi tesislerinde üretilmekte olup bayi kanalı ile satışları yapılmaktadır. Protein34 sporcu gıdaları olarak Kavi Gıda’nın bayisi olarak satışlarımız online olarak Protein34.com sitemiz ve N11 Mağazamızdan yapmaktayız . Ayrıca Ümraniye de bulunan Mağazamızdan da toptan ve perakende olarak satış yapmaktayız. Hardline Performans 1 Kombinasyonu ve diğer Hardline Nutrition ürünlerimizi satın almak için online sitelerimizi ve mağazamızı ziyaret ederek uygun fiyat ve bol hediye seçeneklerimizle ürünlerimizi alabilirsiniz .

Olası Yan Etkileri Nelerdir ?

Hardline Orta Seviye Performans 1 Kombinasyonu birden fazla üründen oluştuğu için her ürünün özelliklerini inceleyip olası yan etkiler hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

Kombinasyonu Oluşturan Ürünler Hakkında daha Geniş bilgi için aşagıdaki linkleri tıklayabilirsiniz


Hardline Nox 2 1090 Gr


Hardline Thermo L-Karnitin Sıvı 1000 ML

>Hardline Performans 1 Kombinasyonu Özellikleri Nelerdir ? 


>Performans artınını destekler. 


>Güç artışına yardımcı olur


>Daha güçlü antrenman yapmanıza destek olur


>Büyüme hormonunu tetikleyen ürünler mevcuttur


>Fiyat avantajı sağlar

Yorum Yap

Lütfen yorum yazmak için oturum açın ya da kayıt olun.

Benzer Ürünler

Hardline Başlangıç Seviyesi Form Kombinasyonu
İndirim
14%

Hardline Başlangıç Seviyes..

197,00 TL 169,00 TL

Hardline Başlangıç Seviyesi Kas Yapılanması Kombinasyonu
İndirim
13%

Hardline Başlangıç Seviyes..

403,00 TL 349,00 TL