Hardline Orta Seviye Form 2 Kombinasyonu (Hardkom5)

5,00
İndirim Oranı : %13 İndirim
Fiyat : ₺217,69(KDV Dahil)
İndirimli : ₺189,00(KDV Dahil)
{{ 'UrunDetay_ToplamStokAdedi' | translate }} : 10
{{'UrunDetay_TahminiTeslimSuresi' | translate}} : {{UrunDetayModel.product.tahminiTeslimSuresi}} {{'Global_Gun' | translate}}

  • Son Kullanım Tarihi

    02.2020

  • Havale %5 İndirim

    179,55 TL

ADET

Artır Azalt
Tavsiye Et

Hardline Orta Seviye Form 2 Kombinasyonu

Hardline Form 2 Kombinasyonu Hardline Thermo L-Karnitin Sıvı 1000 ML ve Hardline CLA One (2400 Mg CLA) 100 Jel Kapsül den oluşan Yağ yakımını desteklemek isteyen kullanıcılar için kombin edilmiş sporcu gıdası takviye ürünleridir.

Hardline Thermo L-Karnitin Sıvı 1000 ML

Hardline Thermo L-Karnitin Sıvı 1000 ML Servisinde 2000mg Karnitin ile 100mg kafein içeren Thermojenik yağ yakıcı olarak formüle edilmiş sporcu gıdası takviye ürünüdür. Hardline Thermo da kullanılan L-Carnitine, karnitin'in biyoaktif formudur. Karnitin bir amino asittir ve genellikle karaciğerinizde ve böbreklerinizdeki lisin ve metionin amino asitlerinden yeterince sentez yaparsınız. Günlük gereksinimleriniz için yeterince sentezlediğiniz için, karnitin esas amino olarak sınıflandırılmaz. Carnitine, et ve süt de dahil olmak üzere tüm komple protein kaynaklarında bulunur. Carnitine, vücudunuzdaki çeşitli hücresel yapılardaki enerji için yağların taşınmasını ve parçalanmasını düzenlemede gereklidir.
Daha Fazla Bilgi


Hardline CLA One (2400 Mg CLA) 100 Jel Kapsül

Hardline CLA One (2400 Mg CLA) 100 Jel Kapsül yağın vücutta depolanmasını engellemeye yardımcı olması, yağsız bir vücuda sahip olabilmek, antrenman performansını geliştirebilmek ve aynı zamanda bağışıklık sisteminizi çok daha kuvvetli bir hale getirebilmek için formüle edilmiş sporcu gıdası takviye ürünü dür.
Daha Fazla Bilgi

+ Hardline Shaker

Kullanım Şekli / Zamanı
Hardline Thermo L-Karnitin Sıvı 1000 ML

Hardline CLA One (2400 Mg CLA) 100 Jel Kapsül

Hardline Shaker

Yapılan aktivitenin seviyesine ve amaca göre servis sayıları değişim gösterebilir. Klasik kullanım haricinde bilgi almak için 02165400545 telefondan bizlere ulaşabilirsiniz.
Neden "Hardline Form Kombinasyonu"?
> Yağ Yakımını destekler.

>Definasyon döneminde yardımcı olur

> Enerji kazanımını destekler

> Fiyat avantajı sağlar.
MYTHPOWER CLA 1250
MythPower CLA 1250 Mg 99 Softgels Omega 6 Yağ asidi grubundan olup vücut tarafından üretilmeyen diyet dönemlerinde kullanılan sporcu gıdası takviye ürünüdür. CLA et ve süt ürünlerinde bulunur, ancak en yüksek konsantrasyonu kırmızı ettir. CLA, birçok yağdan daha düşük erime noktasına sahiptir, bu da vücudunuzun enerji için CLA yı kullandığının açıklamasıdır. CLA, Birleşik Devletler Süt Meclisi Konseyi tarafından yapılan bir sunumu takiben, Gıda ve İlaç İdaresi tarafından güvenli bir madde olarak kabul edilmiştir. CLA'nın yağsız vücut kitlesini geliştirdiği, yağ kitlesini düşürdüğü ve hatta kanserle mücadeleye yardımcı olduğu yapılan araştırmalarda belirtilmiştir.
SİTEDEKİ BİLGİLER HAKKINDA:
Web Sitesinde yer alan bilgiler sadece bilgilendirme amacıyla sağlanmıştır ve doktorunuz veya diğer sağlık uzmanlarının verdiği tavsiyelerin yerini alması anlamına gelmez. Bir sağlık sorununun teşhis veya tedavisinde web sitesi üzerinde veya web sitesi üzerinden mevcut olan bilgileri (bunlarla sınırlı olmamak üzere, Protein34 tarafından çalıştırılan veya sağlık hizmetinde çalışan beslenme uzmanları tarafından web sitesinde sağlanabilecek bilgiler) kullanmamalısınız veya hastalığa yakalanma veya herhangi bir ilacı reçete etme gibi. Diyet takviyeleri ile ilgili bilgi ve ifadeler, Gıda ve İlaç İdaresi tarafından değerlendirilmemiştir ve herhangi bir hastalığın teşhis, tedavi veya önlenmesi amaçlanmamıştır. Kullanmadan önce tüm ürün paketlerini dikkatlice okumanız gerekir.