• Hardline Whey 3Matrix 2300 Gr Muz

Hardline Whey 3Matrix 2300 Gr Muz

  |   0 yorum   |   Yorum Yap

  • Marka:           Hardline Nutrition
  • Ürün Kodu:     HARD0036
  • Son K. Tarihi: 10-2020
  • 259,00 TL
      Havale ile: 246,00 TL   
    Fiyatlarımıza KDV dahildir.
    Ücretsiz Kargo

Mevcut Seçenekler:

Hediye 1
Hediye 2

Hardline Whey 3Matrix 2300 Gr

Hardline Whey 3Matrix 2300 Gr 30 Gramlık yeni formülüyle konsantre, izole ve hidrolize whey karışımına ilave, 2 gr kreatin monohidrat ve B6 vitamini ile zenginleştirilmiş sporcu gıdası takviye ürünüdür. .

Hardline markasının kullandığı proteinler ABD ve Dünyanın en büyük protein tozu üreticilerinden biri olan Davisco firmasından ithal edilip kendi tesislerinde ambalajlanıp satışa sunulmaktadır.

HardlineWhey 3 Matrix, amino asit profili içerisinde 5300 mg BCAA içerir bunu yanında izole ve hidrolize whey protein karışımında oluşur ve servis başına 2 gr kreatin içerir. Kreatin yapılan antrenman öncesi güç artışına yardımcı olmasının yanında antrenman sonrası da protein sentezine destek olduğu yapılan araştırmalarda kanıtlanmıştır. Whey 3 Matrix Creatine takviyesi ile diğer whey protein tozlarına göre içerik olarak bir adım daha öne çıkmaktadır. 3 Matrix zengin içeriği sayesinde protein eksikliğinizin karşılanmasına da yardımcı olmak içinde kullanıma uygun olabilir şekilde hazırlanmıştır.
Whey 3Matrix yeni formülüyle 30 gramlık servisi ile fiyat-servis ve performans avantajı da sağlamaktadır. Yeni formülünde bulunan B6 vitamini sayesinde enzimleri de artırarak protein tozundan daha yüksek verim alınmasına da destek olmaktadır.

Hangi Ürünlerle Birlikte Kullanıma Uygundur? 

Hardline Whey 3Matrix 2300 Gr Protein sentezi ve kas gelişimi için Bcaa ve Glutamin Hacim ve Kilo için Gainerlarla beraber kombine edilerek kullanılabilir.

Dikkat Edilmesi Gerekenler Nelerdir? 

Hardline Whey 3Matrix 2300 Gr yeterli ve dengeli bir diyetle birlikte tüketilmelidir. Tek başına bütün besin öğeleri ihtiyacını karşılamaz. 15 yaş altındaki çocukların, hamile ve emzirme dönemlerindeki kadınların, sadece hekim veya diyetisyen gözetiminde kullanması tavsiye edilir. Laktoza karşı hassasiyeti olan sporcuların kullanması tavsiye edilmez. Bu ürün tek serviste 2 g kreatin içermektedir. Siroz ve böbrek problemi olan kişilerin kullanımı tavsiye edilmez. Kullanım talimatına uyumalıdır. Nemsiz ve serin ortamda muhafaza edilmelidir. Hardline 3 Matrix besin takviyesidir; herhangi bir hastalığın teşhis, tedavi veya önlenmesi için uygun değildir.

Hardline Whey 3Matrix 2300 Gr Satın Al

Hardline Whey 3Matrix 2300 Gr Kavi Gıda tarafından ithal ham maddelerle kendi tesislerinde üretilmekte olup bayi kanalı ile satışları yapılmaktadır. Protein34 sporcu gıdaları Kavi Gıda'nın bayisi olarak satışlarımızı online olarak Protein34.com sitemiz ve N11 Mağazamızdan yapmaktayız. Ayrıca Kartal ve Ümraniye de bulunan Mağazalarımızdan da toptan ve perakende olarak satış yapmaktayız. Hardline Whey 3Matrix 2300 Gr ve diğer Hardline Nutrition ürünlerimizi satın almak için online sitelerimizi ve mağazamızı ziyaret ederek uygun fiyat ve bol hediye seçeneklerimizle ürünlerimizi alabilirsiniz.

Kullanım Şekli / Zamanı


Spor Yapılan Günler:

Kahvaltı Öncesi 1 Ölçek ( Tercihen su ile )
Antrenmandan Sonra 1 Ölçek ( Tercihen su ile )

Diğer Günler:

Kahvaltı Öncesi 1 Ölçek ( Tercihen su ile )
Yatmadan 1 saat önce 1 Ölçek ( Tercihen süt ile )

Servis : 1 Ölçek 30 Gram

Yapılan aktivitenin seviyesine ve amaca göre servis sayıları değişim gösterebilir. Klasik kullanım haricinde bilgi almak için 02165400545 telefondan bizlere ulaşabilirsiniz.

> Hidrolize, İzole ve Konsantre Whey proteinleri kompleksi.


> 5370mg BCAA içeriği.


> 3430mg Glutamin ve Glutamin öncüleri .


> 2000mg Saf formda Kreatin Monohidrat içeriği ile hacim kazanımına destek olur.


> Hızlı emilebilen formüle sahiptir.


> Aspartam tatlandırıcısı içermez.


Yorum Yap

Lütfen yorum yazmak için oturum açın ya da kayıt olun.

Benzer Ürünler