• Hardline Vitamin Mineral 120 Tablet

Hardline Vitamin Mineral 120 Tablet

  |   0 yorum   |   Yorum Yap

  • Marka:           Hardline Nutrition
  • Ürün Kodu:     HARD0035
  • Son K. Tarihi: 07-2020
  • 89,00 TL
      Havale ile: 84,00 TL   
    Fiyatlarımıza KDV dahildir.
    Ücretsiz Kargo

Mevcut Seçenekler:

Hediye 1

Hardline Vitamin Mineral 120 Tablet

Hardline Vitamin Mineral 120 Tablet oldukça zengin vitamin – mineral içeriğine sahip bir formülasyonda üretilip satışa sunulmuş gıda takviyesidir. Vitaminler ve mineraller insan vücudunu düzgün çalışmasını sağlar. Her gün yediğiniz gıdalardan vitamin ve mineral alsanız da, bazı yiyeceklerin diğerlerinden daha fazla vitamin ve mineralleri vardır.

Vitaminler iki kategoriye ayrılır: yağda çözünür ve suda çözünür. Yağda çözünen vitaminler - A, D, E ve K - yağda çözünür ve vücudunda saklanabilir. Suda-çözünür vitaminler - C (vitaminler B6, B12, niasin, riboflavin, ve folat gibi) B kompleks vitamini - vücudun emebileceğinden önce suda çözünmesi gerekir.. Bundan dolayı vücudunuz bu vitaminleri depolayamaz. Vücudunuz sisteminizden geçerken kullanmadığı C veya B vitaminleri kaybedilir. Bu yüzden her gün bu vitaminlerin taze bir miktarına ihtiyacınız var.

Vitaminler (bitkiler veya hayvanlar tarafından yapılan) organik maddeler iken, mineraller topraktan ve sudan gelen inorganik elementlerdir ve bitkiler tarafından emilirler veya hayvanlar tarafından yenilirler. Vücudunuzun büyümesi ve sağlıklı kalması için kalsiyum gibi daha fazla miktarda mineral gerekir. Krom, bakır, iyot, demir, selenyum ve çinko gibi diğer minerallere iz mineralleri denir.

Vitaminler ve mineraller bağışıklık sistemini güçlendirir, normal büyüme ve gelişmeyi destekler ve hücreler ile organların işlerini yapmalarına yardımcı olur. Örneğin, muhtemelen havuçların gözlerinize iyi geldiğini duymuşsundur. Budoğru! Havuç, vücudunuzun A vitamini haline dönüştüğü, göz problemlerini önlemeye yardımcı olan karotenoid adı verilen maddelerle doludur.

Bir başka vitamin olan K vitamini pıhtılaşmaya yardımcı olur (bu nedenle kesikler ve haşlanmalar hızla kanamayı durdurur). Yeşil yapraklı sebzelerde, brokoli ile soya fasulyesinde K vitamini bulacaksınız. Ve güçlü kemiklere sahip olmak için, mineral kalsiyum bakımından zengin olan süt, yoğurt ve yeşil yapraklı sebzeler gibi yiyecekler yemeniz gerekir.

Hangi Ürünlerle Birlikte Kullanıma Uygundur? 

Hardline Vitamin Mineral 120 Tablet kullanılan her türlü sporcu gıdasının yanında kullanıma uygundur.

Dikkat Edilmesi Gerekenler Nelerdir? 

Hardline Vitamin Mineral 120 Tablet hassas kişilerde alerjik reaksiyonlar (kızarıklık, kaşıntı, solunum güçlüğü, ağız - yüz - dudaklar veya dilde şişme); görülebilir. Bu durumlarda doktor gözetiminde kullanılması tavsiye edilir. 16 yaşından küçüklerin kullanımı tavsiye edilmez. Hamilelik ve emzirme dönemlerinde doktor gözetiminde kullanımı tavsiye edilir. Hardline Vitamin Mineral gıda takviyesidir. Bu ürün herhangi bir hastalığın teşhis, tedavi veya önlenmesi için uygun değildir.

Hardline Vitamin Mineral 120 Tablet Satın Al

Hardline Vitamin Mineral 120 TabletKavi Gıda tarafından ithal ham maddelerle kendi tesislerinde üretilmekte olup bayi kanalı ile satışları yapılmaktadır. Protein34 sporcu gıdaları olarak Kavi Gıda’nın bayisi olarak satışlarımız online olarak Protein34.com sitemiz ve N11 Mağazamızdan yapmaktayız.Ayrıca Ümraniye de bulunan Mağazamızdanda toptan ve perakende olarak satış yapmaktayız. Hardline Vitamin Mineral 120 Tabletve diğer Hardline Nutrition ürünlerimizi satın almak için online sitelerimizi ve mağazamızı ziyaret ederek uygun fiyat ve bol hediye seçeneklerimizle ürünlerimizi alabilirsiniz.

Kullanım Şekli / Zamanı


Klasik Kullanım Şekli:

Kahvaltı Öncesi: 1 Servis

Servis = 2 Tablet

Yapılan aktivitenin seviyesine ve amaca göre servis sayıları değişim gösterebilir.

Klasik kullanım haricinde bilgi almak için 02165400545 telefondan bizlere ulaşabilirsiniz.


> Günlük vitamin ihtiyacının giderilmesine destek olur.


> Kemik ve kıkırdak dokunun güçlenmesine destek olur.


> Vücut fonksiyonlarının düzenlenmesinde yardımcı olur.


> İçerdiği folik asit kan hücrelerinin oluşumunda faydalıdır.


> Bağışıklık sistemini destekler.


> Zindelik verir.

Yorum Yap

Lütfen yorum yazmak için oturum açın ya da kayıt olun.

Benzer Ürünler