• Hardline Thermo L-Karnitin Likit 1000 ml 2000 Mg Şeftali

Hardline Thermo L-Karnitin Likit 1000 ml 2000 Mg Şeftali

  |   0 yorum   |   Yorum Yap

  • Marka:           Hardline Nutrition
  • Ürün Kodu:     HARD0051
  • Son K. Tarihi: 07-2020
  • 99,00 TL
      Havale ile: 94,00 TL   
    Fiyatlarımıza KDV dahildir.
    Ücretsiz Kargo

Mevcut Seçenekler:

Hediye 1

Hardline Thermo L-Karnitin Sıvı 1000 ml 2000 Mg Şeftali Aromalı

Hardline Thermo L-Karnitin Sıvı 1000 ML Servisinde 2000mg Karnitin ile 100mg kafein içeren Thermojenik yağ yakıcı olarak formüle edilmiş sporcu gıdası takviye ürünüdür. Hardline Thermo da kullanılan L-Carnitine, karnitin'in biyoaktif formudur.

Karnitin bir amino asittir ve genellikle karaciğerinizde ve böbreklerinizdeki lisin ve metionin amino asitlerinden yeterince sentez yaparsınız. Günlük gereksinimleriniz için yeterince sentezlediğiniz için, karnitin esas amino olarak sınıflandırılmaz. Carnitine, et ve süt de dahil olmak üzere tüm komple protein kaynaklarında bulunur. Carnitine, vücudunuzdaki çeşitli hücresel yapılardaki enerji için yağların taşınmasını ve parçalanmasını düzenlemede gereklidir.

L-karnitin, doğal olarak oluşan bir amino asit türevi olup, çoğunlukla bir kilo kaybı takviyesi olarak alınır. Yağ asitlerini hücrelerin mitokondrilerine naklederek enerji üretiminde hayati bir rol oynar. Mitokondri, hücrelerinizdeki motorlar gibi davranır ve bu yağları kullanışlı bir enerji oluşturmak için yakar. Vücudunuz aslında lizin ve metionin amino asitlerinden L-karnitin üretebilir. Vücudunuzu yeterli miktarda L-karnitin üretmesi için ayrıca bol miktarda C vitamini gerekir.Hardline Thermo da bulunan Kafein thermojenik etki yaparak vücut ısısını yükseltmeye destek olarak L-Karnitinle beraber antrenman esnasında yağ yakmanıza destek olur.

Hangi Ürünlerle Birlikte Kullanıma Uygundur? 

Hardline Thermo L-Karnitin Sıvı 1000 ml 2000 Mg Yağ yakımını hızlandırmak ve desteklemek için CLA ile beraber kullanılabilir.

Dikkat Edilmesi Gerekenler Nelerdir? 

Hardline Thermo L-Karnitin Sıvı 1000 ml 2000 Mg 16 yaşından küçüklerin kullanması tavsiye edilmez. Hamilelik ve emzirme dönemlerindeki kullanımı ile yeterli çalışma bulunmamaktadır. Bu dönemlerde kullanımı tavsiye edilmez. L-karnitin kullanımının daha önceden siroz geçirmiş kişilerde sirozun tekrarlamasına sebep olduğu düşünülmektedir. Siroz hastalığı geçiren kişilerin bu takviyeyi kullanması tavsiye edilmez. Hassas kişilerde ilk kullanımlarda ishal durumu görülebilir. Yağ yakmayı tetikleyici gıda takviyesidir. Herhangi bir hastalığın teşhis, tedavi veya önlenmesi için değildir. Çocukların ulaşamayacağı nemsiz ortamda saklanmalıdı.

Hardline Thermo L-Karnitin Sıvı 1000 ml 2000 Mg Satın Al

Hardline Thermo L-Karnitin Sıvı 1000 ml 2000 Mg Kavi Gıda tarafından ithal ham maddelerle kendi tesislerinde üretilmekte olup bayi kanalı ile satışları yapılmaktadır. Protein34 sporcu gıdaları olarak Kavi Gıda’nın bayisi olarak satışlarımız online olarak Protein34.com sitemiz ve N11 Mağazamızdan yapmaktayız. Ayrıca Ümraniye de bulunan Mağazamızdanda toptan ve perakende olarak satış yapmaktayız. Hardline Thermo L-Karnitin Sıvı 1000 ml 2000 Mg ve diğer Hardline Nutrition ürünlerimizi satın almak için online sitelerimizi ve mağazamızı ziyaret ederek uygun fiyat ve bol hediye seçeneklerimizle ürünlerimizi alabilirsiniz.

Kullanım Şekli / Zamanı


Spor Yapılan Günler:

Antrenmandan 30 Dakika Önce: 2 Ölçek

Spor Yapılmayan Günler:

Sabah Kahvaltı Öncesi : 2 Ölçek

Servis : 1 Ölçek 30ml ( Şişenin üstünde bulunan kapakta ölçek mevcuttur )

Yapılan aktivitenin seviyesine ve amaca göre servis sayıları değişim gösterebilir. Klasik kullanım haricinde bilgi almak için 02165400545 telefondan bizlere ulaşabilirsiniz.


> Yağ yakımını tetikleyerek kilo vermenizi destekler.


> Yüksek saflıkta l-carnitine içerir.


> 2000 Mg l-carnitine içerir.> 100 Mg Kafein içerir.


> Taurin ile spor esnasında performas artışına destek olur.

Yorum Yap

Lütfen yorum yazmak için oturum açın ya da kayıt olun.

Benzer Ürünler