• Hardline Progainer 5000 Gr Çikolata

Hardline Progainer 5000 Gr Çikolata

  |   0 yorum   |   Yorum Yap

  • Marka:           Hardline Nutrition
  • Ürün Kodu:     HARD0049
  • Son K. Tarihi: 10-2020
  • 229,00 TL
      Havale ile: 217,00 TL   
    Fiyatlarımıza KDV dahildir.
    Ücretsiz Kargo

Mevcut Seçenekler:

Hediye 1
Hediye 2

Hardline Progainer 5000 Gr

Hardline Progainer 5000 Gram Karbonhidrat ve protein ağırlıklı bcaa, glutamin öncüsü, kreatin ve taurin ile desteklenmiş yüksek performanslı kilo aldırıcı sporcu gıdası takviye ürünüdür. Hardline Progainer, 1 servisinde ( 200 Gr ) 37,8 gram protein kompleksi, 155 gram karbonhidrat ve 787 kalori içeren bir mass gainer ürünüdür. İçerdiği yüksek kalori miktarı ile günlük ihtiyacınızın bir kısmını karşılamanıza destekçi olabilir. Progainer fiziksel antrenman öncesi karbonhidrat depolarını artırmaya ve antrenman sonrasında da yenilenmeyi hızlandırmaya yardımcı olur.

Hardline Progainer ürününün formülasyonun da protein kaynağı olarak, biyolojik değeri yüksek olan, ultra filtre edilmiş whey protein ve bitkisel protein kullanılmıştır. BCAA ve glutamin öncüleri açısından zengin olan whey proteini; arjinin açısından zengin olan bitkisel protein içerikleri bulunur. Ayrıca enerji kaynağı olarak formülüne Kreatin, L-Glutamin ve Taurinamino asit türevleri de ilave edilmiştir. Bu amino asit profili sayesinde antrenman öncesi enerji seviyelerinin yükselmesine, antrenman sonrasında ise yenilenme ve kas gelişimine destek olabilir.

Hardline Progainer formülü, B vitaminleri, C vitamini, Folik asit, Kalsiyum ve Çinko ile vitamin ve mineral ilaveleri ile zengin içerikli bir Mass Gainer ürünü olarak satışa sunulmuştur. Progainer kilo ve hacim kazanmak için gerekli bütün bileşenleri içermesi nedeni ile özellikle bulk döneminde hacimsel büyümek isteyen sporcuların ilk tercihleri arasında yer almaktadır.

Hangi Ürünlerle Birlikte Kullanıma Uygundur? 

Hardline Progainer 5000 Gr Hacimsel büyüme ve kilo alımı için Balık Yağı ve Kreatin'le beraber kullanılırsa amaca ulaşmaya destek olur. Ayrıca Whey protein ve Bcaa'larla beraberde kombin edilerek kullanıma uygundur.

Dikkat Edilmesi Gerekenler Nelerdir? 

Hardline Progainer 5000 Gr yeterli ve dengeli bir diyetle birlikte tüketilmelidir. Tek başına bütün besin öğeleri ihtiyacını karşılamaz. 16 yaş altındaki çocukların, hamile ve emzirme dönemlerindeki kadınların kullanması tavsiye edilmez. Laktoza karşı hassasiyeti olan sporcuların kullanması tavsiye edilmez. Siroz ve böbrek problemi olan kişilerin kullanımı tavsiye edilmez. Kullanım talimatına uyumalıdır. Nemsiz ve serin ortamda muhafaza edilmelidir. Hardline Progainer gıda takviyesidir. Herhangi bir hastalığın teşhis, tedavi veya önlenmesi için uygun değildir.

Hardline Progainer 5000 Gr Satın Al

Hardline Progainer 5000 Gr Kavi Gıda tarafından ithal hammaddelerle kendi tesislerinde üretilmekte olup bayi kanalı ile satışları yapılmaktadır. Protein34 sporcu gıdaları olarak Kavi Gıda'nın bayisi olarak satışlarımız online olarak Protein34.com sitemiz ve N11 Mağazamızdan yapmaktayız. Ayrıca Kartal ve Ümraniye de bulunan Mağazalarımızdanda toptan ve perakende olarak satış yapmaktayız. Hardline Progainer 5000 Gr ve diğer Hardline Nutrition ürünlerimizi satın almak için online sitelerimizi ve mağazamızı ziyaret ederek uygun fiyat ve bol hediye seçeneklerimizle ürünlerimizi alabilirsiniz.

Gainer Hakkında Genel Bilgi

Kilo arttırıcılar, kasları toplamanıza yardımcı olacak yüksek kalorili takviyelerdir. Değişik miktarlarda karbonhidrat, protein ve yağ, artı vitaminler, mineraller, tek tek amino asitler ve kreatin gibi diğer takviyeleri içerirler. Bir kilo aldırıcı takviyenin porsiyonu 320 kaloriden 1.000 kaloriye ve 16 gramdan 60 gramdan fazla proteine sahip olabilir. Tipik olarak, su veya süt ile karıştırılır ve bir egzersizden önce veya sonra tüketilir.
Kas yapmaya çalışırken, diyetinizde daha fazla kalori almanız gerekir. Kilo alımını desteklemek için yüksek kalorili bir diyet yaş ve cinsiyete bağlı olarak günde 2.200 ila 3.200 kalori arasında değişir. Bu kalori gereksinimlerini karşılamakta zorlanıyorsanız, bir kilo aldırıcı takviyesi size yardımcı olabilir. Ancak, düşündüğünüz kadar kalori almanıza gerek kalmazsa ve yüksek kalorili takviye almaya başlarsanız, kas yığmaz ve kas kazanmazsınız. Herhangi bir kaynaktan çok fazla kalori almak - bir kas oluşturucu takviye bile olsa - yağ kazancına yol açar.

Kullanım Şekli / Zamanı


Spor Yapılan Günler:

Kahvaltıdan sonra 3 Ölçek
Spordan önce 3 Ölçek
Yatmadan Önce 3 Ölçek

Diğer Günler:

Kahvaltıdan sonra 3 Ölçek
Öğlen Yemek Sonrası 3 Ölçek
Yatmadan Önce 3 Ölçek

1 Servis = 5 Ölçek 200 Gram – 1 Ölçek 40 Gram
Yapılan aktivitenin seviyesine ve amaca göre servis sayıları değişim gösterebilir. Klasik kullanım haricinde bilgi almak için 02165400545 telefondan bizlere ulaşabilirsiniz.


> Yüksek kalitede hammadde kullanılmıştır.


> Yüksek amino asit formülü ile kas kazanımını destekler.


> Vitamin ve mineral destekler.


> 6960 Mg Bcaa.


> 2500 Mg Kreatin Monohidraty


> Kilo ve Hacim almak için formüle edilmiş bir Mass Gainer.

Yorum Yap

Lütfen yorum yazmak için oturum açın ya da kayıt olun.

Benzer Ürünler

All Stars Ultimate Mass Gain 4000 Gr
İndirim
9%

All Stars Ultimate Mass Gain ..

329,00 TL 299,00 TL

FA Nutrition Xtreme Mass Effect 5000 Gr
İndirim
7%

FA Nutrition Xtreme Mass Effe..

279,00 TL 259,00 TL