• Hardline Noxx 5 1000 Ml

Hardline Noxx 5 1000 Ml

  |   0 yorum   |   Yorum Yap

 • Marka:           Hardline Nutrition
 • Ürün Kodu:     HARD0032
 • Son K. Tarihi: 12-2019
 • 99,00 TL
    Havale ile: 94,00 TL   
  Fiyatlarımıza KDV dahildir.
  Ücretsiz Kargo

Mevcut Seçenekler:

Hediye 1

Hardline Noxx 5 1000 ml

Hardline Noxx 5 1000 ML antrenman öncesi bir Pre Workout ürünü olarak hazırlanıp formüle edilmiş sporcu gıdası takviye ürünüdür. Noxx 5 sıvı formda ve 5000 Mglık L-Arjinin Alfa Ketoglutarat içeriği ile beraber Nitrik Oksit üretimini destekleyerek damar genişlemesine ve kan akışının hızlanmasına yardımcı olur. Bu sayede hem enerji ve güç artışına hemde damarlarda daha fazla oksijen ve protein taşınmasına yardımcı olduğu için kas yapımındada etkin rol oynar.

Noxx 5 Formülünde bulunan Arjinin büyüme hormonu olan GH uda destekleyerek hacimsel olarak büyümeyede yardımcı olur. Noxx 5 de ayrıca enerjiye katkı olması için taurin ve karnitinamino asitlerine sahip olması ile antrenman esnasında ihtiyaç duyulan enerjinin karşılanmasınada yardımcı olan bir içeriğe sahiptir.

Hangi Ürünlerle Birlikte Kullanıma Uygundur? 

Hardline Noxx 5 1000 ML kas gelişimi için protein tozları ile beraber kullanılabilir.

Dikkat Edilmesi Gerekenler Nelerdir? 

Hardline Noxx 5 1000 ML16 yaşından küçüklerin kullanması tavsiye edilmez. Hamilelik ve emzirme dönemlerindeki kullanımı ile yeterli çalışma bulunmamaktadır. Bu dönemlerde kullanımı tavsiye edilmez. Daha önce astım ve siroz geçirmiş kişilerin doktor gözetiminde kullanması gerekir. L-arjinin kan basıncını düşürebileceğinden kan basıncı düşük olan kişilerin kullanması tavsiye edilmez. L-arginin, böbrek hastalığı olan kişiler tarafından kullanıldığında potasyum oranlarının yükselmesine sebep olabilir. Bazı durumlarda, bu, hayatı tehdit eden, düzensiz bir kalp atışına neden olabileceğinden bu kişilerin kullanması tavsiye edilmez. Kalp krizi geçirmiş ya da geçirme riski olan kişilerde kullanımı tavsiye edilmez. Hardline NOXX 5 gıda takviyesidir. Herhangi bir hastalığın teşhis, tedavi veya önlenmesi için değildir. Çocukların ulaşamayacağı nemsiz ortamda saklanmalıdır.

Hardline Noxx 5 1000 ml Satın Al

Hardline Noxx 5 1000 ML Kavi Gıda tarafından ithal ham maddelerle kendi tesislerinde üretilmekte olup bayi kanalı ile satışları yapılmaktadır. Protein34 sporcu gıdaları olarak Kavi Gıda’nın bayisi olarak satışlarımız online olarak Protein34.com sitemiz ve N11 Mağazamızdan yapmaktayız.Ayrıca Ümraniye de bulunan Mağazamızdanda toptan ve perakende olarak satış yapmaktayız. Hardline Noxx 5 1000 MLve diğer Hardline Nutrition ürünlerimizi satın almak için online sitelerimizi ve mağazamızı ziyaret ederek uygun fiyat ve bol hediye seçeneklerimizle ürünlerimizi alabilirsiniz.

Kullanım Şekli / Zamanı


Klasik Kullanım Şekli:

Antrenmandan 30dk Önce: 1 Servis
Antrenmandan Sonra: 1 Servis

Servis = 1 Ölçek: 30ml


Yapılan aktivitenin seviyesine ve amaca göre servis sayıları değişim gösterebilir. Klasik kullanım haricinde bilgi almak için 02165400545 telefondan bizlere ulaşabilirsiniz.


> Spor esnasında performansı arttışınıve odaklanmayı destekler.


> L-carnitine içeriği ile yağ yakımını tetikler, yağsız kas kütlesi kazanımını destekler.


> N.O etkisi ile kas büyümesine destek olur.


> Sıvı formda olması nedeniyle hızlı emilim sağlar.


> 5g L-Arjinin Alfa Ketoglutarat içerir..

Yorum Yap

Lütfen yorum yazmak için oturum açın ya da kayıt olun.

Benzer Ürünler

BSN NO-Xplode XE Edge 225 Gr Karısık Meyve
İndirim
23%

BSN NO-Xplode XE Edge 225 Gr ..

115,00 TL 89,00 TL

Hardline Nox 2 1090 Gr