• Hardline MCT Oil 500 ml

Hardline MCT Oil 500 ml

  |   0 yorum   |   Yorum Yap

  • Marka:           Hardline Nutrition
  • Ürün Kodu:     HARD0066
  • Son K. Tarihi: 08-2019
  • 109,00 TL
      Havale ile: 103,00 TL   
    Fiyatlarımıza KDV dahildir.
    Ücretsiz Kargo

Mevcut Seçenekler:

Hediye 1
Hediye 2


Hardline MCT Oil 500 ml

Hardline MCT Oil 500 ml, servis başına 5 ml orta zincirli trigliserit içeren sporcu gıda takviyesidir. MCT ( Medium Chain Triglyceride), antrenman performans artışı, kilo kontrolü ve genel sağlığınızın korunması gibi birçok alanda yardımcı olabilir.

Hardline MCT Oil 500 ml, yağ asidi içerikli gıda takviyesidir. Yağ asitleri, sindirim sırasında atom sayılarına göre farklılık gösterir. Medium Chain Triglyceride (MCT), orta zincirli yağ asitleridir. Orta zincirli trigliserit yani MCT, insan vücuduna pek çok faydası olan bir yağ asididir. Kolay sindirilmesi ve mideyi hızlıca terk etmesinden dolayı sporcular için en faydalı yağ asidi grubudur.

Hardline MCT Oil, antrenman performansının artması için oldukça destekleyici bir takviyedir. Kilo kontrolü sağlamasının yanında genel vücut sağlığı için de oldukça faydalı yağ asitleri içerir. Bu nedenle sporcular antrenmandan önce ya da sonra Hardline MCT Oil tüketerek daha verimli spor yapabilirler. Protein shake ve kahve gibi içeceklerle karıştırılarak tüketilebilen Hardline MCT Oil, salatalarda sos olarak da kullanılabilir.

Hardline MCT Oil 500 ml Satın Al

Hardline MCT OIL 500 ml Kavi Gıda tarafından ithal hammaddelerle kendi tesislerinde üretilmekte olup bayi kanalı ile satışları yapılmaktadır. Protein34 sporcu gıdaları olarak Kavi Gıda’nın bayisi olarak satışlarımız online olarak Protein34.com sitemiz ve N11 Mağazamızdan yapmaktayız . Ayrıca Ümraniye-Kartal ve Acıbadem'de bulunan mağazalarımızdan da toptan ve perakende olarak satış yapmaktayız. Hardline MCT OIL 500 ml ve diğer Hardline Nutrition ürünlerimizi satın almak için online sitelerimizi ve mağazamızı ziyaret ederek uygun fiyat ve bol hediye seçeneklerimizle ürünlerimizi alabilirsiniz .

Olası Yan Etkileri Nelerdir ?

Hardline MCT OIL 500 ml kullanımı diare, kusma, sinirlilik, mide bulantısı, mide rahatsızlığı, bağırsak gazı, esansiyel yağ asidi eksikliği gibi etkilere neden olabilir. MCT içerikli takviyeleri yiyeceklerle almak bazı yan etkileri azaltabilir. MCT'ler, ketonlar olarak adlandırılan bazı kimyasalların vücutta birikmesine neden olabilir. Bu, şeker hastalığı olan insanlar için bir problem olabilir.

Diyabetiniz varsa MCT içerikli ürün kullanmayınız. Siroz veya diğer karaciğer rahatsızlığı olan kişilerin kullanması tavsiye edilmez. Hamilelik ve emzirme dönemlerinde kullanılması tavsiye edilmez. Gıda takviyesidir. Herhangi bir hastalığın teşhis tedavi ya da önlenmesinde kullanılmaz.

Kullanım Şekli / Zamanı


Spor Yapılan Günler:

Antrenman Öncesi: 1 Servis

Spor Yapılmayan Günler:

Kahvaltı Öncesi : 1 Servis

Servis:
5 Ml

Yapılan aktivitenin seviyesine ve amaca göre servis sayıları değişim gösterebilir. Klasik kullanım haricinde bilgi almak için 02165400545 telefondan bizlere ulaşabilirsiniz.


>Saf orta zincirli trigliseridler içeren gida takviyesidir.


>Kendi alanında Türkiye'deki ilk ürün olma özelliğine sahiptir.


>Doğal yollardan elde edilmiş %60 kaprilik asit, %40 kaprik asit içeriği bulunmaktadır.


>Vegan kullanımına uygundur.

Yorum Yap

Lütfen yorum yazmak için oturum açın ya da kayıt olun.