• Hardline KGT 1000 Gr 27 Servis

Hardline KGT 1000 Gr 27 Servis

  |   0 yorum   |   Yorum Yap

  • Marka:           Hardline Nutrition
  • Ürün Kodu:     HARD0005
  • Son K. Tarihi: 05-2020
  • 109,00 TL
      Havale ile: 103,00 TL   
    Fiyatlarımıza KDV dahildir.
    Ücretsiz Kargo

Mevcut Seçenekler:


Hediye 1
Hediye 2

Hardline KGT +CAFFEIN 5:5:2 1000 Gr

Hardline KGT +CAFFEIN 5:5:2 1000 Grantrenman öncesi performans artışı – antrenman sonrası toparlanma ve iyileşme sürecini hızlandırmak için Kreatin, Glutamin, Taurinamino asit çeşitlerine ilave, Kafein ve karbonhidrat ile formüle edilmiş sporcu gıdası takviye ürünüdür. Hardline KGT karışımında bulunan amino asitlerle beraber oldukça yüksek bir düzeyde enerji artışına destek olabilir. Özellikle Creatine ve Taurin performans artışı ve patlayıcı güç olarak adlandırılan enerjiyi destekler.

KGT de bulunan karbonhidrat egzersiz esnasında boşalan glikojen depolarının doldurulmasına yardımcı olur. Glutamine ise kaslarda yoğun antrenmandan oluşabilecek yıkımı önlemeye ve sonrasındada toparlanmaya destek olması için fomülde yer almaktadır. Ayrıca karışımda bulunan glutamin ve kreatin protein sentezinede yardımcı olur.

Hangi Ürünlerle Birlikte Kullanıma Uygundur? 

Hardline KGT +CAFFEIN 5:5:2 1000 Gr protein sentezi ve kas yapımı için protein ve Bcaalarla beraber destek için kullanılabilir.

Dikkat Edilmesi Gerekenler Nelerdir? 

Hardline KGT +CAFFEIN 5:5:2 1000 Gr Hipotansiyon veya hipertansiyon, kalp, karaciğer, tiroid hastalığı, psikiyatrik hastalık, depresyon, astım, herhangi bir anemi formu, anksiyete bozukluğu, nöbet bozukluğu, aritmi gibi herhangi bir sağlık durumunuz varsa kullanmayınız. Geçmişte böbrekle ilgili rahatsızlık yaşadıysanız bu ürünü kullanmayınız. Diabetik hastaların kullanımı tavsiye edilmez. Hamilelik ve emzirme dönemlerinde kullanılması tavsiye edilmez. Önerilen dozalara uyunuz. Hardline KGT performans arttırıcı gıda takviyesidir. Hehangi bir hastalığı tedavi, teşhis ya da önlemek için kullanılmaz.

Hardline KGT +CAFFEIN 5:5:2 1000 Gr Satın Al

Hardline KGT +CAFFEIN 5:5:2 1000 Gr Kavi Gıda tarafından ithal ham maddelerle kendi tesislerinde üretilmekte olup bayi kanalı ile satışları yapılmaktadır. Protein34 Sporcu Gıdaları olarak Kavi Gıda’nın bayisi olarak satışlarımız online olarak Protein34.com sitemiz ve N11 Mağazamızdan yapmaktayız. Ayrıca Ümraniye, Kartal, Küçükyalı ve Kavacık'ta bulunan mağazalarımızdan da toptan ve perakende olarak satış yapmaktayız. Hardline KGT +CAFFEIN 5:5:2 1000 Grve diğer Hardline Nutrition ürünlerimizi satın almak için online sitelerimizi ve mağazamızı ziyaret ederek uygun fiyat ve bol hediye seçeneklerimizle ürünlerimizi alabilirsiniz.

Kullanım Şekli / Zamanı


Klasik Kullanım Şekli:

Antrenmandan 30dk Önce: 1 Servis

Servis = 1 Ölçek: 37grYapılan aktivitenin seviyesine ve amaca göre servis sayıları değişim gösterebilir. Klasik kullanım haricinde bilgi almak için 02165400545 telefondan bizlere ulaşabilirsiniz.


> Kaliteli hammaddeler kullanılarak hazırlanmıştır.


> Kafein ve Kreatin içeriği sayesinde ATP üretiminne yardımcı olur.


> Glutamin ile kas kütlesi kazanımında ve toparlanmaya destek olur.


> Düşük şeker oranı ile yağlanma riskini ortadan kaldırır.


> Spor esnasında performans ve motivasyon artışına destek olur.

Yorum Yap

Lütfen yorum yazmak için oturum açın ya da kayıt olun.

Benzer Ürünler

Hardline Nox 2 1090 Gr