• Hardline Glucosamine Msm 120 Tablet

Hardline Glucosamine Msm 120 Tablet

  |   0 yorum   |   Yorum Yap

  • Marka:           Hardline Nutrition
  • Ürün Kodu:     HARD0026
  • Son K. Tarihi: 09-2021
  • 69,00 TL
      Havale ile: 65,00 TL   
    Fiyatlarımıza KDV dahildir.
    Ücretsiz Kargo

Mevcut Seçenekler:

Hediye 1

Hardline Glucosamine Msm 120 Tablet

Hardline Glucosamine Msm 120 Tablet Glukozamin ve Msm içeren, eklem sağlığı için formüle edilmiş gıda takviyesidir. Glukozamin, kıkırdak oluşturmak için çok önemlidir. Kıkırdak, vücudun çeşitli yerlerinde bulunan esnek, sert bir bağ dokusudur. Bu sağlam, kauçuk doku, eklemleri buluşturduğu uzun kemiklerin uçlarında dolgu olarak işlev görür. Yaşlandıkça kıkırdak daha az esnek hale gelebilir ve sürekli arıza yaşayabilir. Glukozaminin bu işlemi yavaşlatabileceğine dair bazı kanıtlar vardır.

Glukozamin köpekbalığı kıkırdak veya kondroitin sülfat gibi bileşenlerle birleştirilen bir takviyedir. Glukozamin takviyelerinin farklı biçimleri arasında glukozamin hidroklorür, glukozamin sülfat ve N-asetil-glukosamin bulunur. Glukozamin, proteoglikanlar ve kollajen üretimini uyarır ve aynı zamanda kıkırdak metabolizmasını normalleştirerek kıkırdak sağlığını geliştirmeye yardımcı olur.

Kıkırdak metabolizması üzerindeki güçlü etkisi nedeniyle, Glukozamin vücudun hasar görmüş veya aşınmış kıkırdağı onarmasına yardımcı olabilir. Başka bir deyişle, glukozamin vücudunuzun doğal onarım mekanizmalarını güçlendirir. Glukozamin, kıkırdak üretiminin uyarılmasının yanı sıra eklem rahatsızlıklarını ve acıyı da azaltır.

Hangi Ürünlerle Birlikte Kullanıma Uygundur? 

Hardline Glucosamine Msm 120 Tablet eklem ağrılarını giderilmesi ve kireçlenmeyi önlemesine destek olmak için Chondroitin ile beraber kullanılabilir.

Dikkat Edilmesi Gerekenler Nelerdir? 

Hardline Glucosamine Msm 120 Tablet İshal, kabızlık, bulantı, kusma veya mide ekşimesi oluşabilir. Bu etkilerden herhangi biri devam ederse kullanmayı bırakın. Hamilelik ve emzirme dönemlerinde kullanımı ile ilgili yeterli araştırma bulunmamaktadır. Bu dönemlerde kullanmayın. Kabuklu deniz ürünlerine allerjisi olan kişiler kullanmamalıdır. Antikoagulan ilaç kullananların doktor gözetiminde kullanmaları tavsiye edilmektedir. Hardline Glucosamine eklem sağlığını destekleyici gıda takviyesidir. Herhangi bir hastalığın teşhis, tedavi veya önlenmesi için değildir.

Hardline Glucosamine Msm 120 Tablet Satın Al

Hardline Glucosamine Msm 120 Tablet Kavi Gıda tarafından ithal hammaddelerle kendi tesislerinde üretilmekte olup bayi kanalı ile satışları yapılmaktadır. Protein34 sporcu gıdaları olarak Kavi Gıda’nın bayisi olarak satışlarımız online olarak Protein34.com sitemiz ve N11 Mağazamızdan yapmaktayız . Ayrıca Kartal ve Ümraniye de bulunan Mağazalarımızdan da toptan ve perakende olarak satış yapmaktayız. Hardline Glucosamine Msm 120 Tablet ve diğer Hardline Nutrition ürünlerimizi satın almak için online sitelerimizi ve mağazamızı ziyaret ederek uygun fiyat ve bol hediye seçeneklerimizle ürünlerimizi alabilirsiniz.

Kullanım Şekli / Zamanı


Klasik Kullanım Şekli


Kahvaltı Sonrası 1 Servis
Öglen Yemek Sonrası 1 Servis
Akşam Yemek Sonrası 1 ServisServis : 1 Kapsül


Yapılan aktivitenin seviyesine ve amaca göre servis sayıları değişim gösterebilir. Klasik kullanım haricinde bilgi almak için 02165400545 telefondan bizlere ulaşabilirsiniz.


> Eklem problemi olan yaşlı kişiler tarafından daha fazla tercih edilir


> Kalça veya omurga osteoartriti için destek ürün olarak kullanılabilir


> Eklem sakatlanmalarının önlenmesinde yardımcı olabilir


> Ağırlık antrenmanı yapan sporcuların eklem ağrılarının giderilmesinde yardımcı olabilir


> Serviste 2.200 mg MSM, 1.500 mg Glukozamin içermektedir

Yorum Yap

Lütfen yorum yazmak için oturum açın ya da kayıt olun.

Benzer Ürünler