• Hardline Creapure 500 Gr

Hardline Creapure 500 Gr

  |   0 yorum   |   Yorum Yap

  • Marka:           Hardline Nutrition
  • Ürün Kodu:     HARD0025
  • Son K. Tarihi: 09-2020
  • 119,00 TL
      Havale ile: 113,00 TL   
    Fiyatlarımıza KDV dahildir.
    Ücretsiz Kargo

Mevcut Seçenekler:

Hediye 1
Hediye 2

Hardline Creapure 500 Gr

Hardline Creapure 500 Gr servis başına 5 gr %100 saf mikronize kreatin monohidrat içeren ve ATP üretimine direk katkı sağlayarak performansın en üst düzeye çıkmasına yardımcı olması için formüle edilmiş sporcu gıdası takviye ürünüdür. Hardline Creapure, Alman kreatin üreticisi olan ALZCHEM firmasının patentli ürünü olan CREAPURE® içerir. Creapure en saf, sağlıklı ve güvenli kreatin ürünü olarak tüm Dünya tarafından bilinmekte ve supplement üreticileri tarafından tercih edilmektedir.

Creatine Monohidrat Adenosintrifosfat şeklinde enerji üretimine destek olarak sporcular arasında patlayıcı güç olarak adlandırılan etkiyi sağlamaya destek olur. Creatin kas oluşumu için gerekli olan protein sentezine de destek olarak kas iyileşmesine ve gelişimine de katkıda bulunulabilir. Kreatin antrenman öncesi ürünler olarak adlandırılan Pre Workout ürünlerinde formülasyonun da bulunur.

Vücudumuzda bulunan kreatin depoları yoğun antrenman veya egzersizlerde çok kısa sürede boşalır ve yorgunluk ve güçsüzlük meydana gelir. Bu nedenle de özellikle ağır antrenman ve egzersiz yapan sporcular kreatin takviyesi sayesinde daha rahat bir antrenman yapmalarına destek olur.

Hangi Ürünlerle Birlikte Kullanıma Uygundur? 

Hardline Creapure 500 Gr Karbonhidrat ve Glutaminlerle beraber kullanımında hacimsel büyümeyi destekler. Antrenman öncesi Pre Workout ürünlerle beraber kullanılabilir.

Dikkat Edilmesi Gerekenler Nelerdir? 

Hardline Creapure 500 Gr yeterli ve dengeli bir diyetle birlikte tüketilmelidir. Tek başına bütün besin öğeleri ihtiyacını karşılamaz. 17 yaş altındaki çocukların doktor gözetiminde kullanmaları tavsiye edilir. Hamilelik ve emzirme dönemlerinde kullanılması tavsiye edilmez. Diyabet hastalarının kreatin kullanımı tavsiye edilmez. Böbreğe bağlı rahatsızlık geçiren kişilerin kullanılması tavsiye edilmez. Cyclosporine içerikli ilaçlarla birlikte kullanmayınız. Önerilen dozun üzerine çıkmayınız. Gıda takviyesidir. Herhangi bir hastalığın teşhis, önlem ya da tedavisinde kullanılmaz.

Hardline Creapure 500 Gr Satın Al

Hardline Creapure 500 Gr Kavi Gıda tarafından ithal ham maddelerle kendi tesislerinde üretilmekte olup bayi kanalı ile satışları yapılmaktadır. Protein34 sporcu gıdaları olarak Kavi Gıda'nın bayisi olarak satışlarımız online olarak Protein34.com sitemiz ve N11 Mağazamızdan yapmaktayız. Ayrıca Ümraniye de bulunan Mağazamızdan da toptan ve perakende olarak satış yapmaktayız Hardline Creapure 500 Gr ve diğer Hardline Nutrition ürünlerimizi satın almak için online sitelerimizi ve mağazamızı ziyaret ederek uygun fiyat ve bol hediye seçeneklerimizle ürünlerimizi alabilirsiniz..

Kullanım Şekli / Zamanı


Spor Yapılan Günler:

Antrenmandan Önce 1 Ölçek
Antrenmandan sonra 1 Ölçek

Diğer Günler:

Gün İçerisinde: 1 Ölçek

Servis = 1 Ölçek : 5 Gram

Not: Aromasız olduğu için meyve suyu – soda veya kullanılan diğer takviye ürünlerle beraber karıştırılıp içilebilir.

Yapılan aktivitenin seviyesine ve amaca göre servis sayıları değişim gösterebilir. Klasik kullanım haricinde bilgi almak için 02165400545 telefondan bizlere ulaşabilirsiniz.> Creapure içeriği sayesinde yüksek saflıkta dır


> Servisinde 5 Gr Kreatine Monohidrat


> Enerji kaynağı olan ATP üretimini destekler


> Kas hacminin gelişmesinde yardımcı olur


> Spor esnasında performansı iyileştirir

Yorum Yap

Lütfen yorum yazmak için oturum açın ya da kayıt olun.

Benzer Ürünler