• Hardline BCAA 4:1:1 300Gr Aromasız

Hardline BCAA 4:1:1 300Gr Aromasız

  |   0 yorum   |   Yorum Yap

  • Marka:           Hardline Nutrition
  • Ürün Kodu:     HARD0015
  • Son K. Tarihi: 02-2010
  • 119,00 TL
      Havale ile: 113,00 TL   
    Fiyatlarımıza KDV dahildir.
    Ücretsiz Kargo

Mevcut Seçenekler:

Hediye 1

Hardline BCAA 4:1:1 300gr

Hardline 4:1:1 BCAA 300 Gr 4:1:1 oranında 4:1:1 oranında L-Leucine, L-Valine ve L-Isoleucine amino asitlerinden formüle edilmiş sporcu gıdası takviye ürünüdür. BCAA veya diğer adıyla dallı zincirli amino asitler ( L-Lözin, L-Valin ve L-Izolösin) vücudumuzun kendi başına üretemediği ve mutlaka beslenme yoluyla vücudumuza temin etmemiz gereken 9 esansiyal amino asitten en önemli 3 tanesidir. Kas iskeletimizin oluşmasında kritik öneme sahiptirler. Kandaki serbest amino asitlerin %40'ını ve kas proteinlerindeki amino asitlerin %35'ini oluştururlar.

BCAA'nın vücutta anabolik etkileri olduğu kadar anti katabolik etkileri de vardır. Antrenman öncesi ve sonrası BCAA alımı kas proteinlerinin yıkımını önler. BCAA'lar kasların ana yapı taşlarıdır. Bu nedenle antrenman öncesi BCAA alımı kas yıkımını önler ve kaslarda glikoz sentezine alternatif bir enerji kaynağı oluşturur. Besinlerin enerjiye dönüşümünün etkinliğini artırır. Antrenman sonrası yenilenmeyi hızlandırır. Antrenman esnasında vücutta yüksek BCAA olması genel yorgunluk oluşumunu azaltır ve yavaşlatır.


Hangi Ürünlerle Birlikte Kullanıma Uygundur? 

Hardline 4:1:1 BCAA 300 Gr protein sentezi ve kas yapımı için protein tozu ve glutaminle / Hacim almak için Gainerlara destek için kullanılabilir.

Dikkat Edilmesi Gerekenler Nelerdir? 

Hardline 4:1:1 BCAA 300 Gr Hamilelik ve emzirme dönemlerinde kullanılması tavsiye edilmez. 16 yaşından küçük çocukların doktor gözetiminde kullanması tavsiye edilir. Dallanmış zincirli amino asitlerin kullanımı, ALS'li hastalarda kullanıldığında akciğer yetmezliği riskini arttırabilir. Bu durumlarda kullanılması sakıncalıdır. Alkol bağımlılarında dallanmış zincirli amino asitlerin diyet kullanımı karaciğer hastalığına bağlı beyin hasarına yol açabilmektedir. Bu durumlarda kullanılması sakıncalıdır. Bu ürünü kullanıyorsanız planlanan ameliyattan en az 2 hafta önce kullanmayı bırakın. Gıda takviyesidir. Herhangi bir hastalığın teşhis, tedavi ya da önlenmesinde kullanılmaz.

Hardline BCAA 4:1:1 300 Gr Satın Al

Hardline 4:1:1 BCAA 300 Gr Kavi Gıda tarafından ithal hammaddelerle kendi tesislerinde üretilmekte olup bayi kanalı ile satışları yapılmaktadır. Protein34 sporcu gıdaları olarak Kavi Gıda’nın bayisi olarak satışlarımız online olarak Protein34.com sitemiz ve N11 Mağazamızdan yapmaktayız . Ayrıca Ümraniye de bulunan Mağazamızdan da toptan ve perakende olarak satış yapmaktayız. Hardline 4:1:1 BCAA 300 Gr ve diğer Hardline Nutrition ürünlerimizi satın almak için online sitelerimizi ve mağazamızı ziyaret ederek uygun fiyat ve bol hediye seçeneklerimizle ürünlerimizi alabilirsiniz.

Kullanım Şekli / Zamanı


Spor Yapılan Günler;

Antrenmandan Önce: 1 Servis
Antrenmandan Sonra: 1 Servis

Spor Yapılmayan Günler;

Gün İçerisinde: 1 Servis


Servis: 1 Tatlı Kaşığı = 5 Gram

Yapılan aktivitenin seviyesine ve amaca göre servis sayıları değişim gösterebilir. Klasik kullanım haricinde bilgi almak için 02165400545 telefondan bizlere ulaşabilirsiniz.
300 Gram
Servis Miktarı : 1 Tatlı Kaşığı (5 g)
Servis Sayısı : 60
1 Servis Üründe% Günlük Değer*
    71kcal 
4
%
Enerji
    0,0g 
0
%
Yağ
    0,0g 
0
%
Karbonhidrat
    5,0g 
10
%
Protein
    5.000mg 
**
BCAA
    3.333mg 
**
Lösin
    833mg 
**
İzolösin
    833mg 
**
Valin
* Değerler 2000 kcal/gün üzerinden hesaplanmış olup, cinsiyete, yaşa ve fiziksel aktiviteye göre değişebilir.
** Günlük değerler saptanamamıştır.
> 4:1:1 Oranında saf BCAA içerir.


> Hızlı emilim süresi


> Protein sentezini destekler


> Protein yıkımını engellemesi


> Kas ağrılarını gidermesi


> Hızlı bir şekilde kas onarımını destekler


> Hardline Glutapure %100 L-Glutamin Toz

Yorum Yap

Lütfen yorum yazmak için oturum açın ya da kayıt olun.

Benzer Ürünler