• Hardline Başlangıç Seviyesi Form Kombinasyonu

Hardline Başlangıç Seviyesi Form Kombinasyonu

  |   0 yorum   |   Yorum Yap

  • 197 169,00 TL
  •   Havale ile: 160,00 TL   
    Ücretsiz Kargo
    Fiyatlarımıza KDV dahildir.

Hardline Başlangıç Seviyesi Form Kombinasyonu


Hardline L-Karnitin Sıvı 1000 ML servis başına 1000 ml carnitine'e ilave 200 mg Taurin ile desteklenmiş sporcu gıdası takviye ürünüdür. L-Larnitine likit Taurin ile beraber antrenman öncesi enerji seviyesinin yükseltilmesine destek olarak formüle edilmiş sıvı formda üretilip satışa sunulmuş gıda takviyesidir.

Karnitin bir amino asittir ve genellikle karaciğerinizde ve böbreklerinizdeki lisin ve metionin amino asitlerinden yeterince sentez yaparsınız. Günlük gereksinimleriniz için yeterince sentezlediğiniz için, karnitin esas amino olarak sınıflandırılmaz. Carnitine, et ve süt de dahil olmak üzere tüm komple protein kaynaklarında bulunur. Carnitine, vücudunuzdaki çeşitli hücresel yapılardaki enerji için yağların taşınmasını ve parçalanmasını düzenlemede gereklidir. L-karnitin, doğal olarak oluşan bir amino asit türevi olup, çoğunlukla bir kilo kaybı takviyesi olarak alınır. Hardline L-Karnitin likit içeriğinde bulunan 200 Mg Taurin sayesinde kas gücünüzün artmasına ve kas yıkımının engellenmesine de destek olması için formüle edilmiştir.


Hardline CLA One (2400 Mg CLA) 100 Jel Kapsül yağın vücutta depolanmasını engellemeye yardımcı olması, yağsız bir vücuda sahip olabilmek,antrenman performansını geliştirebilmek ve aynı zamanda bağışıklık sisteminizi çok daha kuvvetli bir hale getirebilmek için formüle edilmiş sporcu gıdası takviye ürünüdür.


CLA et ve süt ürünlerinde bulunur, ancak en yüksek konsantrasyonu kırmızı ettir. CLA, birçok yağdan daha düşük erime noktasına sahiptir, bu da vücudunuzun enerji için kullandığı kolaylığı açıklayabilir. CLA, Birleşik Devletler Süt Meclisi Konseyi tarafından yapılan bir sunumu takiben, Gıda ve İlaç İdaresi tarafından güvenli bir madde olarak kabul edilmiştir. CLA'nın yağsız vücut kitlesini geliştirdiği, yağ kitlesini düşürdüğü ve hatta kanserle mücadeleye yardımcı olduğu bildirildi. Et ve sütten CLA alabilirken, vücut kompozisyonunuz da gözle görülür bir etki elde etmek için yemek yemeniz gereken miktar diyette anlamsız bir etki yaratacaktır.

Hardline Başlangıç Seviyesi Form Kombinasyonu Satın Al

Hardline Başlangıç Seviyesi Form Kombinasyonu Kavi Gıda tarafından ithal ham maddelerle kendi tesislerinde üretilmekte olup bayi kanalı ile satışları yapılmaktadır. Protein34 sporcu gıdaları Kavi Gıda'nın bayisi olarak satışlarımız online olarak Protein34.com sitemiz ve N11 Mağazamızdan yapmaktayız. Ayrıca Kartal ve Ümraniye de bulunan Mağazalarımızdan da toptan ve perakende olarak satış yapmaktayız. Hardline Başlangıç Seviyesi Form Kombinasyonu ve diğer Hardline Nutrition ürünlerimizi satın almak için online sitelerimizi ve mağazamızı ziyaret ederek uygun fiyat ve bol hediye seçeneklerimizle ürünlerimizi alabilirsiniz.

Kombinasyonu oluşturan ürünlerin kullanım şekli-besin bilgisi ve diger konularla ilgili geniç açıklamar için aşağıda bulunan ürünlerin linlerini tıklayabilirsiniz


Hardline L-Karnitin Sıvı 1000 Ml 33 Servis Yag Yakıcı


Hardline Nutrition CLA One 100 Jel Kapsül 100 Servis Yağ Yakıcı

> Yağ Yapımını destekler.> Definasyon döneminde yardımcı olur> Fiyat avantajı sağlar> Enerji kazanımını destekler


Yorum Yap

Lütfen yorum yazmak için oturum açın ya da kayıt olun.

Benzer Ürünler

Hardline Başlangıç Seviyesi Kas Yapılanması Kombinasyonu
İndirim
13%

Hardline Başlangıç Seviyes..

403,00 TL 349,00 TL

Hardline Başlangış Seviyesi Kilo Hacim  Kombinasyonu
İndirim
18%

Hardline Başlangış Seviyes..

323,00 TL 265,00 TL

Hardline Orta Seviye Performans 1 Kombinasyonu
İndirim
13%

Hardline Orta Seviye Performa..

297,00 TL 259,00 TL