Hardline MCT Oil 500 ML

5,0 (0 Yorum)

Marka :
Ürün Kodu : HARD0066
Son Kullanma Tarihi: 08/2024

HEDİYE SEÇİMİ

Kredi Kartı: 279,00 TL
Havale (%5 İndirim!) 279,00 TL TL

Kalan Ürün Adedi: 995

Hardline MCT Oil 500 ML


Hardline MCT Oil orta zincir trigliseridler (MCT) hurma çekirdeği ve hindistan cevizi yapısında doğal olarak bulunan yağlardan üretilmiş gıda takviyesidir.

Hardline MCT yağı yapısında %60 kaprilik asit ve %40 kaprik asit bulunur. Bu iki MTC formu, hindistan cevizi yağı içerisinde bulunan diğer doymuş yağlara göre daha kolay kalorik enerjiye dönüşür.

Orta zincirli trigliseridler (MCT'ler) kısmen yapay yağlardır, diğer yağları tolere edemeyen kişiler için iyi bir yağ kaynağıdır. Hardline MCT Oil bu kategoride üretilen Türkiye'deki ilk ürün olma özelliğini de taşımaktadır.

Hardline MCT Oil Öne Çıkanlar

 • %100 orta zincir trigliserit yağları içerir,
 • %60 kaprilik asit, %40 kaprik asit içeriği bulunmaktadır,
 • Hızlı emilim,
 • Kendi alanında Türkiye'deki ilk ürün olma özelliğine sahiptir,
 • Aromasız ve kokusuz.


  Hardline MCT Oil Nasıl Kullanılır?

  Hardline Mct Oil günde 1 servis tüketmeniz yeterli olacaktır. Bu 1 servis ürünü kullanım amacınıza göre spor yapıyorsanız spor öncesi yapmıyor ve diyet döneminde kullanıyorsanız gün içi olarak tüketebilirsiniz. Ürünün 1 servisi 1 Ölçek 5 ML dir.

  Hardline MCT Oil 500 ML Fiyat
  Hardline MCT Oil 500 ML ürünümüz ile ilgilenen tüketicilerin beklentilerini maksimum seviyede karşılamak için gerekli rekabet koşullarına uygun fiyatlarımızı sitemizde bulabilirsiniz.

  Hardline MCT Oil 500 ML ürünümüze %100 orijinal ürün garantisini vermekteyiz. Hardline Nutrition markasını ana bayi garantisi ile sizlere sunmaktayız. Bayiliğimiz ile ilgili Bilgilere Hardline sitesinden kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

  Hardline Nutrition MCT Oil 500 ML kullananlar ve ürünü kullanmayı düşünen siz tüketicilerimizin görüş ve önerileri bizler için önemlidir. Çünkü ürünler hakkında en doğru ve gerçekçi yorumları kullananlar yapar. Satışa sunulan ürünlerimiz ile ilgili ön bilgi için yapılan yorumları inceleyerek bu tecrübeden sizlerde faydalanabilirsiniz.


 • Besin Bilgisi
  Özellikler
  Neleri İçermez
  Kullanım Şekli