Hardline L-Karnitin Sıvı 1000 Ml (Limon) (HLLC1000)

5,00
Fiyat : ₺79,00(KDV Dahil)
{{ 'UrunDetay_ToplamStokAdedi' | translate }} : 99
{{'UrunDetay_TahminiTeslimSuresi' | translate}} : {{UrunDetayModel.product.tahminiTeslimSuresi}} {{'Global_Gun' | translate}}

  • Son Kullanım Tarihi

    01.2020

  • Havale %5 İndirim

    75,05 TL

ADET

Artır Azalt
Tavsiye Et

Hardline L-Karnitin Sıvı 1000 ML

Hardline L-Karnitin Sıvı 1000 ML servis başına 1000 ml carnitine'e ilave 200 mg Taurin ile desteklenmiş sporcu gıdası takviye ürünüdür. L-Larnitine likit Taurin ile beraber antrenman öncesi enerji seviyesinin yükseltilmesine destek olarak formüle edilmiş sıvı formda üretilip satışa sunulmuş gıda takviyesidir.

Karnitin bir amino asittir ve genellikle karaciğerinizde ve böbreklerinizdeki lisin ve metionin amino asitlerinden yeterince sentez yaparsınız. Günlük gereksinimleriniz için yeterince sentezlediğiniz için, karnitin esas amino olarak sınıflandırılmaz. Carnitine, et ve süt de dahil olmak üzere tüm komple protein kaynaklarında bulunur. Carnitine, vücudunuzdaki çeşitli hücresel yapılardaki enerji için yağların taşınmasını ve parçalanmasını düzenlemede gereklidir. L-karnitin, doğal olarak oluşan bir amino asit türevi olup, çoğunlukla bir kilo kaybı takviyesi olarak alınır.

Hardline L-Karnitinlikit içeriğinde bulunan 200 Mg Taurin sayesinde kas gücünüzün artmasına ve kas yıkımının engellenmesine de destek olması için formüle edilmiştir.

Hangi Ürünlerle Birlikte Kullanıma Uygundur? 

Hardline L-Karnitin Sıvı 1000 ML Yağ yakımını hızlandırmak ve desteklemek için CLA ile beraber kullanılabilir.

Dikkat Edilmesi Gerekenler Nelerdir? 

Hardline L-Karnitin Sıvı 1000 ML 16 yaşından küçüklerin kullanması tavsiye edilmez. Hamilelik ve emzirme dönemlerindeki kullanımı ile yeterli çalışma bulunmamaktadır. Bu dönemlerde kullanımı tavsiye edilmez. L-karnitin kullanımının daha önceden siroz geçirmiş kişilerde sirozun tekrarlamasına sebep olduğu düşünülmektedir. Siroz hastalığı geçiren kişilerin bu takviyeyi kullanması tavsiye edilmez. Hassas kişilerde ilk kullanımlarda ishal durumu görülebilir. Yağ yakmayı tetikleyici gıda takviyesidir. Herhangi bir hastalığın teşhis, tedavi veya önlenmesi için değildir. Çocukların ulaşamayacağı nemsiz ortamda saklanmalıdır..

Hardline L-Karnitin Sıvı 1000 ML Satın Al

Hardline L-Karnitin Sıvı 1000 ML Kavi Gıda tarafından ithal ham maddelerle kendi tesislerinde üretilmekte olup bayi kanalı ile satışları yapılmaktadır. Protein34 sporcu gıdaları Kavi Gıda'nın bayisi olarak satışlarımız online olarak Protein34.com sitemiz ve N11 Mağazamızdan yapmaktayız. Ayrıca Kartal ve Ümraniye de bulunan Mağazalarımızdan da toptan ve perakende olarak satış yapmaktayız. Hardline L-Karnitin Sıvı 1000 ML ve diğer Hardline Nutrition ürünlerimizi satın almak için online sitelerimizi ve mağazamızı ziyaret ederek uygun fiyat ve bol hediye seçeneklerimizle ürünlerimizi alabilirsiniz.
Kullanım Şekli / Zamanı
Klasik Kullanım Şekli:
Spordan 30 dakika Önce 2 Ölçek

Diğer Günler:
Kahvaltı öncesi 2 Ölçek

Servis : 1 Ölçek 30 ML ( Şişenin üstünde bulunan kapakta ölçek mevcuttur )

Yapılan aktivitenin seviyesine ve amaca göre servis sayıları değişim gösterebilir. Klasik kullanım haricinde bilgi almak için 02165400545 telefondan bizlere ulaşabilirsiniz.
Neden "Hardline L-Karnitin Sıvı"?


> Yağ yakımını tetikleyerek kilo vermenizi destekler.


> Yüksek saflıkta l-carnitine içerir.


> Taurin ile spor esnasında performans artışına destek olur.

MYTHPOWER L-CARNITINE 3000 SHOT
MythPower Termojenik
L-Carnitine 3000 Mg 20 Ampul servis başına 3000 mg karnitin, 1000 Mg Taurin , 127 Mg Kafein , 90 mg yeşil çay ekstraktı ve B1-3-5-6 Vitaminleri içeren sporcu gıdası takviye ürünüdür. MythPower L-Carnitine 3000 Mg sıvı formda olup termojenik etkili diyet döneminde kullanılan kilo verme ve enerji kayağı olarak formüle edilmiş bir supplementtir.
CELLUCOR C4
Cellucor C4 60 Servis gelişmiş enerji, dayanıklılık, odaklanma ve pamp etkisi sağlamak için için dizayn edilmiş kreatin ile geliştirilmiş sporcu gıdası takviye ürünüdür. C4, 2011'de piyasaya sürüldüğü sırada dünya çapında duyulan bir pre workout olarak sektöre giriş yapmıştır. Dördüncü Nesil C4, bir sonraki yenilik ve arınma seviyesidir. Formülü artık daha güçlü ve daha uzun süre dayanan geliştirilmiş enerji ile daha rahat ve güçlü antrenman yapmanıza destek olur. C4 formülü, enerji, pomp ve performansın geliştirilmesine yardımcı olan bileşenler içerir.
MYTHPOWER CLA 1250
MythPower CLA 1250 Mg 99 Softgels Omega 6 Yağ asidi grubundan olup vücut tarafından üretilmeyen diyet dönemlerinde kullanılan sporcu gıdası takviye ürünüdür. CLA et ve süt ürünlerinde bulunur, ancak en yüksek konsantrasyonu kırmızı ettir. CLA, birçok yağdan daha düşük erime noktasına sahiptir, bu da vücudunuzun enerji için CLA yı kullandığının açıklamasıdır. CLA, Birleşik Devletler Süt Meclisi Konseyi tarafından yapılan bir sunumu takiben, Gıda ve İlaç İdaresi tarafından güvenli bir madde olarak kabul edilmiştir. CLA'nın yağsız vücut kitlesini geliştirdiği, yağ kitlesini düşürdüğü ve hatta kanserle mücadeleye yardımcı olduğu yapılan araştırmalarda belirtilmiştir.
SİTEDEKİ BİLGİLER HAKKINDA:
Web Sitesinde yer alan bilgiler sadece bilgilendirme amacıyla sağlanmıştır ve doktorunuz veya diğer sağlık uzmanlarının verdiği tavsiyelerin yerini alması anlamına gelmez. Bir sağlık sorununun teşhis veya tedavisinde web sitesi üzerinde veya web sitesi üzerinden mevcut olan bilgileri (bunlarla sınırlı olmamak üzere, Protein34 tarafından çalıştırılan veya sağlık hizmetinde çalışan beslenme uzmanları tarafından web sitesinde sağlanabilecek bilgiler) kullanmamalısınız veya hastalığa yakalanma veya herhangi bir ilacı reçete etme gibi. Diyet takviyeleri ile ilgili bilgi ve ifadeler, Gıda ve İlaç İdaresi tarafından değerlendirilmemiştir ve herhangi bir hastalığın teşhis, tedavi veya önlenmesi amaçlanmamıştır. Kullanmadan önce tüm ürün paketlerini dikkatlice okumanız gerekir.
{{ 'UrunDetay_Etiketler' | translate }}
Hardline L-Karnitin Sıvı 1000 ml, L-Karnitin Sıvı 1000 ml, Karnitin Sıvı 1000 ml, Hardline, Hardline L-Karnitin, Hardline L-Karnitin Sıvı, Hardline L-Karnitin Sıvı 1000, Hardline L-Karnitin Sıvı 1000 Ml, Hardline L-Karnitin Sıvı 1000 Ml Limon, Hardline L-Karnitin Sıvı 1000 Limon, Hardline L-Karnitin Sıvı Ml, Hardline L-Karnitin Sıvı Ml Limon, Hardline L-Karnitin Sıvı Limon, Hardline L-Karnitin 1000, Hardline L-Karnitin 1000 Ml, Hardline L-Karnitin 1000 Ml Limon, Hardline L-Karnitin 1000 Limon, Hardline L-Karnitin Ml, Hardline L-Karnitin Ml Limon, Hardline L-Karnitin Limon, Hardline Sıvı, Hardline Sıvı 1000, Hardline Sıvı 1000 Ml, Hardline Sıvı 1000 Ml Limon, Hardline Sıvı 1000 Limon, Hardline Sıvı Ml, Hardline Sıvı Ml Limon, Hardline Sıvı Limon, Hardline 1000, Hardline 1000 Ml, Hardline 1000 Ml Limon, Hardline 1000 Limon, Hardline Ml, Hardline Ml Limon, Hardline Limon, L-Karnitin, L-Karnitin Sıvı, L-Karnitin Sıvı 1000, L-Karnitin Sıvı 1000 Ml, L-Karnitin Sıvı 1000 Ml Limon, L-Karnitin Sıvı 1000 Limon, L-Karnitin Sıvı Ml, L-Karnitin Sıvı Ml Limon, L-Karnitin Sıvı Limon, L-Karnitin 1000, L-Karnitin 1000 Ml, L-Karnitin 1000 Ml Limon, L-Karnitin 1000 Limon, L-Karnitin Ml, L-Karnitin Ml Limon, L-Karnitin Limon, Sıvı, Sıvı 1000, Sıvı 1000 Ml, Sıvı 1000 Ml Limon, Sıvı 1000 Limon, Sıvı Ml, Sıvı Ml Limon, Sıvı Limon, 1000, 1000 Ml, 1000 Ml Limon, 1000 Limon, Ml, Ml Limon, Limon,