Hardline L-Karnitin Matrix 3000 mg 7 Ampul (Limon) (HLLCMT3000)

5,00
Fiyat : ₺59,00(KDV Dahil)
{{ 'UrunDetay_ToplamStokAdedi' | translate }} : 60
{{'UrunDetay_TahminiTeslimSuresi' | translate}} : {{UrunDetayModel.product.tahminiTeslimSuresi}} {{'Global_Gun' | translate}}

  • Son Kullanım Tarihi

    07.2020

  • Havale %5 İndirim

    56,05 TL

ADET

Artır Azalt
Tavsiye Et

Hardline L-Karnitin Matrix 3000 Mg 7 Ampul

Hardline L-Karnitin Matrix 3000 Mg 7 Ampul Servisinde 3000 mg karnitin içeren, beta alanin, taurin ve kafein ile formüle edilmiş performans artışına ve Yağ yakımına destek veren sporcu gıdası takviye ürünüdür. L-Karnitin Matrix 3000 Mg içeriğinde herbir serviste 3000 mg karnitin, 500 mg Beta alanin ve 500mg taurinamino asitle çeşitlerine ilave olarak 100mg kafein yanında B3 ve B6 vitaminleri ile güçlendirilmiş gıda takviyesidir. L-karnitin matrix ham madde kalitesi ve zengin içeriği sayesinde sınıfının üst basamaklarında yer almaktadır. Ülkeminiz 1 numaralı supplement üretici markası olan Hardline karnitin matrix ürününde de bir serviste olabilecek en üst düzey miktarları kullanarak güçlü bir yağ yakıcı üretmiştir. Karnitin vücutta doğal olarak bulunan bir amino asit olup yağ hücrelerini mitokondiriye taşımaya yardımcı olup aynı zamanda kalp sağlığı içinde önemlidir. Dışarından alınan karnitin yağ yakımı diyetlerinde yardımcı olabilir.

Beta Alanin özelikle kırmızı et ve balık da bulunan bir amino asit türüdür ve pre-workout olarak bilinen antrenman öncesi birçok sgıda takviyesinin formülünde yer almaktadır. Beta Ala kas dayanıklılık gücünün artışınada destek olur.

Taurin vücutta bol miktarda bulunan boğa anlamına gelen taurus kelimesinden türetilmiş, kalp ve sinir sistemini için önemli bir amino asit çeşididir.

Kafein uyarıcı etkisi olan doğal bir madde olup ve özellikle sporcuların performans artışına yardımcı olabilir.

Hangi Ürünlerle Birlikte Kullanıma Uygundur? 

Hardline L-Karnitin Matrix 3000 Mg 7 AmpulYağ yakımını hızlandırmak ve desteklemek için CLA ile beraber kullanılabilir..

Dikkat Edilmesi Gerekenler Nelerdir? 

Hardline L-Karnitin Matrix 3000 Mg 7 AmpulKafein içermektedir kafein içerikli diğer gıda takviyeleriyle birlikte kullanılması tavsiye edilmez. Bu ürün bazı hassas bireylerde hafif ciltte karıncalanma ve kızarıklıklara neden olabilir. Bu etkin dozajlarda beta alanin kullanımının normal bir reaksiyonu olarak gösterilmektedir. Hamilelik ve emzirme dönemlerinde kullanımı tavsiye edilmez. 16 yaşından küçük çocukarın kullanımı tavsiye edilmez. Gıda takviyesidir. Herhangi bir hastalığı teşhis, önlem ya da tedavi amaçlı kullanılmaz.

Hardline L-Karnitin Matrix 3000 Mg 7 Ampul Satın Al

Hardline L-Karnitin Matrix 3000 Mg 7 AmpulKavi Gıda tarafından ithal ham maddelerle kendi tesislerinde üretilmekte olup bayi kanalı ile satışları yapılmaktadır. Protein34 sporcu gıdaları olarak Kavi Gıda’nın bayisi olarak satışlarımız online olarak Protein34.com sitemiz ve N11 Mağazamızdan yapmaktayız.Ayrıca Ümraniye de bulunan Mağazamızdanda toptan ve perakende olarak satış yapmaktayız. Hardline L-Karnitin Matrix 3000 Mg 7 Ampul ve diğer Hardline Nutrition ürünlerimizi satın almak için online sitelerimizi ve mağazamızı ziyaret ederek uygun fiyat ve bol hediye seçeneklerimizle ürünlerimizi alabilirsiniz.
Kullanım Şekli / Zamanı


Spor Yapılan Günler
Antrenmandan 30dk Önce: 1 Servis

Servis : 1 Ampül


Yapılan aktivitenin seviyesine ve amaca göre servis sayıları değişim gösterebilir. Klasik kullanım haricinde bilgi almak için 02165400545 telefondan bizlere ulaşabilirsiniz.

Neden "Hardline L-Karnitin Matrix"?
> Yağ yakımını tetikleyerek kilo vermenizi destekler.

> 1 ampülde 3.000 mg l-karnitin.

> Kompleks formül.

> Termojenik içeriği sayesinde yağ yakımını destekler.

> Etken uyarıcı içeriği ile spor esnasında enerji sağlar ve motivasyonu arttırmaya yardımcı olur.

> B3 ve B6 vitaminleri ile desteklenmiştir.


MYTHPOWER L-CARNITINE 3000 SHOT
MythPower Termojenik
L-Carnitine 3000 Mg 20 Ampul servis başına 3000 mg karnitin, 1000 Mg Taurin , 127 Mg Kafein , 90 mg yeşil çay ekstraktı ve B1-3-5-6 Vitaminleri içeren sporcu gıdası takviye ürünüdür. MythPower L-Carnitine 3000 Mg sıvı formda olup termojenik etkili diyet döneminde kullanılan kilo verme ve enerji kayağı olarak formüle edilmiş bir supplementtir.
CELLUCOR C4
Cellucor C4 60 Servis gelişmiş enerji, dayanıklılık, odaklanma ve pamp etkisi sağlamak için için dizayn edilmiş kreatin ile geliştirilmiş sporcu gıdası takviye ürünüdür. C4, 2011'de piyasaya sürüldüğü sırada dünya çapında duyulan bir pre workout olarak sektöre giriş yapmıştır. Dördüncü Nesil C4, bir sonraki yenilik ve arınma seviyesidir. Formülü artık daha güçlü ve daha uzun süre dayanan geliştirilmiş enerji ile daha rahat ve güçlü antrenman yapmanıza destek olur. C4 formülü, enerji, pomp ve performansın geliştirilmesine yardımcı olan bileşenler içerir.
MYTHPOWER CLA 1250
MythPower CLA 1250 Mg 99 Softgels Omega 6 Yağ asidi grubundan olup vücut tarafından üretilmeyen diyet dönemlerinde kullanılan sporcu gıdası takviye ürünüdür. CLA et ve süt ürünlerinde bulunur, ancak en yüksek konsantrasyonu kırmızı ettir. CLA, birçok yağdan daha düşük erime noktasına sahiptir, bu da vücudunuzun enerji için CLA yı kullandığının açıklamasıdır. CLA, Birleşik Devletler Süt Meclisi Konseyi tarafından yapılan bir sunumu takiben, Gıda ve İlaç İdaresi tarafından güvenli bir madde olarak kabul edilmiştir. CLA'nın yağsız vücut kitlesini geliştirdiği, yağ kitlesini düşürdüğü ve hatta kanserle mücadeleye yardımcı olduğu yapılan araştırmalarda belirtilmiştir.
SİTEDEKİ BİLGİLER HAKKINDA:
Web Sitesinde yer alan bilgiler sadece bilgilendirme amacıyla sağlanmıştır ve doktorunuz veya diğer sağlık uzmanlarının verdiği tavsiyelerin yerini alması anlamına gelmez. Bir sağlık sorununun teşhis veya tedavisinde web sitesi üzerinde veya web sitesi üzerinden mevcut olan bilgileri (bunlarla sınırlı olmamak üzere, Protein34 tarafından çalıştırılan veya sağlık hizmetinde çalışan beslenme uzmanları tarafından web sitesinde sağlanabilecek bilgiler) kullanmamalısınız veya hastalığa yakalanma veya herhangi bir ilacı reçete etme gibi. Diyet takviyeleri ile ilgili bilgi ve ifadeler, Gıda ve İlaç İdaresi tarafından değerlendirilmemiştir ve herhangi bir hastalığın teşhis, tedavi veya önlenmesi amaçlanmamıştır. Kullanmadan önce tüm ürün paketlerini dikkatlice okumanız gerekir.